survival %100 survival

1. Vearthx

İstek Survival Plugin Paketi

Merhaba arkadaşlar, ben uzun zaman sonra sunucu işlerine geri dönücem fakat benim plugin bilgim 0 olduğu için bana pluginer lazım, ilgilenen var ise discord üzerinden ulaşım sağlayabilir mi? Vearthx#0001
  2. Panislamizm

[GAİACRAFT] - [1.15.2 Taban] - Reborn! - Gelişmiş Coinler - Türkçe Komutlar/Özel Gaia Eşyaları/Spawnerlar - Gelişmiş Oyuncu Warpları ve DAHASI!

- LOBİ - - MARKET - - VALİLİK - - KASALAR - - KÖYLÜLER - - KÖYLÜLER 2 - - ARENA - DİSCORD Sunucumuz son hazırlıklarını tamamladıkdan sonra açılışını gerçekleştirecektir. Discordumuza gelerek gelişmelerden ve açılış tarihinden haberdan olabilirsiniz.
  3. K

Minecraft sunucum için Plugin önerilerinizi bekliyorum. Yardıma ihtiyacım var.

Arkadaşlar bir minecraft sunucusu kiraladım fakat daha önce hiç böyle bir deneyimim olmadığı için plugin kurmayı bile 1 2 saate çözdüm. Birkaç bir şey ekledim ama configleri değiştirmedim. Kısacası bana yardımcı olabilir misiniz ? Register sistemi gibi, para sistemi gibi şeyler getirmek istiyorum.
  4. T

play.nefer.fun - 1.18.1 - SURVİVAL HADİ DURMA GEL İÇERİ - Gelişmiş sistemler - Özel rütbeler - ve daha nicesi

SUNUCUMUZ 1.18.1 TABAN SÜRÜMÜNDE SURVİVAL SUNUCUSUDUR AMACIMIZ SİZLERE DAHA İYİ VE FARKLI BİR OYUN SUNMAKTIR FARKLARIMIZ VE ÖZELLİKLERİMİZ VE DAHA BİR NİCESİ SUNUCUMUZA HERKESİ BEKLERİZ EN KÖTÜ GELİN BİR ÇAYIMIZI İÇİN <3
  5. Kinoxo_

(play.arafoyuncu.com) - [1.8.x-1.16.5] EmekSkyBlock-Survival-BedWars ArafOyuncu yepyeni oyunları ve sistemleri ile sizlerle

birçok Event Skyblock Boss oyunu Ejderha eventi Balıkçı sistemi SkyBlock Çiftçi eklentisi, Spawn'daki NPC ve /çiftçial komutu ile Çiftçi satın alabilirsiniz. Özel Ench menüsü eklendi. /ench yazarak, eşyalarınıza büyü basabilirsiniz. Para kazanmanızı kolaylaştırmak için Çiftlik eklentisini...
  6. A

1.17.1 - play.kalitrik.xyz - Gezegen - Ekonomi - Claim - Takas - Market

7. efeoktenn

Play.RodiCraft.Com - 1.16.5 Survival - 1.8/1.16.5 Sky Block - Düşük Ping Üstün Kalite - Kalitenin Adresi - Rodi Craft

Merhaba Forum Üyeleri Sizlere Suncuyu Tanıtıcam Konu Tasarımı Ve Görselerle İle Umarım Beğenirsiniz.... Lobi Sky Block Survival Oyun İçi Daha Detaylı İnceleye Bilirisiniz
  8. R

Eternal&Souls / 1.16.5 / Hard Survival / Arkadaş arıyorum

ip: play.eternalsouls.ank.web.tr. / sürüm 1.16.5 Eternal&Souls Bütün oyunculara selamlar. Hard Survival 1.16.5 Sürümünde ki sunucumuz açılmıştır. Server ekonomisi zordur. Survival serverlerin genelinde para pek değerli değildir fakat bu sunucuda hakkettiği niteliğe sahip olacaktır. Doğru...
  9. MobinNw

Pazar Günü Saat 12:00 Aktif Herkesi Bekleriz [ 1.8.9x ]mobinnetwork.batihost.net - Yeni Sistem Rütbeler - Taş Kırınca Coin Gelmesi -Kasalar

