survial

1. Abdullah_TV

☢️ NEXT HUMANITY - 24/7 Gerçekçi Şehir Kurma [1.12.2 Modpack]☢️

Herkese merhabalar, Sizlere bugün üç sene boyunca üzerinde çalıştığım ve bu sene ocak ayında açtığım NEXT HUMANITY Serverini tanıtmak istiyorum. Bu server, sıfırdan bir şehir kurma projesidir aslında. Ama şehir dediğimde etrafta birkaç bomboş binadan ibaret olacak renksiz ve cansız bir şehirden...
  2. O

SyrnCraft >[1.8 - 1.19.4]< Survival & Skyblock & Box mining & Lobi Parkur & SkyWars >[play.syrncraft.com]<

Play.SyrnCraft.Com - www.SyrnCraft.com Sunucumuza gelerek sınırlarını zorlayabilir, çılgın maceralara atılabilir diğer oyun modlarımızada göz atabilirsin konuyu okuduğun için teşekkürler. Aşağıda bilgilerimiz yazmaktadır sana iyi oyunlar diler ve uğurlarız.
  3. Ferdi6445

| Yeni Sezon Aktif | + PLAY.SEZONCRAFT.COM +> 1.16.5 & 1.18 [1.16.5 TABANLI]*Emek Survival*>GELİŞMİŞ SPAWNER >1v1 DÜELLO|Drop Sandığı>Özel Büyüler

Ayrıca sunucumuzun içinde bulunan tüm özellikler bunlar ile bitmiyor. Büyüklü küçüklü sizler için en ince detayına kadar düşündüğümüz tonlarca özelliği sunucumuza gelerek inceleyebilirsiniz. Buradan bazı özelliklerden bahsetmek gerekirse şunları sayabiliriz; gelişmiş sohbet koruması, sizi...
  4. givecraft12

GİVECRAFT - TOWNY | play.givecraft.xyz | BOSSLAR | GELİŞMİŞ SİSTEMLER | 29 ARALIKTA AÇILDI SEZON 1 AKTİF| SENDE ARAMIZA KATIL | WWW.GİVECRAFT.XYZ

birçok özelliğimizi bu konu anlatımına sığdıramadık, gerçekçi mevsimler, özel güçleri olan itemler (Vampir kılıcı uçma gem'i ve daha neler, neler yeterince kasılan herkes bu eşyaları alabilir) Sunucumuzun Gerçekçi dünyasıda özelleştirilmiştir, Volkanlar, adalar vs. gibi farklı yerler hazır ve...
  5. FarukBey61

play.reptionnw.tk | Üst Düzey Eğlence | Mükemmel Sistemler | Oyun İçi Ticaret | Çekilişler

Sunucu IP Adresi: play.reptionnw.tk Minecraft Sürümü: 1.8x - 1.12x Oyuncu Slotu: Sınırsız (slotun +5 üzerinde) Sunucu Türü: OPSkyBlock - Survival PLAY.REPTİONNW.TK Bir Sunucudan Daha Fazlası AÇIKLAMA...
  6. canerkayhan00

(şuanda bakımda akşam açılcak)LAZY PANDA CONCON CRAFT / Devasa Şehir /ROLEPLAY/Adaletli Ortam/Gerçekçi Sistemler/BETA V1.0 AÇILDI/

Selam LazyPanda sunumuz açıldı sunucumuz (BETA V1.0 1.12.2 ANA SÜRÜMDE 1.15.2) roleplay sunucusudur fotolar ile gelin devasa şehirimizi tanıtım sizlere ama fotoğraflardan önce sistemlerimizden ve sunucudan bahsedim: Sunucumuz 6gb ram sahip olup ryzen 5 3600x türkiye/bursa lokasyonludur...
  7. WhatRookie

Türkiye'deki en yeni ve gelişmiş Towny sunucusu: EkzanteTowny

Türkiye'deki en yeni ve gelişmiş Towny sunucusu: EkzanteTowny Sunucumuz ip: oyna.ekzantetowny.xyz Towny nedir: Towny küçük bir kasaba olarak başlayıp gelişerek Ülke kurduğunuz ve diğer küçük kasabaları kendi Ülkenize katabilirsiniz. Farklı Ülkelerle savaştığınız özel savaş sistemi mevcuttur...
  8. BlackBUUmer

boş silinsin

silin boş
  9. MarioLemina

Yardım Rütbe Taglarını Ayarlayamıyorum

Sunucumda rütbeleri ayarladım fakat şöyle bir sorum var atıyorum adam gelip çaylak rütbesine geçti ve [Çaylak] [Oyuncu] : bu şekilde gözükmesini istiyorum nasıl yapabilirim ?
  10. honest71

Öncelikle Merhaba: Yeni Acılmış ve şu an aktif olan Survival Sunucumuza ADMİN Alımı Vardır Deneyimli Arkadaşları Bekliyorum.

Server ip : voitlus.**************** Server sürümü: 1.8-1.15.2 Öncelikle Merhaba: Yeni Acılmış ve şu an aktif olan Survival Sunucumuza ADMİN Alımı Vardır Deneyimli Arkadaşları Bekliyorum.
  11. LostVanilla

Lost Vanilla 2 F

Lost Vanilla 2 F
  12. LostVanilla

Lost Vanilla Premium !

