hamachi 1.7.2 serverimiz

1. PİXEK

Minecraft Creative-Survival Server.

Arkadaşlar minecraft 1.7.2 bukkit creative, survival oynamak isteyenler hamachi ağımıza katılıp skype ekleyebilir. Hamachi Ağları : (Şifreleri 123'dür) -CreativeGelmekİsteyenler -CreativeGelmekİsteyenler2 -SurvivalGelmekİsteyenler -SurvivalGelmekİsteyenler2 Skype: xxmurtoxx Gelecek arkadaşlar...
  2. I

Hamachili Servera Builder Alımı ! Daha sonra 5 kişide çekiliş ve Admin Rehber Moderator Alınıcaktır!

Hamachili Server sıfır yeni açılmıştır. Servera builder alınıcaktır daha serverda ufak bir spawn bile yoktur. Yardım etmek isteyenler skype: ayberk.sapan veya hamachi: neonfactionacıldı1 neonfactinoacıldı2 veya neonfactinoacıldı3 aglarina bağlanabilirsiniz Ağ şifrelerinin hepsi '1' dir! İp i yi...
  3. youtuberEmreReis

NG-NSCraft Hosgeldiniz server %100 emektir hiç alıntı yoktur server sürüm:1.7.2 ip:25.101.149.164

NG-NSCRAFTTA HOŞGELDİN SERVERDE SURVİVALDAN İBARETTİR SERVERDE REHBER REKLAMCİ OLMAK İSTİYORSAN BU FORMU DOLDURCAKSINIZ. İSİM: admin:bakibey kurucu:EmreReis SOYİSİM: skype:abdulbaki haydan...
  4. O

Minecraft Hamachili Serverleri

Arkadaşlar ben yeni bir hamachili server açtım faction , lagsız hamachi ağı ip'lerini veriyorum TrGamerss TrGamerss2 TrGamerss3 TrGamerss4 TrGamerss5 Hepsinin şifresi 123'tür sunucunun ip'si : 25.76.198.70 25.76.198.70
  5. AkifD

Hamachili serverimin mapi için yardım edicek

Arkadaşlar başlıkta söylediğim gibi arkadaş arıyorum hamachili serverdir. hamachi ------------ radargamingg
  6. aybekhan

1.7.2 Hamachili Ramazan bayramında VPS olcaz içeri

Arkadaşlar Ramazan bayramında vps server açmayı düşünüyorum şuanda serveri yapmaya bşaladım yanlız yardıma ihtiyacım var Plugin paketi falan herşeyi hazır ayarlamalar ve harita kaldı Bunun içinde builder ekibi lazım (Vpsye geçince Builderlikleri devam edecektir...) Hamachi ipleri mooncraft23...
  7. Deep03

Minecraft Hamachili Server...

Benim 1 Tane Minecraft Hamachili Serverim Var Ama Açmaya Çalışınca [14:41:41 INFO]: Starting minecraft server version 1.7.2 [14:41:41 ERROR]: Exception handling console input java.io.IOException: İşleyici geçersiz at java.io.FileInputStream.readBytes(Native Method) -[?:1.8.0_45] at...
  8. K

Minecraft 1.7.2 Hamachi Server

Hamachi 1.7.2 Serverimiz Açıktır Seviyeli Bir Oyun İçin Davetlisiniz GoldenServer-_-1 GoldenServer-_-2 GoldenServer-_-3 Şifreleri:123 Talep Olursa Daha Fazla Açılacaktır İp:25.159.28.243- _ - bu işaret var orada aralarındaki boşlugu silin