minecraft 1.17

1. yavuz_yaylacı

Minecraft alınmalı mı ?

Merhaba ben minecraft'ı çok oynarım ve severek oynarım sizce herşeyine erişilen bir premium hesap almak mantıklı mı baktığım birkaç sitenin çoğunda 100 liraya satıyorlar sizce alınamlı mı istiyorsanız site önerebilirsiniz hatta önerseniz iyi olur
  2. S

Yardım Minecraft has not started because of an unknown error! sorunu

Minecrafta giremiyorum girerken Error:JNI Error has occurred , please check your installation and try again. ve a Java Exception has occurred. hatası sonrada Minecraft has not started because of an unkown error! yazıyor altta yazan tüm önerileri denedim ama olmuyor yardım edebilecek varmı ?
  3. LordOfTürk

Güncelleme Minecraft 1.17 Sürümü 8 Haziranda Çıkıyor! 1.17 Sürümündeki Yenilikler, Dağlar ve Mağralar Güncellemesi Detayları & Daha Fazlası!

Minecraft 1.17 Sürümü & 1.17 Yenilikleri Uzun zamandır beklenen Mağaralar ve Dağlar güncellemesi sonunda geldi! Birçok oyuncu eminim artık klasikleşmiş dağlardan ve mağaralardan bıkmıştır, tam onlara göre bir güncelleme geldi! Uzun zamandır dokunulmayan dağlar ve mağaralar sonunda eğlenceli...
  4. Pluginsel

Minecraft 1.17 Mağaralar ve Dağlar Güncellemesi Yenilikleri

Minecraft 1.17 Mağaralar ve Dağlar Güncellemesi Yenilikleri Öncelikle, bizimle beraber Minecraft Live yayınını izleyen herkese teşekkür ederiz. Gerçekten çok eğlenceli bir akşam olmuş oldu ve aynı zamanda duyurulan güncellemede bir o kadar da muhteşemdi! Güncelleme hakkında biraz bilgi verelim...
  5. furkan3000

Minecraft 1.17 Yeniliklerinin Duyurulduğu Minecraft Live 2020 Yayınından Detaylar

Minecraft 1.17 Yenilikleri & Minecraft Live 2020 Yayınından Detaylar Geçtiğimiz saatlerde Minecraft Live gerçekleşti izleyemeyenler için neler oldu kısaca bahsedeceğim bir konu açmaya karar verdi. Bu konuyu geniş bir zamanda wikiler kullanarak değil yayının üstüne sıcağı sıcağına yazdığım için...
  6. Sismei

Minecraftın ilerleyen sürümlerde sizce ne eklenmesini isterdiniz?

Merhaba sizce minecrafta ilerleyen sürümlerde ne eklenmesini isterdiniz oyuna Ben; oyuna bence Ata özel vagon eklenebilir o vagon istediğimiz eşya koyabilme olsa efsane olabilir.