minecraft survival 1.1.6.5

1. EleganceNetwork

/EleganceNW/play.elegancenw.xyz/1.16.5./Survival/Çiftçi/Bitcoin/Pinata/Yetenekler/Özel Boss/Meslek/Anti Xray/BlackMarket/Mevsimler/Kanlı Ay/Meteor/

Önemli Not: Survival sunucumuz özel kaynak paketi içermekte sunucuya giriş yapmadan önce aşağıdaki yönergeleri uygulayınız. + Sunucu listesi kısmından Elegance network'e sağ tıklayın ve düzenleye tıklayın.Daha sonra alttan Sunucu kaynak paketleri: Açık yapın ve ardından giriş yapmayı deneyin...
  2. H4sanTV

[Anka Network] [play.ankanw.net] [1.16.x] Hadi Eğlenmek İçin Neyi Bekliyorsun ?

3. Mochi_kun

Yardım MC 1.16.5 Survival SW

1.16.5 Survival sunucusu kurdum.Pluginle yeni bi dünya daha ekledim biri lobi biri survival dünyası oyuncuların survival dünyasındayken oyundan çıkması yada hub çekmesi gibi bi durumda son bulundukları bölge kayboluyor. Ben onlar geri girdiklerinde yada o dünyaya geri ışınlandıklarında o...
  4. Rovends

Biraz maden ve ardından büyük bir tarla yaptım!

Merhabalar arkadaşlar bu bölümümüzde bize birazcık yetecek kadar maden yaptık ve sonrasında köylü ticareti ve besin için büyük tarla yaptık. İyi seyirler. Video:
  5. Rovends

Minecraft Survival'da Keşif Yapıp bunu sizlerle paylaştım.

Arkadaşlar tekrardan merhabalar. Diğer konumun çok görüntülenmesi beni mutlu etti. Beğenen beğenmeyen herkese teşekkürlerimi sunarım. Yeni bir videomuz var. Bu videoda bulunduğumuz bölgenin etrafında biraz keşif yaptık. Video:
  6. DeathNw

arşivlenebilir

Kapanabilir