1Suncum İlgisizliği...

BuilderBugra69

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar yaklaşık 2 gün önce 2gblik minecraft sunucusu aldım ve ödememi yaptım. 24 saat içinde gelecek dediler ve bugün 3. gün. destek talebi oluşturuyorum yetkililerden bakan yok. Canlı destek desen hep offline bu ne ilgisizlik ?
Ödemenin ve destek talebinin kanıtı;

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
4.Günü beklemek şimdilik için iyi.Bazı kişiler 1 hafta bekledikten sonra şikayet ediyorlar sen 3.günden başladıysan orda ki yetkili ben olsaydım bende ilgilenmezdim.
Forum hesabı var PM atabilirsin

BuilderBugra69

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bir şey söylemiyorlar bana ona sinirleniyorum bir tarih verseler tamamda hiçbirşey demiyorlar.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
4.Günü beklemek şimdilik için iyi.Bazı kişiler 1 hafta bekledikten sonra şikayet ediyorlar sen 3.günden başladıysan orda ki yetkili ben olsaydım bende ilgilenmezdim.
Forum hesabı var PM atabilirsin

"24 saat içinde teslim edilir" dedikten sonra İlgilenmeme gibi bir durumun yok. Gönüllü olarak ilgilenmiyorsun farkındaysan Para dönüyor.

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
8 - 9 gün sonra cevap verdiklerini, hmm daha sonra backup sistemlerinin 1 gün içinde düzeleceğini söyleyip 2 hafta sonra düzelttiklerini hatırlıyorum...

Deadzombiesplat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dostum geçen aylarda 1sunucum mali incelemeden geçmişti arkadaşımın vdsi para ödemeden 2 ay boyunca açık kalmıştı.
Oyüzden pek ilgilenemiyo olabilirler.

AcarPLSK

Welcome to the cyber world!
En iyi cevaplar
0
resimde aynı günde hem ödeme hem taleb açıldığı gösteriliyor. Ve diğer şirketlerde böyle

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1sunucum'dan bende sunucu aldım aynısı bende oldu, ne kadar geçiktiyse sunucu teslimi ona göre sunucunun süresine ekliyorlar.Bence birazdaha sabret veya telefon numalarını ara.

AntikFaction

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Batihosttan Sunucu Alın, 24 Saatten Fazla Bekletmiyorlar.
Her Attığım Tickete (Çalışma Saatleri İçerisinde) Maksimum 5 Dakika Sonra Cevap Veriyorlar.