#faction

1. olma21

Yeni açılacak sunucumuz için yetkili ekip arkadaşlarımızı arıyoruz!

KAİ Network Hakkında; KAİ Network 2024 kuruluşlu bir sunucudur. Oyuncularına kaliteli ve sağlıklı bir ortam sunar. KAİ Network profesyonel eklentilerin dışında, kaliteli yetkilileriyle oyuncunun eğlenceli bir hizmet almasını hedeflemekte. KAİ Network'un önceliği P2W (PARA YÜKLE KAZAN) sistemini...
  2. LaudresOrg

∎ OPFACTİON 1.8.X ∎ CUMARTESİ 16:00 AÇILIŞ!! ∎ YENİLİKÇİ +15 SİSTEM ∎ DÜŞÜK GECİKME ∎ GELİŞMİŞ ANTİ HİLE ∎ SİTEMİZ AKTİFTİR ∎ İP novemlia.keyubu.net

NOVEMLİA TÜRKİYE FACTİON SUNUCUSU İP ADRES - SİTE ADRES novemlia.keyubu.net - https: //novemlia. denince. biz https:/ /discord. gg/WFuwJckzAp
  3. KalpsizBeyy

Faction sunucuma klanlar arıyorum!

Öncelikle merhabalar. 1.8x & 1.18x Sürümlü faction sunucuma klan arıyorum. Günlük online ortalaması ortalama 20-40 arası bazı günler bayağı düşüyor 10'ların altına düşüyor. Bende bu sorunu önlemek adına sunucuma 4-5 klan ile görüşüp anlaşıp başlatmayı düşünüyorum. Tabii ki gelen klanlara bir...
  4. G

Ortak ve ekip arıyorum

Merhaba Benim adım furkan 18 yaşındayım ve minecraft için yeni bir hub sunucu planım var ve yanıma destek olması için bir ortak ve ekip arıyorum Aradığım ekip -Ortak -Admin -Moderatör -Mimar -AAC / Denetmen -Rehber -Web Tasarım ekibi Discord ismim : FurkanVural#3131 Yetkili Alım Formu ...
  5. LaudresOrg

kapandi

asd
  6. C

İstek acil pl paketi lazım

Beyler böyle faction swsini kapatmış biri veya bildiginiz paket varsa atarsanız sevinirim plugin özellikleri pvpmarket falan rulet map gibi şeyler küçük detaylar lapis kazınca anahtar düşme falan olsun günümüzdeki serverlerin paketleri gibi paketlere ihtiyacım var kendim editleyebilirim...
  7. MythicOyuncu

- Mythic Oyuncu - Alım Var -

Mythic Oyuncu sevgilerle... Selam beyler bayanlar koltuktan kayanlar... Yeni açıcağımız trfaction sunucusuna alım vardır sizi bekliyorum, bugün veya yarın açıcağız yetkili alım tamamlanıncada sunucumuz, tamamen aktif olucak ve bakım bitmiş olacak sizi seviyoruz ve bekliyoruz. Discord{Kurucu}...
  8. MRGaminG

5.11.2021 - 18:00 MRGAMING.NET HUB Sunucusu - SKYBLCOK, FACTION, SURVIVAL - play.mrgaming.net

2012 yılından beri siz değerli oyunculara ücretsiz oyun sunucular açmaktayız. Daha önceki minecraft sunucumuz yeterli yetkili kadrosu olmadığı için kapatmak zorunda kalmıştı şu an bu sorunun üstesinden gelerek tekrardan sizlerle buluşuyoruz. Hemen sende bu serüvene...
  9. YT_Nemesus_YT

TigerHUB Ortak Alım 150 TL Maddi Yardım Yapacak

✓ Discord : YT_Nemesus_YT#9071
  10. BugraaT

Yardım 1.8.9 Update

Herkese selam. Öncelikle iyi günler dilerim. Bir minecraft sunucum var. Sürümü 1.8.9 olarak ayarladım çünkü pvp 1.8.9 sürümünde daha iyi ve daha aktif. Bu sunucuma 1.16daki netheri getirmek istiyorum bunun imkanı var mıdır, varsa ne yapmam gerekiyor? Bu konu hakkında bilginiz varsa sorularımı...
  11. S

topraknetwork.keyubu.com | Gelişmiş OP Faction Sunucusu | 1 X Mimar 2 X Rehber Ve Youtuber Alımları | Sitemiz Aktif !

