gkngrbz016

1. gkngrbz016

Mimar aranıyor. | FACTİON

Selamlar. Yeni açılacak sunucumuz için sağlam mimar arıyoruz. -- GEREKENLER AD: SOYAD: YAŞ: SKYPE: YAPTIĞINIZ BİR ŞEYİN RESMİ:
  2. EwouLee

AKTİFLİK GG!

Selam millet! Kanalımın aktifliği bayağı düştü yardım edebilirmisiniz? Abone olup like atabilirsiniz.. -- LİKE VE YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.
  3. gkngrbz016

2D İntro

Selamlar bana yardımcı olabilicek birisi varmıdır acaba? 2D intro yapıcak ama 2d de olmayabilr bilmiyorum. Yardımcı olacak varsa mesaj atabilir özelden :)
  4. gkngrbz016

İSTEK

Sürekli güdüz yapma skripti
  5. gkngrbz016

[İSTEK] BANNER EDİTLEYECEK VARMI?

PSD LİNK: https://goo.gl/uR3MO9 Arkadaşlar Kanal İsmi yerine Gokhan Gurbuz yazarmısınız ve Facebook twıtter ınstagram yerine de gkngrbz016 ÇOK BİR ŞEY İSTEDİYSEM ÖZÜR DİLERİM.
  6. gkngrbz016

(istek) Kapak fotoğrafı editleyebilen varmı??

ARKADAŞLAR PROGRAMLARDAN HİÇ BİR ANLADIGIM BİRŞEY YOK ŞUNU BANA EDİTLERMİSİNİZ? KANAL ADI YERİNE GOKHAN GURBUZ İNSTAGRAM FACEBOOK TWİTTER YERİNE gkngrbz016 ÇOK BİRŞEY İSTEDİYSEM ÖZÜR DİLERİM :(
  7. gkngrbz016

[YARDIM] MOTD

Merhaba. Sunucumda motdmanager serverlistplus multimotd kullandım fakat motd yapınca servere giriyorum ve cıkında o motd gozkumuyor sorun nedir? Sürümler uyuyor protocollib yüklü
  8. gkngrbz016

[1.7.X - 1.8.X] SKYCRİMES | İpeksi İle Spawner Alma / BETA / İP: SkyCrimes.nitrado.net

Öncelikle şunu demeliyim ki sunucumuzu açmamızın amacı KESİNLİKLE vip satıp para kazanmak değildir.Sunucu açma fikrimiz çoktan vardı fakat gerekli sebeplerden dolayı açamıyorduk.Ve sunucumuz KESİNLİKLE kapanmayacaktır. 3 GB Ram - 32 SLOT Gelişmiş Skyblock eklentileri Şuanlık sunucumuzda...
  9. EwouLee

(1.8.X) - play.OttomanMC.net | FactionWars / Rütbe - Herobrine - Skin Değiştirme ve Daha Fazlası!

IP: play.OttomanMC.net IP: play.OttomanMC.net Sunucu kapasitesi: 70 (arttırılabilir) RAM: 6 (attırılabilir) Sürüm: 1.8.X Düzenli şekilde etkinlikler yapılmaktadır. Lapisimizde otomatik satış sistemimiz bulunmaktadır. HİLESİZ ORTAM! Sunucumuzda para sadece alışveriş yapmaya yaramıyor, aynı...
  10. EwouLee

ScoreBoardStats mı ne?

Arkadaşlar hub serverimde lobi sununusuna scoreboard yapmak istiyorum mesela factionda 20 skyblockda 10 gibi nasıl yapabilirim?
  11. gkngrbz016

Banlı oyunculara bakma?

Sunucumda kaç kiş banlı ve adlarını nasıl öğrenebilirim
  12. gkngrbz016

NITRADO - BungeeCord

Selam arkadaşlar. Biliyorsunuz nitrado paneline güncelleme geldi ve bu güncellemede her şey değişmiş neredeyse. Sizlere bir soru sorucaktım. Nitrado serverimi nasıl bir birine bağlarım?
  13. gkngrbz016

YouTube Profil Fotoğrafı Yapabilecek Varmi?

Merhabalar YouTube kanalım için profil fotoğrafı yaptım fakat çok güzel olmadı banneri yaptım eh oldu ama prfil fotoğrafı kadar kötü deyil. Bana profil fotoğrafı yapablicek varmi?? Kanal İsmi: OneUnitedPower EwouLee
  14. gkngrbz016

İlk intro yapışım :D

Arkadaşlar ilk defa intro yaptım sizce nasıl? 10 Üzerinden değerlendirebilirsiniz :D
  15. gkngrbz016

YARDIM|

Arkadaşlar sunucuları bağladım, whitelist te kapalı fakat bu mesajı veriyor? ne yapmalıyım.
  16. gkngrbz016

ÇakmaLobi | Nasıl yapılır?

MERHABALAR. Arkadaşlar bir yerden 'çakmalobi botu engelliyor' diye duydum. Ve bunu yapmaya karar verdim. Fakat nasıl yapıcagımı bilmiyorum bungeecord yapabiliyorum fakat pluginidir skriptidir vs. yapamıyorum yardım edecek varmı? AYRINTILI OLURSA ÇOK İYİ OLUR. TEŞEKKÜRLER. @Yaman @Ragnarak...
  17. gkngrbz016

YARDIM

Arkadaşlar sunucumda birisi mesela diyelim adı asdfg ban atiyorum tekrardan aSdfg ile geliyor Yoruldum artık yardım edin bunu kökten nasıl kesebilirim? İpBan demeyin lütfen ;(
  18. gkngrbz016

CSGO OYNAYANLAR İSMİNİ VERSİN..

Arkadaşlar csgo oynayanlar alta nicklerini yazsınlar ekliyim onları. Beraber oynarız.