@pvp @server

1. X

Yardım TAB Plugini yardım gerek [minecraft]

Merhaba name tag edit kullanıyordum hata verince TAB indirdim fakat ondanad küçük sıkıntılar yaşıyorum ss te attığım gibi tüm grouplar karışık bunları nasıl sıraya sokarım
  2. SpelTuraq

DragonNW |Rulet Jackpot yetenek | güvenli takas | Sanal Market | PvP&Level Market| Banka| Görevler | açık arttırma| Hile Koruması |

sunucu ip : DragonNW.keyubu.com [2 gün sonra açılacak ] Sunucu sitesi : DragonNW.denince. biz Discord iletişim : SpelTura#7756
  3. alicancbnn

NWGamer Network YENİDEN AKTİF!

NWGAMER NETWORK SUNUCU HAKKINDA > Ip adresi : eu.nwgamer.net > Website : http://nwgamer.net > Lokasyon : Türkiye > Sürüm : 1.7 & 1.14 SUNUCU ÖZELLİKLERİ Sunucumuz 8 GB RAM'e sahip olup Batihost hostingine bağlıdır. Sınırsız slota sahiptir. 6 farklı aktif oyun moduna sahiptir (Survival...
  4. R

Nirvana PvP 2V2 - BUİLDUHC- 1V1 - FFA TÜRKİYEDE BİR İLK!

2V2 - 1V1 - BuildUHC FFA Ve Daha Fazlası ! IP :nirvanapvp.batihost.com Kapasite : 44 / RAM : 4 (Extra 1 Cpu!) Website : Yakında ! TS3 : Yakında ! Skype : Nirvana.Destek Sürüm : 1.7 / 1.8 (önerilir 1.8) Öncelikle Şunu Söylemeliyim ki , Açıldığı Dönemlerde piyasayı alt üst etmiş , birçok uzun...