play.gevezeoyuncu.com | GevezeOyuncu | 1.12.2 | HUB (SkyBlock - Faction-Survival) |

Strafich947

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverin 1.11.2 olması çok fazla değil mi Türkler 1.8 de kaldı güzel bir servera benziyor.

korkugunu

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serverin 1.11.2 olması çok fazla değil mi Türkler 1.8 de kaldı güzel bir servera benziyor.
Artık o kadar 1.8 versiyonlu sunucu açıldı ki bizde biraz insanları alıştırmak için 1.11.2 açmaya karar verdik. ve pluginleri de tam olarak stabilleşti o yüzden açmakta bir sorun göremiyoruz.
Güzel yorumun için teşekkürler.

Güncel!

Xeronas

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben diğer Çekirdek sunuculardan bir fark göremedim, skyblock desen o desen bu desen hepsinde aynı diğer sunucularda bulunan sistemler var ve siz bunları vurgulaya vurgulaya sanki değiştirmiş gibi belirtmişsiniz.Sunucunuzun tek beğendiğim alanı mimar olduğumdan tabikide mimari açıdan güzel olduğunu söyleyebilirim, onun dışında sunucuda pek fazla emek verilmiş bir şey bulamıyorum iyi oyunlar.

OmerSRN

CraftMC Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılı sunucu fakat, ilk adamızı açtığımızda daha farklı bir ada gelse güzel olur ve sunucuda belli olmuş bir para kasma olayı yok.

Cool_Dani

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Versiyon Efsane Build Efsane Zorluk Drecesi Efsane Kisacasi Güzel server :şapka:

Hopa bu olmadi bak nether işi hiç olmadi normal dünyada bütün nether portali netherde 1 yere açiliyo vede az bi etrafi wg var pvp açik adam lar gider gitmez netherde kesiyolar spawn kill yapiyolar nether spawn olsa iyi olcak Dicek siniz şimdi (POrtal kendiniz yyapin ) haci yapiyoz ama 1 portala çikmasi saçma wg de berbat olmus netherde + mod söyledim oda bana Git me ozaman nether e Gitmiceksek ndn nether var ozamn ? :/

2017-06-23_20.29.43.png

Ekli dosyalar

• 2017-06-23_20.29.43.png
    2017-06-23_20.29.43.png
    515.8 KB · Görüntüleme: 365

LySoon

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Versiyon Efsane Build Efsane Zorluk Drecesi Efsane Kisacasi Güzel server :şapka:

Hopa bu olmadi bak nether işi hiç olmadi normal dünyada bütün nether portali netherde 1 yere açiliyo vede az bi etrafi wg var pvp açik adam lar gider gitmez netherde kesiyolar spawn kill yapiyolar nether spawn olsa iyi olcak Dicek siniz şimdi (POrtal kendiniz yyapin ) haci yapiyoz ama 1 portala çikmasi saçma wg de berbat olmus netherde + mod söyledim oda bana Git me ozaman nether e Gitmiceksek ndn nether var ozamn ? :/

Ekli dosyayı görüntüle 48813
Çözülüyor. ,HyRisTeriaL

Cool_Dani

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Abi Server hoş Güzel Ama p2w çok Fazla (Parayi Veren Düdügü Çalar) Evet ! Nethere gitiniz ipeksiniz var Blaze sp mi buldunuz Holey diceniz Kirma çalişinca anlicanizki (SP leri Sade Vip ler kirabiliyo) Yani Normal Oyun cuken İpeksi Çikarcam diye ugraşmayin işinize yaramaz Diceksiniz bende Oyun parasiyla vip lerden satin alirim bi sp 60k Vede 1 Dia almak 3k 200 satyon serverdeki market Kazik in Baba si + başlarken ıron sp veryio ama Arkadaşinla Olunca sp alinca koyunca kayboluyo Yani Enfazla 1 SP koyuluyo (arkinizlaysaninz Arkniza söyleyin kendi adasini açsin sistemi yapsn sp koysun kasilsin 2 sp Başka çzümü yok) 1 çözüm var Gerçek para :/ Başarilar

Son düzenleme:

GevezeOyuncuNW

play.gevezeoyuncu.com 1.11.2
En iyi cevaplar
0
Abi Server hoş Güzel Ama p2w çok Fazla (Parayi Veren Düdügü Çalar) Evet ! Nethere gitiniz ipeksiniz var Blaze sp mi buldunuz Holey diceniz Kirma çalişinca anlicanizki (SP leri Sade Vip ler kirabiliyo) Yani Normal Oyun cuken İpeksi Çikarcam diye ugraşmayin işinize yaramaz Diceksiniz bende Oyun parasiyla vip lerden satin alirim bi sp 60k Vede 1 Dia almak 3k 200 satyon serverdeki market Kazik in Baba si + başlarken ıron sp veryio ama Arkadaşinla Olunca sp alinca koyunca kayboluyo Yani Enfazla 1 SP koyuluyo (arkinizlaysaninz Arkniza söyleyin kendi adasini açsin sistemi yapsn sp koysun kasilsin 2 sp Başka çzümü yok) 1 çözüm var Gerçek para :/ Başarilar
Sunucu Pay to Win üzerine değildir. Her adaya en fazla 1 spawner koyulmasının nedeni: Yan hesap açıp onlarca spawner koymamanız içindir. Sunucu marketi gayet normal market oyuncuların isteği üzerine düzenlenmiştir. Her sunucuda olduğu gibi VIP'ler ipeksiyle spawner alabilmekte. Biz size /fly yetkisi veriyoruz VIP'lerinde bir ayrıcalığı olsun. Ayrıca VIP'lerimiz gayet yardım sever. Blaze spawner bulunca onlardan rica ederseniz size kırıp verebilirler. Bu arada söylemeden geçmeyeyim sunucuda her hafta düzenli VIP çekilişleri olmakta. Eğer şanslıysan sanada çıkabilir. İyi forumlar dilerim.