herkes Eskiden Oynadığı Oyunları Yazsın (2006-2016)

YunusEmrKY

Tost mu o ?
En iyi cevaplar
0
herkes Eskiden Oynadığı oyunları yazsın Benimkiler:
2006= GTA Vice City , GTA Türk , Tactical Ops:Assault On Terror
2007= GTA San Andreas , Counter Strike 1.6
2008= IGI 2 Cover Strike , Joint Operations , Counter Strike 1.6 Online
2009= Call Of Duty 2 , ************
2010= Call Of Duty 3
2011= Point Blank , GTA Türk
2012=Minecraft , Counter Strike 1.6 Online , MTA
2013= 3DOyunlar.com , Minecraft(ImkansızCraft'ta Builder) ,GTA Türk
2014= Call Of Duty 3 , Counter Strike 1.8 Source , Minecraft(Server Modluğu) , Joint Operations(Tekrardan) , Half Life , GTA San Andreas
2015= CS:1.8 , GTA Türk , Minecraft (Server Adminliği)
2016= Minecraft , Point The Town Red

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Fifa 2002 world cup, GTA II, Quake serisi, NFS serisi, Diablo II, Max Payne, Crazy Taxi, Winning Eleven, Hitman, Tekken serisi, Serious Sam, God of War, Command and Conquer serisi, Super Mario Bros., Prince of Persia, Resident Evil serisi, Metal Slug serisi... Aklıma gelenler.

caylak29y

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
GTA II GTA San Andreas , Counter Strike 1.6 Half Life , GTA San Andreas

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
hahaah:D Bide ben yazayım.
1998 Test Drive 5- Sega Soccer
1999 Hot wheels - Sonic the Hedgehog
2000 Fifa 2000
2001 Fifa 2001 - Asterix - Simpsons ve TMNT 2d oyunları
2002 Need For speed 2 - Empire Earth
2003 Underground 1 - Spiderman - Age Of Empires 2
2004 Underground devam yanlış hatırlamıyorsanm ^^ Cs ile tanıştığımız yıllar
2005 CS 1.5 Sempatik Cafe sürümü + Halflife + TF + Richochet + GTA Vice city
2006 BF 1942 ye sarmıştı tüm cafe - Frozen Throne Warcraft 3 başladım, Ogame in hayatımı sömürdüğü yıllar , Undreground 2 nin gelişi,
2007 Knightın hayatımızza girişi + BF middle earth 2 + san andres + Ogame + Most wanted da gelmişti yanlış hatırlamıyorsam.
2008 Knight online + Cod 2 + Ogame filo ve ben inflak
2009 Knight online + Battlefield 2
2010 Knight online ... En bokunu cıkardığım sene.
2011 Knight online koxpun hayatımıza girişi ve benim ayrılışım , geçen sene GB için oynamıştım ve komple bırakacağıma yemin ettim. Dota 1'e başladım
2012 Cod 4 orjinal aldığım yıl + Minecraft ilk sunucum
2013 Cod 4 + önemsiz oyunlar + Minecraft sunucusu denemeleri devam + Travian + MB Warband
2014 Cod 4 + Cod 6 (*** gibi multiplayeri) + Dota 2 + Hala minecraft multiplayer sunucusu denemesi + Travian = Pay2win + MB warband zaten vaktimi alıyordu..
2015 Minecraft sunucu denemeleri , Star Wars empire at war , Dayz , Dota 2 , CS:GO, Battlefield 4
2016 Skyrim,daha çok skyrim, hep skyrim + Age of 3 + Star wars republic at war ,CS:GO , Battlefield 4 + Battlefield 4 + Battlefield 4
Not aterilerde oynadığım : Tekken , Metal Slug , Mortal Combat gibi oyunları saymadım, sadece bilgisayarın hayatıma girişi ve oynadığım kısmı yazdım. Hatta aklıma geldikçe geliyorda yeter artık uzaatmayaym.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Görüyorum ki herkes FPS - Yarış ve Futbol oyunlarına merak sarmış küçükken kimse benim gibi gençliğinde herkesin oynadığı klasik futbol - yarış - fps veya klasik senaryo oyunlarını oynamayıp gençliğini metin2 başta olmak üzere altındaki dondan daha sık değişen mmorpg oyunlar ile çürütmemiş yada ben farklıyım bilemedim şimdi.
Belkide tüm fps oyunlarında kötü olmam bu sebeptendir :ci:

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Counter strike 1.6 <3

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hmmm :D Bi bakalım oynadıklarım ve arada hala oynadıklarım.
Cs 1.6
Bombom
Minecraft
Metin2
CrazyTaxi (herkes bilmez fln :D)
Zuma
DxBall
Gta (San Andreas ve Vice City, Türk ve normal)
Nfs...
.
.
Hatırlamadıklarım :D

Son düzenleme:

Leforfs

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Counter Strike 1.6 & Ultima Online

Eirenes

HAYLAZ
En iyi cevaplar
0
Cs 1.6'la büyüdük biz :D
(okuldan kaçıp net kafelere cs oynamaya giden çocuklarız biz bizden zarar gelmez :D)

