Neler Yeni

minecraft 1.15.2

1. omeryumlu

Yardım Dünya Yedeği Nerede?

merhaba arkadaşlar 1.15.2 sürümlü haritaya 1.16.3 ile girdim dünya yedeklensinmi diye sordu bende vete bastım oyuna girdim dünyanın alakası olmayan bir yerdeyim çık gir yaptım ama benim düz açtığım map değil dağlık taşlıktı o yedeklenen map nereye kaydedilmiştir ?? acil lütfen
  2. Berke91

Yardım Minecraft Sunucu Steak Sayısı Artırma(1.15.2)

Minecraft bed wars sunucum var harita vs yaptık. Tek bir sıkıntı 1 steak 64 tane blok fln 128 stak nasıl yapabilirim. Bunun için bir plugin,kod vs varmı.(1.15.2 için)
  3. RLyunus

RitimCraft.slimmweb.com | Survival Hayatta Kalma |levelli fırın ve huni | Meslek | Rütbe | Her Gün EVENT | Orta Survival |

g SiStemler Olarak Tasarım Yapamadık Kusura Bakmayın Yakın Zamanda Yapıcaz Ama Serverde (EpicBoss) (epicspawner) (levelli fırın) (levelli huni) Dİscord
  4. ZekiReis

Grand Türk | TEK BLOCK Sunucusu | +25 ONLİNE | Farklı Tarzda Bir Oyuna Hazır Mısın? ----> GrandTurkCraft.Keyubu.Com

IP Adresi : GrandTurkCraft.Keyubu.Com Kalıcı emek server arayanlar için Türkiye'deki sayılı Tek Block Skyblock Serverlerdan olan, herşeyin el emeği ile olduğu kesinlikle P2W karşıtı emeğinizin karşılığını alacağınız Tek Block Sunucusu karşınızda! Oyun Özellikleri: Tek blockdan büyük...
  5. D

Yardım GroupManager Olmuyor

İyi Günler Arkadaşlar Aternos dan kendi serverımızı açtık creative olarak oynacağız fakat sethome komutlarını falan kullanmalarını gerek grubu oluşturuyorum gruba ekliyorum /sethome komutunu kullanma iznini veriyorum verildi diyor ama olmuyor you dont have permission falan diyor yardımcı...
  6. L

Yardım Yardımcı komutlar gözükmüyor !

Merhabalar, Yaklaşık 2 gün önce bir minecraft sunucusu kiraladım. Her şey çok güzel ve oyun oynanışında sıkıntı yok ancak op(4) yetkim olmasına rağmen yardımcı komutları göremiyorum, sürekli komutlar yanlışmış gibi gözüküyor(ya da kullanılamazmış gibi) Örn : game yazıp taba basınca komutun...
  7. JoyEggeY

Minecraft 1.15.2 Survival Plugin Paketi TR de İlk

Merhaba gençler ben Snoweay, 1 2 haftadır yapmakta olduğum plugin paketini bitirdim bende sizinle paylaşayım dedim. İndirmek için [Tıkla*]
  8. FurkanKayhan

1.15.2 En Güncel Sürümde(Rehber Alımlı) En Güncel Survival Sunucu SquidSurival

Sunucu İP: Squidsurvival.batihost.net Oyun Sürümü: 1.15.2 Sunucu Slotu: 100 Sunucu türü: Survival SQUİD SURVİVAL *Lagsız emek survival deneyimi Minecraft'in en güncel ve en kaliteli sunucusu olmaya geldik. Her güncel sürümde yeni özellikler ile karşınızda olmaya çalışacağız. Diğer...
  9. SchoFieldd

Yardım Crazy Crates Bildirim gitmesini İstiyorum

Öncelikle Merhabalar. Öncelikle belirtmek isterim pluginlere pek yatkın biri değilim sadece hobi olarak yapıyorum. Sorunuma geçmek istiyorum. Sunucum 1.15.2 Kasa Açma plugini olarak CrazyCrates Kullanıyorum. her şey tıkırında çalışıyor, fakat ben kasa açıldıktan sonra o kasayı açan kişinin...
  10. MineRival

Minerival Bot Yarışı Turnuvası

Turnuvadan bir kesiti sizlerle paylaşıyorum. Yanlış mikrofon ile kayıt aldığım için bütün turnuvayı paylaşıp kulaklarınızı tırmalamak istemedim : ) Bir sonraki turnuva düzgün ekipman ile baştan sona yayınlanacaktır.