minecraft 1.14 güncellemesi

1. ToprakM

Minecraft 1.14 Köyleri

Minecraft 1.14 Köyleri Herkese merhaba! Öncelikle temel tanımıyla köyler; köylüler, kediler, demir golemler ve bazen de zombi köylüler, dolaşan tüccarlar ve yeraltı dünyasında doğal olarak meydana gelen tüccar labirentlerinin ve köy evlerinin oluşturduğu bina gruplarıdır. Bu konumuzda 1.14...
  2. MrDarkWarriorV2

Minecraft Kamp Ateşi Yapımı

Minecraft Kamp Ateşi Merhaba ForumGamer üyeleri. Bugün size Minecraft'ın 1.14 sürümünde gelen campfire yani kamp ateşini tanıtacağım. Ne işe Yarar 1.14 sürümünde gelen bu özellik, sizlere yemek pişirmek ve çevrenize bir miktar ışık saçmanız için olanak sağlıyor. Saçtığı bu ışığın yarı çapı...
  3. U

Sunucu Bağlanamama Sorunu

Sunucu açıyoruz vds üzerinden Ubuntu 18.04 dede W10 ve W8 üzerinden de deniyorum ama sıkıntı server açık ip adresini biliyorum minecrafta girip sunucu ipsini giriyorum ama sunucu bulamıyor yardım lütfen yardım !!!!!!
  4. Pluginsel

Güncelleme Minecraft 1.14 Sürümü: Köy & Yağma Güncellemesi!

Minecraft 1.14 Java Sürümü & Minecraft 1.14 Yenilikleri Öncelikle herkesin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyoruz! Köyleri sever misiniz? Peki hayatınızda herhangi köylük bir yere gitme fırsatınız oldu mu? Eminim olmuştur ve siz de, macera dolu olduğu kadar sakinlik...