ProcyNETWORK l 1.8.X Faction Wars l Edit l Boss l ArsaFLY l Otosat l Pazar

odysseiA

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

IP: play.procynetwork.com
Yedek IP : 185.9.156.199
Sunucu Versiyonu: 1.8.X
Kapasite: 200
Sunucu Bilişimi: Batıhost
Sunucu RAM Miktarı: 5GB

Hedefimiz ; Sunucumuz 2 yıllık ön mazisiyle tecrübeli , sorunsuz bir sunucuya sahiptir , daha önce +100 online gören bir sunucu olmamıza rağmen aksaklıklardan sunucumuzu pasife çektik ve yenileyip tekrar açtık , hedefimiz en iyi sunucular arasına tekrardan girebilmek.

Boss Keserek , Nadir Procy Eşyalarına sahip olabilirsiniz!

https://resmim.net/f/9Ixyyl.png

- ArsaFLY
- Edit
- Pazar
- Market
- Boss
- OtoSat
- Rank
- Faction Wars

SPAWN

1.png

2.png

3.png

LAPİS

2018-04-09_20.18.19.png

ORMAN
2018-04-09_20.18.03.png

MARKET
market1.png

market2.png

EDİT

BOSS

Colony Zone ( Knight Online den esinlendigimiz dogrudur ) Burada dakikalı olarak dogan nadir bosslarla kılıç yay ve zırhlara sahip olabilirsiniz Boss Eventleri de yapılmaktadır.
2018-04-06_13.57.01.png

https://resmim.net/f/Mr0lZM.png
2018-04-06_13.57.24.png

2018-04-06_13.57.32.png

Eksiklerimizin farkındayız , eleştiriye açığız hakaret içermeden eleştirebilirsiniz skype adresimiz : odynai
Herkese iyi forumlar!

Son düzenleme:

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle başarılar diliyorum. Konundaki bazı fotoğraflar görünmemiş. Fotoğrafları resmim.net adresine yükleyip url adresini resim seçeneği ile konuna ekleyebilirsin. Sunucun hakkında biraz daha geniş bilgi vermen daha hoş olabilir. Unutma Detaylar Önemlidir !

odysseiA

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle başarılar diliyorum. Konundaki bazı fotoğraflar görünmemiş. Fotoğrafları resmim.net adresine yükleyip url adresini resim seçeneği ile konuna ekleyebilirsin. Sunucun hakkında biraz daha geniş bilgi vermen daha hoş olabilir. Unutma Detaylar Önemlidir !

farkındayım yarın sakin kafayla daha detaylı fotograflar ekleyip düzenleyeceğim yorumun için teşekkürler

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha fazla resim eklenmeli, map'lar sade kalmış buildlerinizi değişseniz iyi olur Başarılar!

odysseiA

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha fazla resim eklenmeli, map'lar sade kalmış buildlerinizi değişseniz iyi olur Başarılar!

resim ekleyecegiz fakat build biraz göreceli kalıyor ben sadeyi tercih eden biriyim gözü yormasına gerek yok bazı mapler aşırı kötü farkındayız onlar için builder aramaktayız.

OynaFactionTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
dostum sunucuma geliyor rehberin oyundaki adı ExNephilim reklam yapıyor ardından sunucunuza giriyorum yapmayın diyorum ban yiyorum ayıp yaptıgınız çok ayıp hostunuz batihost ise logları batihosta atıp gerekli şikayeti yapacagım bilin istedim

odysseiA

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
dostum sunucuma geliyor rehberin oyundaki adı ExNephilim reklam yapıyor ardından sunucunuza giriyorum yapmayın diyorum ban yiyorum ayıp yaptıgınız çok ayıp hostunuz batihost ise logları batihosta atıp gerekli şikayeti yapacagım bilin istedim

öncelikle bunu ben yapmadıgım için bir problem değil , denenen bir rehber reklam amaçlı girmişse gereği yapılır sunucularda reklam yaptırmıyoruz normal olarak ve hostingler bu durumlara karışmıyor zamanında bana da oldu yine de yorumun için teşekkürler.

OynaFactionTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
öncelikle bunu ben yapmadıgım için bir problem değil , denenen bir rehber reklam amaçlı girmişse gereği yapılır sunucularda reklam yaptırmıyoruz normal olarak ve hostingler bu durumlara karışmıyor zamanında bana da oldu yine de yorumun için teşekkürler.
hostingler bu durumlara karışmıyor eminmisin ben daha öncede şikayette bulundum uyardılar 2. sefer olmadı olsa sunucu kapancaktı ben şikayette bulundum gerisi batihosta kalmış bir şey

QuanTumKitPvP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

SORUN İŞALLAH ÇÖZÜLÜR VE BAZEN SW KAPALI GÖRÜNÜYOR YENİLEYE 5 - 10 SEFER BASINCA GELİYOR ACIKKEN SW KAPALI GÖRÜRÜNÜYOR VE YAN HESAP ACINCA SW YE GİRMİYOR sorunun çözülmesi gerek

odysseiA

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

SORUN İŞALLAH ÇÖZÜLÜR VE BAZEN SW KAPALI GÖRÜNÜYOR YENİLEYE 5 - 10 SEFER BASINCA GELİYOR ACIKKEN SW KAPALI GÖRÜRÜNÜYOR VE YAN HESAP ACINCA SW YE GİRMİYOR sorunun çözülmesi gerek

yan hesap sokulmaması için kapadık sizin bağlantınızda sorun olabilir

QuantumPVP sizseniz bir rehber sizi mutelemiş ve yetkisi alındı loglardan takip edildi sorunsuz oynayabilirsiniz iyi oyunlar.

günlük güncelleme

günlük güncelleme

+++++++

odysseiA

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucularda reklam taparak sw tuturamazsnz
sunucularda reklam yapmıyoruz , kanıtınla beraber atarsan sevinirim skype adresim odynai ben yapmadıgım sürece çocukca sohbetlerde bulunmayınız iftira atmak çok kolay bir şey mesela siz de bizim serverimizde atıyorsunuz gibi kanıtlarla atarsan yapanlar sunucumuzdan uzaklaştırılacaktır teşekkürler iyi forumlar

TemHemYT

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok Efsane Bir Server Kaç Yıldır Oynuyorum Kapanıp Açılmasına Rağmen Efsane Youtube : Mehmet Konay Girip Bakın 2 Tane Video Var Sunucu Gün Geçtikçe Gelişiyor Sunucuya Bu Kadar Çok Baktığın İçin Teşekkürler BurakSZ