sunucu 1.8.8

1. Hypeboost00

Yardım Sunucuya Restart Atınca ENVANTER GİDİYOR?

Arkadaşlar lütfen yardım edin sunucu 1.8.9 sunucuya her restart attığımızda herkesin envanteri gidiyor lütfen yardım edin
  2. Y

LightNetwork Hub Sunucu YT Alımı !

Light-Network Sunucumuz Hub Sunucusudur OpSkyblock , Faction ,Bedwars , Skywars ve Survival (bakımda) 5 oyun türü vardır. İP: mc.lightnetwork.tk SÜRÜM: 1.8 - 1.8.9 Discord: LightSpeed#4206 Discord Sunucu: https://discord. gg/PyxyUxs7AT ALINICAK YETKİ: - YouTuber Gerekenler: - İzlenme...
  3. Steven4203

mc.wasdzone.com | 1.8.X - 1.16.X | Yepyeni Faction Anlayışı |

mc.wasdzone.com
  4. R

SkyBlock Sever

Herkeze Merhabalar Ben Kıvanç Arkadaşım Kutayla Skyblok Server Açtık Sunucu İp:play.mediacraft.tk Bize Sponsor Olduğu İçin Çok Teşekkür Ediyoruzz Batihos Yetkili Alımları Başlamıştır:Yönetici Moderötör Rehber Yayını Mimar vb. Discord:kıvanç esir#4091 Arkadaşımın...
  5. G

TurkGamersNW Çarşamba Gunu Sizlerle Ön Alımlar Başladı!

Öncelikle Sunucu Hakkında Minik Bilgi Vereyim: Öncelikle Sunucu Aternos Olmayacak. Çarşamba Günü Aksilik Çıkmazsa Başlayacağız Yetkililerimiz ile Alınıcak Yetkililer Alta Yazmaktadır: Bunlara Arkadaşlık İsteği Ataraka Dc Gurubumuza Gelebilirisn Ayrıca Mikrofon Zorunludur! Mod 2x Rehber 1x...
  6. Retcyh16

SlawNetwork - Açılışa özel %50 indirim

7. M

Yardım Bedava sunucu siteleri

Arkadaşlar bana Bedavadan açıcağım sınırsız süreli, sınırsız pluginli ve kimse oyunda olmadığı zaman bile açık kalan, sayılı IP olmayan (Eğer sayılı IP olursa Domainle halledebilirim) bir de istediğimiz plugini yükleyebildiğimiz (Filezilla yoluyla olabilir) sunucu siteleri söyler misiniz?
  8. SoFastBugra

Minecraftta Edit Kılıç Yapmak Istiyorum Fakat § Koyamıyorum Başka Bir Yolunu Bilen Varmı ?

Lütfen Yardım Edin Aternostan Açtığım Serverimde İsmi Hareketli Olan Edit Kılıçları Nasıl Yapıyoruz Bilen Varmı
  9. O

Yardım Otomatik Çevirme Skripti

command /otoçevir [<text>]: trigger: if arg-1 is "aç": execute console command "manuaddp %player% oto.cevir.ac" send "&8&m----------------------------------------" to player send "&6Otomatik Çevirici Açıldı&4&l!" to player send...
  10. SihirliPattis

none

i don't know how to delete forum u know :]