minecraft %100 bedwars

1. Rovends

Biraz maden ve ardından büyük bir tarla yaptım!

Merhabalar arkadaşlar bu bölümümüzde bize birazcık yetecek kadar maden yaptık ve sonrasında köylü ticareti ve besin için büyük tarla yaptık. İyi seyirler. Video:
  2. aliyilmaz1597

Play.ShbtCraft.Tk -1.8.x - Faction, Skyblock - Hemen Sunucuya Katıl

----------------------------------- Merhaba, Değerli Oyuncular----------------------------------------- Minecraft sunucumuz yakın bir zaman içerisinde açılmış durumunda ve maceraya en ön sıradan başlamak ve claimleri kapmak istersen veya siteden para yükleyerek gelişmek istersen kapılarımız her...
  3. Electus

Yardım TradeSystem

TradeSystem Türkçe config lazım version : TradeSystem_v1.1.13
  4. X

Gençler Efso Bedava Sunucuda Yetkili Ol İçeriye Bakmalısın!

Hey Sen Gel Ve Dene Yapamssan Kapımız Hem AÇık Hem Kapalı Acil Olarak Mimara Ve Diğer Yetkililere Gerek Duyuyorum Hemen Gelin Ve Yetkili Olun Sunucumuz Efsanedir Sunucu Suanlık Aternos Olsada İleride Batihost Hostuna Gececeiğz ip: AskarNW.aternos.me Hemen Gel Dc Sunucu Kodu : psn3aY Bu Kodu...
  5. Electus

bi resmi bloga ceviren plugin

masaüstümdeki resmi minecraft oyun içi blok a cevirebilen plugin varmı
  6. G

''GuildPixel'' Oluşum Destek Katılım

Herkese merhabalar öncelikle. GuildPixel adında bir minecraft sunucusundan bahsetmek istiyorum küçük bir ekip olarak başladığımız bu serüvende bizlere yardımcı olacak arkadaşlar arıyoruz gerek teknik konularda gerek oyun içi dizayn akış eksikleri giderme konusunda. Daha çok kendi eğlencemiz için...
  7. C

relaxcraft.batihost.net

relaxcraft.batihost.net Sunucumuz Concon Craft hiç biyerde görmediniz ışınlanma şekileri yapılar her şey vardır siz yoksanız eksiz Alım Yapılacaktır Discord. kodu Jn7dAyZ
  8. Electus

Team Plugini

Klan Başkanı olunca 2 tane yıldız oluyor normal üye olunca sadece ismi yaziyor bu plugininin ismi ney ?
  9. jholan

AlbayragımNetwork SKYBLOCK[OP] Serveri IP:89.252.151.253

21:42 05.02.2020 An itibariyle Online Sayımız :) ^Discord^ https://dis cord.gg/mEFXfPM Merhaba, Albayragım Network adlı sunucumuzun tanıtımı konusuna hoş geldiniz. Sizlere özgürce eğlenip, Skyblock[OP] türündeki en güzel deneyimleri yaşatmak için buradayız. Sizlere diğerlerinden farklı...
  10. Electus

İstek katil guili

ben katil guili menü pluginini ariyorum /baltopunu buldum fakat katil guili bulamadım bide türkçe olursa sevinirim
  11. M

mc build yapılır

herkese selamlar; ismim mustafa 16 yaşındayım yıllardır minecraft buildleri yapıyorum ve hayla da yapıyorum mc build yapılır ücretlidir fiyatlar ucuzdur kesinlike discord uzerınden konusabılırız bu olayları buıld fotograflarımızı gormek ıcın dıscordan atarız ısteyenlere genellıkle buıldler 2-3...
  12. Gby07

MİNECRAFT | Video Montaj | ASSASİN'S

MİNECRAFT | Video Montaj | ASSASİN'S Montaj, video, film , trailer...
  13. ibrahimyilmaz

Paralı Reklamcı Aranıyor Sunucuyu Server +20 Olursa İstediğiniz Kadar Ücret Verilecektir Detaylar İçin Konuya Gir

Selam Dostlar Paralı Reklamcı Arıyoruz Sunucuyu +15 Tutacak Bir Reklamcı İstediği Kadar Para Verilecektir Yeterki Server +15 Olsun Heer Neyse Detayları Sunucumuzda Konusalım İsterseniz sunucu ip : lifecraft.batihost.com lifecraft.batihost.com lifecraft.batihost.com lifecraft.batihost.com...
  14. BurakTs

KingCraft Alımlar

Şuanlık Server.pro'yuz ama yakında axitrbilişim sitesine geçecegiz ve her türlü alımlar vardır burdaki alımda yetkili olan kişiler yarın öbürgün sunucu açtıgımızda orada'da admin veya moderator olucaktır yani bi degisiklik olmayacaktır yetkisinde belki bazı arkadaşlara terfi yapabilirim ama...