server ip

1. AtlasOyuncu

MC.ATLASOYUNCU.COM | Türkiye'nin Java Bedrock Skyblock Sunucusu | 1.16.5 / 1.20.0

Sunucumuz mevcut sunuculara göre oyun dengesini bozan sistemlerin olmadığı eski oyun zevkinin yüksek olduğu afk at kasıl mantığından uzak Nostalji skyblock olarak oyunculara hizmet etme amacıyla aktif olmuştur. dengeli ekonomi ve 138 adet görev ile sorunsuz bir oyun deneyimini sizlere...
  2. Hyzama

RavenNETWORK sunucumuza alım vardır içeriye gel.

Herkese Merhabalar İlk Olarak Kendimi Tanıtayım Ardından Yetkili Alımlarına geçeceğiz. Benim Adım Burak Ve Bu Sunucuyu 1 ay öncesinde açtım fakat uzun bir süre kapalı kaldığından dolayı unutuldu şimdi tekrar açtım Ve tekrardan sunucumda aktifliği sağlamaya çalışıyorum. Minecraft Sunucumuzda...
  3. KnightNetWork

play.knightnw.com > 1.9 & 1.20.4 [1.20.1 TABANLI] > SEVİYE SİSTEMİ - YETENEK SİSTEMİ | 40+ Yeni Büyü > Göktaşı > Mevsimler > Minyonlar > Petler <

SUNUCUYA NASIL BAĞLANIRIM? Sunucuya bağlanmak için: Çok Oyunculu > Sunucu Ekle > Sunucu Adresi: play.knightnw.com > Tamam Survival için daha kesintisiz bir oyun deneyimi için 1.20.1 sürümü ile girmenizi tavsiye etmekteyiz. Ayrıca sunucumuzun içinde bulunan tüm özellikler bunlar ile...
  4. LENKral

Bir Sunucunun Kurucusu olmak istemezmisin ?

Merhaba , Ben HarryTurk'ten Batuhan Aklımızda Proje var Sunucu açıp Maddi yönden eksik kalan kardeşlerimiz için , ConConCraft Sunucu açmak istedik fakat bunu kendimiz değil Yetkili Olmak İstiyen Kardeşlerimizin Yapmasını İstedik ve Bu Sayede Bir Sunucuyu Yönetebilicek . Şartlar - Yaş : +16 -...
  5. KnightNetWork

[YENİ SEZON] - PLAY.KNIGHTNW.COM - 1.9 & 1.20.4 > [1.20.4 TABANLI] - GELİŞMİŞ ADA | Çiftçi > Teslimat > Envoy > Minyon > Ada Yükseltme [EMEK SKYBLOCK]

SUNUCUYA NASIL BAĞLANIRIM? Sunucuya bağlanmak için: Çok Oyunculu > Sunucu Ekle > Sunucu Adresi: play.knightnw.com > Tamam Skyblock için daha kesintisiz bir oyun deneyimi için 1.20.4 sürümü ile girmenizi tavsiye etmekteyiz. Ayrıca sunucumuzun içinde bulunan tüm özellikler bunlar...
  6. powerfly

Play.PowerfulCraft.Org | Zombies Eklendi! | SkyWars | Zombies | FFA/KİTPVP | SurvivalGames | UHCMeetup | Yeniden Aktif!

Belki Soran Olur Diye Biz Kimiz ? Biz Uzun Bir Süredir Hizmet Vermekte Olan Bir Sunucuyuz Fakat Bazı sebeplerden dolayı büyüyemedik Sebeplerin Arasında Bilgisiz ekip, Sürekli Çıkan sorunlar Ve Benim Bu işlerde Bilgisiz Olmam Fakat Şuanda Bulunmakta Olan Ekibimiz Profesyonel Olarak İşlerini...
  7. KnightNetWork

[YENİ SEZON] play.knightnw.com > 1.9 & 1.20.4 [1.16.5 TABANLI] - BİNEKLER | 40+ Yeni Büyü > 1vs1 DÜELLO > Taretler > KoTH > TNT Raid | DÜNYA HARİTASI

SUNUCUYA NASIL BAĞLANIRIM? Sunucuya bağlanmak için: Çok Oyunculu > Sunucu Ekle > Sunucu Adresi: play.knightnw.com > Tamam Factions için daha kesintisiz bir oyun deneyimi için 1.16.5 sürümü ile girmenizi tavsiye etmekteyiz. DETAYLICA SUNUCU ÖZELLİKLERİMİZ Ayrıca sunucumuzun...