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Atari en başta zaten, 4 sayfa her sayfada 16 tane olacak şekilde oyun vardı (tabi çoğunluk yine birbirinin aynı oyunlar)
Sonra saklanbaç, futbol, ebelemece, 5 taş, 3 taş, eski minder, havuz başında heykelcilik, 12, camide smack down, köşe kapmaca, çürük yumurta mıydı neydi öyle bir şey falan filan bir ton oyun.
Sonra bilgisayar alındı tabi, ilk bf 2002 miydi neydi öyle bir oyun vardı onu oynamıştım böyle sabitsin mouse hareket ettirince etrafına bakıyon sürekli aynı texture'de ki adamlar falan üzerine geliyordu boru şeklinde silahla düşmanları harcıyodun felaket zevk aldığım bir oyundu. Sonraları klasikler işte.
Gta Vice City
Fifa 2005
Dragonfable
Metin 2
Var mısın yok musun
Soltiare
Spider soltiare (bu daha kolay versiyonu)
Mayın tarlası
Purble Place
Zuma
Crazy Taxi
Neighbours from hell
Iron Man
Hulk 2003
Mortal kombat sholin monks
God of war
Pes 2006
Gta San andreas
Nfs
Wolfteam
Prince of persia
Counter 1.6
falan filan tamam yeter bu kadar valla gözlerim doldu.

Moderatör tarafından düzenlendi:

ES44

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Advanture Quest World (adı tam bu muydu hatırlamıyorum. Web tabanlı bir oyun.)
GTA Türk (Ah o ağaç bugları, az mı çektim ya? Bir yerden sonra ağaçlar yok olup geliyordu. Ayrıca diğer köprüye geçince mavi ekran yemiştim. :) )
GTA San Andreas (Berberde oynamaya başladım. Sahibi onu açtı ben bir otoparkta otobüs sürüyordum galiba. Atletli adam asdsad)
Minecraft (1.5 zamanlarında bilgisayarım elverişli olmasa da çok severim. Egeyle minecraft vardı. Faredüşmanı. NoMercy ilk gördüğüm sunucu. Çok güzeldi.)
50 Flash Oyun (Herhalde arkadaşım atmıştı, 50 tane flash oyun vardı. Güzeldi cidden.)
Half Life (8-9 yaşında oynadığımdan şu ilk istasyondan bir türlü çıkamadım. O trenden atlamıştım galiba. :D )
CS (1.6 galiba, bir merdivenden yukarı çıkıyorduk ve oyun buga giriyordu. :D)

GreyderNT

Legend Server is back...
En iyi cevaplar
0
Mafia I, NFS, Max Payne, Gta Vice City & San Andreas, Metin2.. (%30 bu oyunları, %70 ise dışarıda top oynardık biz)
Kötü bilgisayar olunca böyle oyunları oynayabiliyorsun; yine de ne eğlenirdik be arkadaş.

Legoas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
hahaah:D Bide ben yazayım.
1998 Test Drive 5- Sega Soccer
1999 Hot wheels - Sonic the Hedgehog
2000 Fifa 2000
2001 Fifa 2001 - Asterix - Simpsons ve TMNT 2d oyunları
2002 Need For speed 2 - Empire Earth
2003 Underground 1 - Spiderman - Age Of Empires 2
2004 Underground devam yanlış hatırlamıyorsanm ^^ Cs ile tanıştığımız yıllar
2005 CS 1.5 Sempatik Cafe sürümü + Halflife + TF + Richochet + GTA Vice city
2006 BF 1942 ye sarmıştı tüm cafe - Frozen Throne Warcraft 3 başladım, Ogame in hayatımı sömürdüğü yıllar , Undreground 2 nin gelişi,
2007 Knightın hayatımızza girişi + BF middle earth 2 + san andres + Ogame + Most wanted da gelmişti yanlış hatırlamıyorsam.
2008 Knight online + Cod 2 + Ogame filo ve ben inflak
2009 Knight online + Battlefield 2
2010 Knight online ... En bokunu cıkardığım sene.
2011 Knight online koxpun hayatımıza girişi ve benim ayrılışım , geçen sene GB için oynamıştım ve komple bırakacağıma yemin ettim. Dota 1'e başladım
2012 Cod 4 orjinal aldığım yıl + Minecraft ilk sunucum
2013 Cod 4 + önemsiz oyunlar + Minecraft sunucusu denemeleri devam + Travian + MB Warband
2014 Cod 4 + Cod 6 (*** gibi multiplayeri) + Dota 2 + Hala minecraft multiplayer sunucusu denemesi + Travian = Pay2win + MB warband zaten vaktimi alıyordu..
2015 Minecraft sunucu denemeleri , Star Wars empire at war , Dayz , Dota 2 , CS:GO, Battlefield 4
2016 Skyrim,daha çok skyrim, hep skyrim + Age of 3 + Star wars republic at war ,CS:GO , Battlefield 4 + Battlefield 4 + Battlefield 4
Not aterilerde oynadığım : Tekken , Metal Slug , Mortal Combat gibi oyunları saymadım, sadece bilgisayarın hayatıma girişi ve oynadığım kısmı yazdım. Hatta aklıma geldikçe geliyorda yeter artık uzaatmayaym.
Zengin jojuk :D