Play.istiklalmc.xyz DEVREDİLDİ! Bugün 19.00 da aktif! DOYASIYA MACERA - DOYASIYA EĞLENCE! 2. SEZON

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sayımız yavaşta olsa giderek artıyor!

116021

Teşekkürler! Play.SquatNW.Xyz​

Son düzenleme:

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılar eski dostum :)

MehmetChik

İnsan beklentisi kadar mutludur.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hesapların çoğu kişilerin kullandığı yan hesap olarak gözüküyor. Kime teşekkür ediyorsunuz?

Onun dışında beğendim. Başarılar dilerim.
Merhaba, yan çar olarak bahsetttiğiniz hesaplar 4 kişi olarak görünüyo. 2, 2 paylaşmışsınız ama toplayınca 4 tane yan çar var sunucuda :). Yine de yorumun için teşekkürler :)

Emristyy

Overisty Universe
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yan çar olsa nolur olmasa nolur ki? Etkinliğin zekiliği bu siz sanıyorsunuz ki 150 - 200 çekenler hepsi has oyuncu toplasan 60 70 oyuncuları var :))

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkese merhaba!
Öncelikle sunucu sabahtan beri kapalı neden kapalı onu açıklayayım, sunucumuz 3 gündür aşırı şekilde saldırı alıyor ve aşşırı derecede lag oluyor, bu sabah ortağımla bir karar aldık ve hosting değiştirmeye karar verdik.
Hostumuzu başarıyla değiştirdik @Mineyum da barınıyoruz artık.
Ve spigot türü değiştirdik anlık tps değerimiz sabit 20.0 artık.
Sunucuyu 04.05.2019 - 15.00'da açmaya karar verdik çünkü saldırı dolayısıyla oluşan lagdan ötürü çok oyuncu kaybettik.
Tüm sorunları çözmekle beraber bazı yenilikler getirdik sunucuya girmeyi unutmayın :)
Play.SquatNW.Com

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hiç mi düşmeyecek? Sabit 20.00 olarak mı kalacak hep? Açılsın göreceğiz. Başarılar dilerim.
Değerli yorumun için teşekkür ederiz Yusuf, eskiden tps saldırı olmasa bile 18'e düşüyordu, şu an 20 sabit, saldırı olunca ne olur bilemeyiz beta süreci başlattık. Umarım saldırı olmaz ve yanımızda olursunuz biz dost sunuculara elimizden geldiğince yardımda bulunmaya çalışıyoruz sizlerdende bu özeni göstermenizi bekliyoruz. Tekrar yorumun için teşekkür ederiz :)

SeedSeed

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Servere giremiyorum ?? Outdated hatası alıyorum :/