factions -server

1. ÖmerHamzaYondemir

mc.RyzonNW.com | Kaliteli Factions Sunucusu | 1.8 - 1.16 | Duello | Puan Market | Coin Market || PvPMaden | | Edit | Bosslar | Bol Event | | /vipol |

Arkadaşlar Paketimizde LAG,TPS Problemi Yoktur 52 Kişide 1.5 GB Ram Kullanıyor. OPTİMİZASYONLARIMIZ YAPILIDIR. Sistemlerimizin Görsel Hali...
  2. BerkeKD

Efsane HUB Sunucunda bizimle birlikte çalışacak Moderatör ve Rehberler arıyoruz.

Merhaba, uzun süredir açık olan sunucumuzda bizimle birlikte çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz. Sunucumuzda 2 adet oyun bulunmakta Faction ve OPSkyblock. Faction'un 2. sezonu Bugün saat 15:00'da başlıyor. Bizimle çalışmak istiyorsanız sunucumuza bekliyoruz... IP: Play.SanalCraft.Com
  3. Electus

Yardım crazyenvoy plugini

crazyenvoy start yani başlayınca ekranda titlemanager ile ENVOY BAŞLADI yazısını nasıl eklicem
  4. RayzeroEC

Play.ElvesCraft.Com | Faction | Maden | Bosslar | Kaliteli Klanlar | Kredi Sistemi | Edit | Klan Turnuvaları! | HILE KORUMASI! |

Merhaba arkadaşlar, Yeni açılan Factions sunucumuza hepiniz davetlisiniz Sunucu ip play.elvescraft.com İnternet adresimiz www.elvescraft.com ✯ Eski Factions oyuncusu olarak açtığımız bu server'da asıl amacımız abartı korumalı setlerden ve fazla op itemlerden arınıp daha stabil ve dengeli...
  5. EgeOzekincii

teamofjesters.keyubu.com | Mt2 Tarzı Pazar Sistemi | Mt2 Tarzı Sohbet | Kasalar | Rütbeler | Kredi Kasma Sistemi | Çok Fazla Para Kasma Fonksiyonu

Merhabalar Değerli Arkadaşlarım, Ne zamandır hayalini kurduğumuz faction sunucumuzu açmış bulunmaktayız, Buildimiz pek iyi olmasa da zevk almanızı sağlayacak kendimize özgü içeriklerimiz var, Bizde yıllardır hep faction sunucu oynardık minecraft bizim için sadece bundan ibaretti ve kendi bütün...
  6. babacuk

BALYOZZZ.aternos.me Faction sunucusu Ve bedava Minecraft sunucusu açma rehberi-No Hamachi-

Öncelikle herkese merhabalar... Ben Cembaran oyuncu ismim Balyoz. Herseyi anlatmadan önce yazdıklarımı okuduktan sonra herhangi bir sorunuz varsa size sizin için açtığım discord sunucumu atıyorum. https://**********/vB9ewcH Öncelikle sunucum basit pluginlerle kurulmus klasik bir Faction...