server 1.7.2

1. G

kozmoscraft.batihost.com Türkiyenin Skyblock Serveri En İyi Spawnı İle

KURUCULAR GORAGON EREBUS...
  2. Daohangg

[Aranıyor] RİP Craft Yeni Nesil OP Skyblock Server!!

Evet Arkadaslar Sizlere Skyblock Serverini Tanıtmak İsterim.. Öncelikle Alım Vardır. Alımlarımız: 2x Rehber 2x Mimar 1x Youtuber (100 Abone Üstü Formumuz. Ad= Soyad(Zorunlu Değil) Yaş(Sınır Yok Ama Söylenmesi Zorunlu) Neden Biz = Neden Sizi Alalım = Bilgin = İstediğin Yetki = Yetkini...
  3. Caner07ant

[+]WarZonE[+] Ses Sistemli! | Faction Server 1.7.X | Alım Var! | 0 Lag | Gel Göz At IP Içerde!

BUYUK GELIŞME SERVER IP SABİT KALICAK ARTIK BİTANE DAHA BUYUK GELIŞME SERVER 1.7.x 1.8.x OLDU! SERVER IP ADRES : warzone.play.ai Sürüm : 1.7.x 1.8.x Tecrubeli Admin Ve Builder Alım Var! AdminVeBuilder için geçelerli! TECRUBELI DERKEN? : WG ATMASINI TAM BILICEK ve...
  4. S

RollerCraft.duckdns.org / Rütbeli Faction / 1.7.2 / VIP Çekilişleri / Eventler /Alımlar GELL!!

RollerCraft.duckdns.org • Serverimiz Factiondur.Rütbe Sistemi Mevcuttur. • Serverimizde X r a y Koruması Mevcuttur. • Serverimizde Oto Arsa Sistemi Mevcuttur. • Serverimizde Kafa Düşürme Sistemi Mevcuttur. • Serverimiz Full Pvp Faction'dur.Clansızda ws atabilirsiniz. • Server şu an Sıfırlanmış...
  5. xxdeadmortalxx

MORZİFACTİON // PET (EVCİL HAYVAN) // RÜTBELER // KÖYLÜ TAKAS // MESLEKLER //

Sunucumuzda hile yasaktır. Önce uyarı olarak jail sonra sınırsız uzaklaştırma. Hergün event !(Rain,ox,madeneventi vs. vs. Pet eklenmiştir. Kral,Azrail rütbelerindekiler ve VIP ler kullanabilir. 1.7.X ve 1.8.X ile giriş yapabilirsiniz Ip adresi: morzifaction.nitrado.net Sunucumuz 32 slottur. (50...
  6. suatali

Hamachili Server PvP Server Koşşş 1.7.2

ServerProsu-1 ServerProsu-2 ServerProsu-3 ServerProsu-4 ServerProsu-5 Hepsinin şifresi 123 tür. Hepinizi Bekleriz
  7. KilllerDragons

Yardım edermisiniz

merhaba benim birkaç serverle ilgili sorunum var bunu nasıl düzeltebilirim sorunlarım işte : 1) serverimde kendime admin veriyorum ama kapatıp açınca oyuncu olarak gösteriyor 2)serverimde çoklu oyuncuda sunucu ekleyince altında faklı yazılar çıkıyo nasıl değiştirebilirim 3) türkçe bir hile...
  8. C

Minecraft Survival Server Buyrun Gelin :):)

Serverimiz Survival Serverdir 30 kişilik kapasitesi vardır Serverimize 1.7 den giriş yapabilirsiniz serverimizi ip:46.20.1.139:1223 hepinzii bekleriz
  9. HüseyinBey123

Sizde Bizim Ailemizdensiniz Sizide Bekleriz...

:ecehver: minecraftdunyam.nitrado.net :ecehver: :yaprak:Parkur Eventi Olucaktır:yaprak: :fırın:Ben Akıllıyım Diyorsan Senide Bekleriz:fırın: :çerçeve:Sizde Ailemizdensin Kapımız Her Zaman Açık:çerçeve: :lav:İyi Geceler:lav: :log: minecraftdunyam.nitrado.net :log: :odun...
  10. B

Minecraft Server Tanıtımları Listem Buyrun İçeri::::

Minecraft Server Tanıtımları: HANELER.Nitrado.net : Minecraft Server Tanıtımları: GameSultan : Minecraft Server Tanıtımları Bölüm 3 && HUB SW SÜPER&& : Minecraft Server Tanıtımları 4 : SAFE MC : Minecraft Server Tanıtımları 5 : HOBBİT CRAFT : Minecraft Server Tanıtımları : Lego Craft...
  11. Yion90

Server Açacak Arkadaş

İlk Önce Merhaba Arkadaşlar Ben Mert Bugun Bir Fikir Geldi Bende Yapayım Dedim Benle Birlikte Server Aççaz 16 Slotluk Açıcam Para Sıkıntısı Yok Berberce Paylaşcaz Eğer İçinizden Ben Varım Diyen Varsa Skype:Mert Kayakıran [Skin Kafası Var Editli] İsteye Skype: Ad: Yaş : Yazsın.
  12. umitoyunda

Hamachili 1.7.2 Oynayacak Survival

Hamachili ağ:25.115.217.25 Face Adres:https://www.facebook.com/umit.dizdaroglu.9
  13. H

Yardım edin aciiiiil!

