minecraft 1.16.5

1. E

Yardım Minecraft Java Edition Worldedit modu doğru düzgün çalışmıyor

Merhabalar, Minecraft Worldedit Forge modu doğru düzgün çalışmıyor, yardıma ihtiyacım var. Ben modu yükleyip tek oyunculu oyuna girip yapı yaparken wandı alıp sol tıklayınca blok kırılıyor, hiçbir yazıda çıkmıyor (hata yazısı dahil). Sonra çift slashlı komutlar yazarken bazı komutlar çalışmyor...
  2. _DarkSavic_

Yardım DeluxeMenus'te yapılan menüde bir eşyanın üzerine tıklayınca oyuncuya kıyafet giydirme

İyi günler, DeluxeMenus plugini ile menü yaptığımızda bir eşyaya tıklayınca oyuncunun kafasına eşya/kafa/blok giydirebiliyor muyuz? Giydirebiliyorsak nasıl yapabiliriz? DeluxeMenus ile yapamıyorsakta başka bir yol var mıdır acaba?
  3. S

Minecraft 1.16.5 İlginç Seedler

1.16.5 İlginç Seedler Selam! Sizler için 1.16.5 sürümünde birden fazla rastgele dünyalar açtım ve karşıma çıkan birbirinden ilginç seedleri size göstermek istedim. Bu seedler hiçbir yerden alıntı, çalıntı değildir. Tek Ağaç Karşınızda dümdüz bir alan ve ortasında büyük bir ağaç görseniz ne...
  4. G

İstek Minecraft Eşyalara İstediğimiz Enchantı Basmak 1.16.5

Ben bunu araştırdım ama bir sonuç bulamadım bir eklenti yada plugin ile yapılıyor galiba 1.12.2 de çalışıyor ama 1.16+ çalışmıyor yardımlarınızı bekliyorum.
  5. yavuz_yaylacı

Dünya başlangıç noktası

Merhaba ben sunucumda insanlar sunucuya ilk girdiklerinde belli bi yerde başlamalarını istiyorum ama sonraki girişlerinde kaldıkları yerden devam etmelerini istiyorum /setworldspawn yazmayın çünkü onu yazınca seçtiğim bloğun 5 blok ötesinde falan başlatıyo lütfen yardımcı olun plugini varsa...
  6. MartiniBiancoo

Konu Kapatılsın.

Konu Kapatılsın.