SERVERİMİZ PAZAR GÜNÜ SAAT 12:00 DA AKTİF OLACAKDIR BÜTÜN HERKESİ BEKLİYORUZ SEN YOKSAN BİR KİŞİ EKSİGİZ : mobinnetwork.batihost.net MADENDEN TAŞ KIRINCA COİN GELME COİN İLE BİRÇOK ŞEY TAKAS EDE BİLMEK /MARKET YAZINCA İHTİYACINIZI ALA BİLME /AH İLE HERKESE EŞYA SATA BİLME YENİ RÜTBE...
  10. TeddyCraft

[TR'DE TEK!]3.Sezon Aktif yerini Kap! |TR'de Başarım İle Rütbe Atlama Sistemi Eşi Benzeri Yok!|Özel İtemler|Özel Biyomlar | Tüccar |Boss| Özel Texture

Rosecraft ekibi olarak uzun süredir üzerinde çalıştığımız bu projeyi sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Son zamanlarda açılan sunuculara kıyasla, daha farklı bir tecrübe yaşayacağınız bu projemizde ince eleyip sık dokuduk ve oynamaktan keyif alacağınız bir ortam oluşturduk. Sonu gelmeyen bir...
  11. CqMajoR

play.DeepMC.net| 1.8.x/1.14.x | SURVİVAL'İN YENİ ADRESİ ! | Her şey iyi oyunla başlar ! |31.05.2020 PAZAR GÜNÜ AKTİF

SAAT 21:00 'DA AKTİF PLAY.DEEPMC.NET play.deepmc.net| 31 MAYIS PAZAR GÜNÜ AKTİF. DİSCORD ADRESİMİZDEN DAHA DETAYLI BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ : https://discord. gg/Xp2Xf85 DEĞERLİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ.
  12. Zeynepxy

[ MELODYCRAFT.BATİHOST.NET] |%50 İNDİRİM | %100 Kalite SURVİVAL - [1.8.x-1.13] -EMEK SURVİVAL - Sıfır Lag - HER GÜN EVENT!

!!!!!!!!!!!!!!!! VIP + SPAWNER FİYATLARINDA %50 İNDİRİM ...
  13. LydiaSurvival

KALDIRIRMSNZ KONUYU / KAPANDI KAPANDI

/Warp Menümüzde - Arena - Kasalar - Orman - Köylü Takas Mevcuttur - SPAWNımızın Görüntüsü BU SEKİLDEDİR Warp Kasalarda Bu Sekildedir 6 Çesit Kasamız Vardır Eventlerde Mevcuttur Anahtarları Tüm Warpları Kendim Tasarladım Yani Emek Bol Diyebiliriz Burasıda /warp köylütakas ımız Serverimize Özel...
  14. V

Vta craft

Minecraft yeni bi sunucu açıldı sizide beklerim Sürünüz 1.8 İp adresimiz 185.171.89.159 (deyisicek ) Haftada bir vip ceklisi free olarak verilicek Yetkili alımı var dir Rehber . moderatör.admin. Ve dahası alinicak sizi de bekleriz
  15. CraftStrest

CraftStrest | Survival | 16GB Dedicated | Özel İtemler | Para Kutuları | Motorlar | SanalMarket | Arabalar | 1.11.x & 1.12.x | Piyango

Biz minecraft 4 yıldır oynayan 11 kişilik bir grubuz ve severek oynuyoruz bir sunucu açalım dedik ve açtık 1.5 yıldır açık 2. sunucumuz oluyordur yani huba bağlanan opskyblock ta vardır sunucuda elimizden geleni yapmaya hazırız korumalarımız süperdir. Kurucu: StrongBoy__ Pusula Admin...
  16. UstaBeyx

KONU kapatın beyler HADE BAKEM

HADE BAKEM BB KAPATIN KONUYU
  17. Q

Metin2'deki gibi ormana metin düşmesi

Metin2'deki gibi ormana metin düşmesi (obsidyen vs) bunları kırarken mobların çıkıp rahatdız etmesi.Kazdıktan sonra maden çıkması. Böyle bir şey mümkün mü? veya benzer.birşeyler varmı ? Yapma imaknı veya yapılırsa özelden atabilirlermi.