@factions

1. DetaProject

Satılık Iron Factions Plugin Paketi | İnanılmaz Büyü - XP Sakla - Duel - PvP Market - Kanat - Görev - Boss

Factions Plugin Paketi Paketi kendi sunucum için yapmıştım kullanmak nasip olmadı. Paketin içindeki özellikler tek tek düşünülüp tasarlanmıştır çogu skript ve eklenti özel olarak yazılmıştır. Peki pakette lag olurmu sorusuna gelirsek sunucumda bi süre kullandım. 60 kişide 19.98 - 20:00 gibi tps...
  2. O

livacraft.keyubu.com > 1.8 Kazma Geliştirme - Kutular - Özel Edit - Yakında Eklenilecek olan Duels (1v1)* KALİTENİN ADRESİ! *

İp Adresi: livacraft.keyubu.com Surum: 1.8.X Kapasite: 200 Kisilik Ram: 8 GB Bug Sorunlarımız Yoktur Serverimizde Esitlik Adalet Vardır Din-Irk-Parti Ayrımı Yapılmaz Bu konular Hakındada Konuşulması Yasaktır Arkadaşlar Serverimizde Esitce PVP yapabilirsiniz TP tuzagı...
  3. emretayfa28

Alımlar Aktif! StarCraft / 1.8-.1.12

Alımlarımız Aktif ! StarCraft Ekibi Olarak Sunucumuz Yeni Açıldığından Yeni Bir Ekip Kuruyoruz Gereken Yetkililer Mimar YT Rehber Sizin Online Sürenize Ve Bize Yardım Etmenizden Sonra Yetkiniz Artacaktır :) Bekliyoruz Sizi!
  4. FilozofAtakan

[Yeni Açıldı][1.8.x - 1.12] Özlenen Eski Faction/Bolca Event/Vip Çekilişleri/-->Sunucu Adresi = nostaljicraft.tk

Nostalji Craft 1.8.x ve 1.12 Arası Tüm Versiyonlar İp Adresimiz : nostaljicraft.tk Nostalji Craft Nostalji Craft Bilgilerimiz ➤ Slot Sayımız : 100...
  5. Mikado34

Poligonw.batihost.net | Kaliteli Factions | Rütbe Sistemi | | Klan Savaşları | |Kasalar | ⋘ 1.8 - 1.7 ⋙ | Her Hafta Vip Cekilişi | | HAZIRIZ |

Poligon Network Poligon, üst düzey oyuncu memnuniyeti sağlamayı ve her zaman güncel kalmayı amaçlayan bir sunucudur. Güçlü ve deneyimli yönetim ekibi ile hiçbir masraftan kaçınmadan Factions deneyiminizi bambaşka şekilde yaşayabileceğiniz bir ortamı sizlere sunar. -Özellikler- ☛...
  6. D

ColeraNetwork HUB Sunucusu!

sitemiz : Colera Network IP : Play.ColeraNetwork.Co makine bize ait 16gb xeon işlemcisi var sunucu 3 oyun barındırıyor (bedwars açık değil) her ay yeni oyun ekliyoz