3D Texture

AhmetDinc

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
m4.png
ak47.png

yürüdüğümde eller hareket ediyor bunu nasıl engellerim animasyon nasıl eklerim (parasız) bilgisi olan

animasyon yürüdüğünde olcak

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Elleri sabitleyemezsin diye biliyorum ben. Eşya karakterin elinde bulunacağı için sürekli. Ama 3D kolun biçmini ona göre ayarlayabilirsin. Hareket ettiğinde sıradan görünür.
Animasyon içinde BrobiV2Pack adında bi kaynak paketi buldum. Birazdan inceleyeceğim. Belki orada göreceğin bir şey işine yarayabilir :)

AhmetDinc

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Elleri sabitleyemezsin diye biliyorum ben. Eşya karakterin elinde bulunacağı için sürekli. Ama 3D kolun biçmini ona göre ayarlayabilirsin. Hareket ettiğinde sıradan görünür.
Animasyon içinde BrobiV2Pack adında bi kaynak paketi buldum. Birazdan inceleyeceğim. Belki orada göreceğin bir şey işine yarayabilir :)
eller dışarıya çıkıyor birleşmiyorlar alex veya steve in texturesinide sildiğimizde otomatik olarak düzeltiyor yani sadece kolları sildim düzelttiler 3d kolun biçimini ayarlayamam yani kollar dışarı çıkıyor

poine

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Cubik Studiomu sana veririm istiyorsan ama güvenmiyorum gel konuşalım

AhmetDinc

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cubik Studiomu sana veririm istiyorsan ama güvenmiyorum gel konuşalım
olurda yaş sorunu felan varmı güvenmiyorsan felan orda mc nin ilk sürümündeki hüvele steveleri veya herobrine yapabilirim özelden skype atıyorum