#oyun

1. D

Yardım ACİL CEVAP LÜTFEN yaptığım bir map de yanlışlıkla komut yazdım onu düzeltemiyorum

ACİL CEVAP LÜTFEN yaptığım bir map de yanlışlıkla hayatta kalma komudu yazan komut bloğunu herzaman etkin yaptım creative geçe miyorum yardım edebilecek varmı
  2. E

Yardım Ark Survival evolved yardım lazım

Arkadaşlar PS4 üzerinden ark oynuyordum yanlışlıkla 1. Şahıs kamera açısından 3. Şahısa geçtim nasıl düzeltebilirim oyun zevkim yok oldu
  3. E

Yardım Ark Survival evolved yardım lazım

Arkadaşlar PS4 üzerinden ark oynuyordum yanlışlıkla 1. Şahıs kamera açısından 3. Şahısa geçtim nasıl düzeltebilirim oyun zevkim yok oldu
  4. M

Yardım Ark oyun çöktü karakter silindi

Ark oynuyordum. Her şey normalken bir anda oyun dondu bilgisayar kapandı. Oyuna tekrar girdiğimde sanki ilk kez giriyormuşum gibi yeni karakter açmamı istedi. Açtım ve baseimin yanına gittim. Halihazırda kullandığım karakterim basede baygın bir şekilde duruyor ama ona erişemiyorum. Tamelenmiş...
  5. E

Yardım Rastgele Oyunlarda Fps Düşüşü

Bilgisayarda birçok oyun oynadım ama sadece Roblox ve Risk oyunlarında bu fps düşüşü oluyor. Bilgisayara format atmadan önce 60 fps çalışıyordu ama şu an 5 fps falan görüyorum. Bilgisayar bu iki oyunun da sistem gereksinimlerini karşılıyor ama gereksiz bir fps düşüşü var. Hatta Roblox Player...