Arkadaşlar benim bir pvp serverim var ve bu serverde oyuncuların buildini true yapmadan hiçbir şey yapamıyorlar ve bu yüzdende blok kırabiliyorlar yani benim istediğim oyunculara buildi true yapıyım ama blok koyup kıramasınlar ama modlar fln op olmadan blok kırıp koyabilsinler lütfen yardım edin...
  14. The_Real

Konuyu kapatın !

[Merhaba arkadaşlar] Serverimi yeni kurdum her türlü alım var (Bukkit) Pro builder lazım faction spawnı yapıcak 2 tane Rehber lazım 1 tane 1Mod Daha sonra alımlar artıcak Skype yok Face veririm Face=Can Oyunda Resim=Skin var Serverde kimse olmadığından hazır map yükledim :) HAMACHİ...
  15. sefaalkınkuklx

Avenger Craft Survival/Eglence Sınırsız Alım war

Kişi Sayısı : 16 Sürüm: 1.7.X IP : Avengercraft.nitrado.net Online Durumu:Sizin destekleriniz ve bizim çabamzla yürüteceğiz Timber Plugini ile ağaçları kökünden kesebilme. Açık Arttırma Sistemi. Köylüler ile Takas /warp /kit ve /kit vip vs. menüleri Kurucu Skype: tuxedo536 WARP ORMAN WARP...
  16. SerhanRS

Acil Faction Serverime Alım Var (Gelişince SkyWars Fln Gelir) İLK GELENE ADMİNLİK!!!

Beyler Acilen Alım Var İlk Gelene Adminlik Verecem İP:212.252.167.241 İlk Gelene Adminlik! Adminliğin Özellikleri: OP Yetkisi Ve Tüm Yetkileri Vardır Eğer Çaba Gösterirse Kurucu YaparımOrtak Oluruz. İyi Forumlar, İyi Günler.
  17. H

Survival Server

Merhaba Arkadaşlar 20.8.2015 Tarihinde Açdıgımız Serverimiz Hizmete Sunulmustur.. Serverimiz Kesinlikle Survivaldır Degişme İhtimali %0. Hile Korumamız %100 ***** Koruması Kapalıdır. Jobs-Join'lerimiz Aktifdir %100 Sorunsuzdur. Top5 1.sine GoldVip'lik Verilmekdedir. 10GB Ram 50 Slot %0 Lag. %100...
  18. Yusuf_Berk

konu kapalıdır

konu kapalıdır
  19. MusmulaaTR

SplashCraft.nitrado.net KöylüTakas/Rütbeler/OyuncuTakas/AçıkArttırma/Banka Ve Daha Fazlası ! ! !

P:SPLASHCRAFT.NİTRADO.NET İP: SPLASHCRAFT.NİTRADO.NET Eskiden Açılan Sunucumuz Kapanmıştı Ve Tekrardan Açtık! Amacımız Degerli Sunucuları Tekrardan Canlandırmak Ve Bunu Başaracagımıza İnanıyoruz... Öncelikle Resimlere Geçmeden Sunucumuzun Özelliklerini Yazalım Başta Belirttik Ama Yazmakta Fayda...
  20. HestiaKnife

Hestia Knife PVP Server Acil Yardım!

Herkese selamlar! Öncelik ile foruma yeni başladım herhangi bir kuralı bilmeden çiğnediysem affola! Asıl konuya gelirsek yardımınıza ihtiyacım var yakın bir zamanda bir server açmayı düşünüyorum İsim harita pluginler devreler her şey hazır! Server bukkit port açtım fakat hâlâ hamachimde olmayan...
  21. D

Eğlenceli Sohbet Dolu Minecraft Server HAMACHİSİZ :D

IP--->g4mercraft.nitrado.net bekleriz :D
  22. M

BombasticCraft 46.20.1.66:1144 HUB

46.20.1.66:1144 Alım var +15 de event vip 5 megavip 10 ultravip 15 moderator 20 admin 25 op luk 50 tl
  23. MirzaMutluMRJ

Minecraft En Çok Tutulan Oyunlar ?

Merhaba arkadaşlar HUB sunucu kurduk şu anlık bulunan oyunlar ; SurvivalGames PvP Bunlar iyi online veriyor faction , survival kurduk onlar pek kimse gelmiyor başka önerdiginiz oyun var mı sunucuyu tuturucak? Önerirseniz sevinirim
  24. ShafterLight

ChesterCraft Eğlenceye Yetkili Olarak Katıl !

Merhaba ! Ben Baturay Benim Bir Sunucum Var. Sunucum bukkit kolay faction. Fakat şu an bakım aşamasında ve bende bu işleri tek başıma yapamıyorum :(. Bana yardım etmek isteyen ? Hamachi: YetkiliAlımı- 1 YetkiliAlımı- 2 Şifreler 123 İp ise: 25.100.42.159 Her Alım Var...
  25. onur4522300

Yeni muhtesem %0 lag server TurkeyGaming.nitrado.net

serverimiz harikadır boss ve herturlu sey bulunmaktadır ip:TurkeyGaming.nitrado.net