KAPALI TERK | Silahlar | Meslekler | Zırhlar | %100 Emek Sunucu

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum dogru diyorsun fakat rol temali sistemler ayarlasam oyuncularin %80 i uymayacak diye dusunuyorum.
Sunucudaki mesleklerin kiti yoktur herkes emekle kasacak ve son olarak bu tur Turk sunucular cok az ve oynamak isteyenler oluyor.Benim amacim zevkli emekli insanlarin hevesini alabilecegi bir sunucu olusturmak.
Evet sende haklısın ama SAMP da nasıl işliyor?Bir sürü yetkililerle server ın yarısı admin ama adamlar üstünlük taslamıyor.Ve her admin in yetkisi var.(A1-A7 vs ) Hem adminlerin daha fazla rol yapması bekleniyor mesela admin uymadığı zaman normal oyuncu bunu 10 katı kadar Ban yiyor.TEOG biterse yardım edebilirim.

melih343

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İnşallah Açılır İp Yi Görmek İstiyoruz Biraz da Build Gelişirse Güzel Olur.
Puanım:10/8 (10 Üzerinden 8)
Tek Başıma Yaptığımdan Sıkıntı Oluyor Elimden Geldiğimce Güzelleştirmeye Çalışıyorum

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açıkçası açılması güzel olur gibi düşünüyorum. şu an Türkiye'De fazla rp sunucusu yok. Açarsan sunucuyu gerçekten bir devrim yapmış gibi olursun ama birkaç hafta sonra herkes rp yapmaktan çıkar kafasına göre takılır adam öldürür. O yüzden gerçek hayattaki gibi öyle eline silah alıp adam öldürenleri hapise atın derim.

İyi Forumlar

VenomIsMy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dostum dogru diyorsun fakat rol temali sistemler ayarlasam oyuncularin %80 i uymayacak diye dusunuyorum.
Sunucudaki mesleklerin kiti yoktur herkes emekle kasacak ve son olarak bu tur Turk sunucular cok az ve oynamak isteyenler oluyor.Benim amacim zevkli emekli insanlarin hevesini alabilecegi bir sunucu olusturmak.

Başvurulu yap, kimse kafasına göre sunucuya giremesin. Sadece Rol yapabilen girsin.

melih343

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konudaki Resimler Güncellenmiştir.

NOT: Sunucudaki Tasarımların Çoğu Alıntıdır

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her ne kadar güzel de olsa VIP alım satımları az olacağından sunucunun tutacağını düşünmüyorum. Türkiye'de yaş kitlesi bir hayli düşük olduğundan emek sunucular tutmuyor.

Werner

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu gün 1 nisan acıcanmı kardeş ?

MeNtOlLuKoLa

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
IP NE ZAMAN VERCEN KARDEŞ ?
:)

IP NE ZAMAN VERCEN KARDEŞ ?
:)

melih343

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Normalde Zamanında Açacaktım fakat vizelerim olduğundan sunucudaki bazı bugları hala onaramadım çok az zaman daha gerekiyor.

melih343

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu En Kısa Sürede Aktif Hale Getireceğim (Yarın Veya Pazartesi Bir Sorun Olmazsa Açılabilir)
Bugları Gidermekte Yardıma Gelen Arkadaşlara Teşekkürler

SasukeTRz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server korumanız iyidir inşallah :) Lazım olacaktır.

MrLifes

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server fena değil. Gözüme çarpan eksikler sadece yapılar oldu.Yapılar gerçekten eksik. Düzenlemenizi tavsiye ederim. Fakat yukardaki arkadaşın dediği gibi servere saldırılar için koruma lazım olacak.

emrekante

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuyu En Kısa Sürede Aktif Hale Getireceğim (Yarın Veya Pazartesi Bir Sorun Olmazsa Açılabilir)
Bugları Gidermekte Yardıma Gelen Arkadaşlara Teşekkürler

IP yi bugün verecekmisin ? umarım verirsin sabırsızlıkla bekliyorum :)

melih343

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu Bir Aksilik Olmaz İse Yarın Öğle Saatlerinde Açılacaktır.
Sunucuda Bugları Denemek İçin Yardıma Gelen Arkadaşlara Teşekkürler
Sunucu Açılınca İP Forumdan Verilecektir.