Rabisu.com | Minecraft Sunucu Satışları | BotNet, Bot ve DDOS Korumalı | Otomatik VDS ve Minecraft Kurulumu

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
İşlerini gerçekten iyi yapan bir firma. Dün Gold+ paketi ve alan adı aldım. 1 saatte sorunsuz bir şekilde teslim aldım. Hız testleri tanıtımdaki hız testinden daha yüksek. @Rabisu

Rabisu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
İşlerini gerçekten iyi yapan bir firma. Dün Gold+ paketi ve alan adı aldım. 1 saatte sorunsuz bir şekilde teslim aldım. Hız testleri tanıtımdaki hız testinden daha yüksek. @Rabisu
Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz uzun yıllar birlikte çalışmak dileğiyle

B4yAhmet

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İlk aldığımda sonuna kadar destekledim. Pluginler olsun map olsun her konuda yardım ettiler. Hub kurma fikrim vardı ilettim 100 tl dediler! Cidden şaşırdım ve iyice düşünmeye başladım bidaha almalımıyım diye. Ve evet bir daha alırsam yine buradan alıcağım. Siteyi ve paneli baştan aşağı yenilemişler. Tebrikler ve başarılar :)

Rabisu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
İlk aldığımda sonuna kadar destekledim. Pluginler olsun map olsun her konuda yardım ettiler. Hub kurma fikrim vardı ilettim 100 tl dediler! Cidden şaşırdım ve iyice düşünmeye başladım bidaha almalımıyım diye. Ve evet bir daha alırsam yine buradan alıcağım. Siteyi ve paneli baştan aşağı yenilemişler. Tebrikler ve başarılar :)
güzel yorumunuz için teşekür ederiz inş uzun zaman çalışırız

Çevrelerimden güzel tepkiler alıyorum. Destekleri tam. Paragöz değiller (bkz.: Bir zamanlar desteklediğim 'Batıhost' un paragöze birden dönüşmesi). Kalite desen yerinde. Tam olarak müşteri odaklı bir firma. Gerçekten tavsiye ederim. Zaten bir kaç arkadaşım geçmiş idi referansım ile. Onlarda memnun.

Bu arada ticket görevlisi olarak vb. çalışan arıyor musunuz ? Nitrado hosting hizmetleri alıyor ve aylık olarak kredi veriyor. Böyle bir sisteminiz mevcut mudur ? Teşekkürler.
sağolun hocam bizim için öncelik müsteri memnuniye şuanda personel alımımız yok ama ilerleyen günlerde olabilir.

TahsinK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Biraz müşteri artsın kalitenizi o zaman görürüz.

BySteve

< Metin2 Tema %98 Loading ... >
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar öncelikle rabisuya teşekkür ederim en iyi makinalarını sunuyorlar bütün müşterilerine ben aldım ve fazlasıyla memnunum ,
sizlerede öneririm TÜRKİYE LOKASYON MAKİNALARDA PİNG DEĞERİ AZ SİZLEREDE TAVSİYEMİ BU ŞEKİLDE İLETİRİM !

xClaucher

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gold Paket Aldım Ve Çok Hoş.
İnşallah Daha İyi Yerlere Gelir.
Başarılar Diliyorum :)

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
selam.

hocam bu sizin arkadaşınızın sizden habersiz bizden sunucu alan arkadaşlara batihost kötü, daha iyisini hakediyorsunuz, bizimle daha iyi yerlere gelirsiniz demesiyle alakalı değil. o başka bir konu. Bu arada zaten benim mesajımı da sildirmişsiniz, tebrikler :) Keşke o arkadaş bize paragöz dediğin de hocam farklı bir firma ile ilgili görüşleriniz ile bizim konumuzu kirletmeyin deme düşüncesini gösterseydiniz :)

bir önceki sayfada bize paragöz diyen bir arkadaş var, okuyun bakin. Benim cevabım o arkadaşın dediklerinden rahatsiz olduğum için yazdıklarım. Yoksa sizinle bir sorunum yok. Olamaz da. dolayısıyla çözülecek bir şey de yok.

