forge 1.12.2

1. D

Crash Modlu Server Hata Raporu İçin Yardım

Yaptıgım modlu serverin modlarının forge sürümleri birbirleri ile uyuşuyordur ve sorun yoktu. Aternos'a aynı modları seçip açtıgım zaman açılıyor ama kendi bilgisayarım da açmaya çalışınca hata veriyor. Hata raporun da neyi düzeltmem gerektigini söyleyip yardımcı olursanız çok mutlu olurum...
  2. yiğit45

Over Heros Modlu Sunucu Tanıtımı | 1.12.2 Mod Paketi | TechnicLauncher'a Paylaşılacak

Over Heros Modlu Sunucu Tanıtımı Herkese merhaba arkadaşlar, Şu anda geliştirmekte oldum bir mod paketi var. Adı Over Heros. Bu mod paketi kısaca rol yapma oyunudur. Mod paketi ve harita tamamlanmamış olup harita sadece test amaçlıdır! Peki Over Heros nasıl bir mod paketi? *Over Heros RPG...
  3. BurakMC5545

Yardım Mod olmuyo

Merhaba forum üyeleri.Ben şimdi bir şehir yapacaktım.Forge indirdim.Daha sonra %appdata% ye girip .minecraft a girdim oraya olmadıgı icin kendim mods diye klasör açtım modları indirdim(Worldedit ve Furniture) ve mods un içine attım.Daha sonra oyuna girdiğimde modlar yoktu.İnternette baktım...
  4. 01zoro06

Minecraft Forge

Minecraft Forge Öncelikle merhaba bugün sizlerle "Minecraft Forge nedir, nasıl kurulur, nasıl indirilir?" Sorularına cevap vereceğim. bir kaç tane mod tavsiyesinde bulunacağım. Hepinize iyi okumalar , lütfen indirme aşamalarını adım adım takip ediniz. Öncelikle çoğumuzun kurmaya çalışıp bir...