tuzak

 1. T

  Minecraft Tuzakları - Bölüm 1

  İlk videom.Biraz acemi oldu ama olsun.İyi seyirler. Abone olmayı unutma!
 2. Bilo

  3 Adet TROLL Tuzak Yapımı :D

  Arkadaşlar tekrar yine bir video ile karşınızdayım ;) Umarım beğenirsiniz ve arkadaşlarınızı keyifle trollersiniz :D...
 3. TheRedstoneEngineer

  Ev Yapımı Tuzak

  (Yine arkadaşın fan sesi :/ ) Merhaba arkadaşlar. Aklıma fikir gelmeyince, dedim ki biraz da komut bloğu kullanmayayım, ne yapabilirim. Sonra dedim ki tuzak yapayım. Ama baştan şunu söyledim kesinlikle kendini yenileyen bir tuzak olacak. Neyse videoya geçelim. İcat benimdir, (Ç)alıntı yapmayınız.
 4. WhyCoconut

  Görünmez Tuzak - Yola Benziyor - İp Yok! - Yenilendi! -

  Arkadaşlar bu tuzağı biryerde görmüştüm videoyu hatırlamıyorum ama galiba bir türk çekmişti Gerçekten tuzak hiç belli olmuyor umarım yararı dokunmuştur :)
 5. W

  Değişik Tuzak

  Bu gün işsizliğimden dolayı bir tuzak tanıtım konusu açıyorum umarım beğenirsiniz: Öncelikle bi ağacın altını şu şekil kazıyoruz Ağacın altına bir şalter koyup açıyoruz alta da bi redstone Redstone un etrafını herhangi bir blokla kaplıyoruz koyduğumuz bloklara dayanacak şekilde kızıltaş...
 6. TheRedstoneEngineer

  [1.8]Gelişmiş Tuzaklı Sandıklar - Tek Komut Bloğu

  Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere yeni bir icadım var. Normal Tuzaklı Sandıkta ucu kırmızı olduğundan oyuncular anlayabiliyorlar ve onu açmıyolar. Ama bu sistemle herhangi bir sandığı açtığı anda haşırt olacak :D Kod: Video: İcat kesinlikle benimdir, (Ç)alıntı yapmayınız.
 7. Prokeen

  Tuzak Sandığı Neye Yarıyor ?

  Arkadaşlar tuzak sandığı neye yarıyor. Hiç kullanmadım ? :D

Üst