Yeni Tasarım geliyor. Lost Vanilla Premium İp: 5.9.159.61 1.15.2 Tanıtım Videosu
  13. KaraGamuran

karanlikkonsey.batihost.net / 1.12 / MMORPG Faction

Sunucu IP Adresi:karanlikkonsey.batihost.net Oyun Sürümü:1.12 Sunucu Slotu:40 Sunucu Türü:MMO Faction Karanlık Konsey Sen Yoksan 1 Kişi Eksiğiz Demektir. 50 günlük beta aşamasını başarıyla bitirmiş bulunmaktayız. Artık zaman resmi açılış zamanıdır.(15.11.2019) Eğer aradığın kaliteli ve...
  14. H

ÇIĞ GİBİ BÜYÜYEN HUB SUNUCUSU | NexusRealtyGuild.com | Claim, Market, Taret, Anti-Hile gibi sürüyle özelliğe sahip Hayatta Kalma & Yaratıcı Modları

Sunucu İP: Play.NexusRealtyGuild.com Website: NexusRealtyGuild Discord: https://**********/fEyjPEf Yayın Adresi: https://www.twitch.tv/CptMaster GÜNCELLEME NOTLARI SkyBlock aktif edildi. Ayrıntılı bilgi için : NexusRealtyGuild
  15. hikmet6

FEODALCRAFT Türkiye'nin İlk ve Tek Towny Orta Çağ Roleplay Sunucusu ip: feodalcraft.keyubu.com

FeodalCraft - Towny, Orta Çağ Roleplay Serverı Merhaba, FeodalCraft adlı sunucumuzun tanıtımı konusuna hoş geldiniz. Sizlere özgürce eğlenip, Towny türündeki en güzel deneyimleri yaşatmak için buradayız. Sizlere diğerlerinden farklı olarak Türkiye'nin ilk ve tek Towny server'ını beğeninize...
  16. O

Yardım Survival İçin Spawner Yok Etmek

Hazırda Yapılandırdığımız Bi serverimiz var ve bu server survival benim istediğim şey dunyadaki ve netherdeki spawnerların hepsinin olmaması sadece spawnerlari spawner kasasından elde edilsin istiyorum bunun için bi tavsiye veya fikir öneriniz varsa ilgilenirseniz sevinirim
  17. T

Minecraft Survival sunucumuz için reklamcı ve builder arıyoruz.

Sunucumuz için reklamcı ve builder arıyoruz. İletişim: -Discord: #4777 / #2348 -Skype: live:tumufu
  18. efekec55

Ramazan Sunucusu

İyi günler, ramazan ayında zamanının hızlı geçmesi için bir sunucu açacağım. Sunucuda güzel bir ortamı sağlayacağız. Tamamen adaletli bir sunucu olacak sunucuda herhangi bir plugin olmayacak ve sunucu minecraftın en son çıkan 1.14 sürümü olacak,. Sunucu türünün nasıl bir şey olmasını isterseniz...
  19. S

Herkesin ozledigi server!!Topluluktan oynuyamayanlara geldi!!

Merhaba arkadaslar ben Skyreborn Kurucu admini Wactrix(oyundaki adimdir). Bugun sizlere sunucum olan Skyreborn serverini tanitacagim serverimiz survival odakli 1.12.2 surumludur ve faction yada modlu server degildir herkesin ozledigi oyuncu toplugundan dolayı oynuyamamış yarım kalan hevesli...
  20. D

yeni konu gelcek

yeni konu gelecek
  21. AliKoseov

'[YENI-SPAWN]SurvivalServer (LibertyMC.batihost.com)=(178.32.43.201)'

LibertyMC.batihost.com/178.32.43.201 İsim:Mahmut Oyuniçiİsim:KingMasterMC Yetki:Kurucu/Pluginer/Reklamcı _________________________________________________________________________________ İsim:Ali Oyuniçiİsim:AdolChristin Yetki:Admin/Builder/Moderator/Rehber ORMAN, KÖYLÜTİCARETİ...
  22. VolkanFx

Play.SonTurkMc.com SURVİVAL - HUB

Play.SonTurkMc.com >###############################################################< -------> Server IP : Play.SonTurkMc.com -------> Kapasite : 120 Slots Ram : 16 GB -------> Hub Server Olarak Size Hizmet Vermekteyiz. -------> Skype : VolkanFx...
  23. tireman

minecraft oynayacak hamachi ağsını versin 10+

Dediğim gibi biri survival server açsın birlikte survilval oynayalım server hamachi olsun
  24. Poyro

Bedrinin Atı ve Diamond! Survival Vanilla #1

Eh yeni bir seri yeni bir dost. Bu dostlarla ilgili yenide bir bilgi öğrendim. Bu arkadaşın atlara karşı bir ilgisi var. Özür Dilerim Atlara AŞIK Neyse iyisi mi videomu Seyredin; @TheRedstoneEngineer @lasetay