Başarılar.

Son düzenleme:

Rabisu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
selam.

hocam bu sizin arkadaşınızın sizden habersiz bizden sunucu alan arkadaşlara batihost kötü, daha iyisini hakediyorsunuz, bizimle daha iyi yerlere gelirsiniz demesiyle alakalı değil. o başka bir konu. Bu arada zaten benim mesajımı da sildirmişsiniz, tebrikler :) Keşke o arkadaş bize paragöz dediğin de hocam farklı bir firma ile ilgili görüşleriniz ile bizim konumuzu kirletmeyin deme düşüncesini gösterseydiniz :)

bir önceki sayfada bize paragöz diyen bir arkadaş var, okuyun bakin. Benim cevabım o arkadaşın dediklerinden rahatsiz olduğum için yazdıklarım. Yoksa sizinle bir sorunum yok. Olamaz da. dolayısıyla çözülecek bir şey de yok.

Başarılar.
Sağolun hocam sonuçta herkes ekmeğinin peşinde kimsenin kimseyi kötülemeye hakkı yok ve bu konu onun yeri değil bir firmadan şikayeti olan var ise kendi konusunu açarak paylaşabilir bizimde sizle ilgili bir sorunumuz yok inş olmazda teşekkür ederiz başarılar dileriz.

BySteve

< Metin2 Tema %98 Loading ... >
En iyi cevaplar
0
Öncelikle bu firmayı bütün herkese öneririm şuana kadar oradan 400 GB 'a yakın Ram raidcall sunucuları almış bulunmaktayım şuana kadar çok güzel ve sağlam makinaları var samp,mta,cs vb. sunucularımı hep burada barındırıyorum ve mükemmel derecede hız ve disk tasarrufu sayesinde bir kasma veya bir hata olmadı orada çalışan tüm yetkili arkadaşlarada teşekkür ederim . En kısa yöntem 400 GB 'tan bahsediyorum yakında bizide görceksiniz arkadaşlar öneririm kısaca teşekkürler @Rabisu .

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Konuyu uzun zamandır takip ediyorum. Bence fiyatlar biraz pahalı ve özellikler düşük. Bu firmadan daha ucuz ve daha iyi özelliklere sahip şirketler mevcut.

Ancak bilmediğim bir markadansa Türk bir markayı tercih ederim.

Şuana kadar da en sevdiğim yorum bu oldu. Disk tasarrufu her zaman önemlidir.
Öncelikle bu firmayı bütün herkese öneririm şuana kadar oradan 400 GB 'a yakın Ram raidcall sunucuları almış bulunmaktayım şuana kadar çok güzel ve sağlam makinaları var samp,mta,cs vb. sunucularımı hep burada barındırıyorum ve mükemmel derecede hız ve disk tasarrufu sayesinde bir kasma veya bir hata olmadı orada çalışan tüm yetkili arkadaşlarada teşekkür ederim . En kısa yöntem 400 GB 'tan bahsediyorum yakında bizide görceksiniz arkadaşlar öneririm kısaca teşekkürler @Rabisu .

Rabisu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konuyu uzun zamandır takip ediyorum. Bence fiyatlar biraz pahalı ve özellikler düşük. Bu firmadan daha ucuz ve daha iyi özelliklere sahip şirketler mevcut.

Ancak bilmediğim bir markadansa Türk bir markayı tercih ederim.

Şuana kadar da en sevdiğim yorum bu oldu. Disk tasarrufu her zaman önemlidir.

Merhaba hocam söylediğimiz özellikleri gerçek şekilde sağlayabilmek için bu fiyatlardan aşağısı mümkün değil bundan aşağı verince işimize hile karıştırmak zorunda kalabilriz.