Merhaba,bugün saat 15:30 sularında açtığım sunucumun tanıtımını yapmak istiyorum,bu yolda sizlerede ihtiyacım var. Rehber alımlarında terfi olacaktır işini düzgün yapan moderatore daha iyi yapan admin. Youtuber Şartlarımız : 75 Abone Mimar Alımlarımız Var. İyi Günler İyi Forumlar... İP Adres ...
  12. O

OSMANLINETWORK osmanli.play.tc EmekSKY/Faction/Survival Özel Sistemler İlgili Ekip Sınırsız Eğlence

+ OsmanlıNetwork + Oyun Modlarımız ↓ Faction,skyblock,survival olmak üzere üç oyun modumuz bulunmakta. yakın zamanda küçük oyunlarda eklenecek. Sürüm ↓ 1.8X - 1.16.5 Önerilen Sürüm ➠ 1.8.8 Ram ↓ Kopyalanabilir IP > osmanlinetwork.rabisu.net Site > osmanli.play.tc Discord Ram ↓ 8GB Bilgi...
  13. CankatZERK

Yeni Faction Serverimiz Yetkili Alımı Vardır [+17]cursedcraft.batihost.net

cursedcraft.batihost.net cursedcraft.batihost.net HAKKIMIZDA Uzun zamandir sunucu açmak istiyorduk ve bu firsat elimize geçti Herkesi aramizda görmek isteriz. MAKİNE BİLGİLERİ 4GB RAM 4 Çekirdekli 1000 Dowland: 100 mbps Upload: 500 mbps ÖZELLİKLER Takas sistemi Açık Arttırma Coin sistemi...
  14. Morthak

AsteniaMC Yetkili Ekibini ve Oyuncularını Arıyor...

AsteniaMC Yetkili Alımı 1x Admin 2x Moderatör 1x Pluginer 2x Mimar Sınırsız Youtuber 15x Rehber Sınırsız Reklamcı
  15. Morthak

Sunucusuna Yaşı Büyük Bilgili ve Olgun Bir Yetkili Arayan Varsa İçeri Lütfen... :)

Değerli Forum Üyeleri Benim Adım Can Yaşım 19 Discord Bot Yapımı, Logo Tasarımı ve Minecraft Mimarlığı Yapıyorum. Eğer Benim Gibi Bir Yetkili Arıyorsanız Şahsi Discord Hesabım Cann#6156
  16. becerat

EmekSkyblock ve Faction Sunucusu

sunucumuz 5 gb ram'ı olup lag yoktur. Her Cuma saat: 21:30 da vip çekilişi vardır. Klan sponsorluğu vardır. ormanımız açıktır. Youtuber alımımız aktiftir. SUNUCUDAKİ KOMUTLAR: -/market -/onlinesurem -/kit'ler -/duel -/vip (vipbilgi) -/ah -/online(para ve anahtar veriyor) (dakika için) -/discord...
  17. B

Lapisten Eşya Düşmesi

Herkeze İyi Günler. Ben Sizden bir şey Rica Etcem Lapis Kırınca %2 şans ile büü bir şeker (sugar) düşcek kendim yapabiliyorum ama büyülü veremiyorum normal düz verebiliyorum Benimki: on break of lapis ore: chance of 2%: give a sugar named "&3&lAnahtar Parçası" to player Bu Şekilde...
  18. SpookyChild

SpookyNetwork - Faction 1.8 - Eşsiz Sistemler - Lag'sız - Sorunsuz - 7/24 Aktif!

Spawn: Arena: Kasalar: Orman: Arsalar: Edit: Lapis: Hammadde: PvPMaden: Boss: Haberler: