BeKoo Plugin Emek SkyBlock Plugin Paketi V.1! Efsane Fiyat! Efsane Sistemler!

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
kaynaklar kısmına açılması doğrusu :1:

Turgut331

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
3
Öncelikle selamlar, pakette çok özel bir şey olduğunu sanmıyorum. Hatta hiç göremiyorum. Bir işçi sistemi güzel gözüküyor. Başarılar

BeKoo_

Kalite, sunan ile değil, müşteri ile algılanır.
En iyi cevaplar
1
Aleyküm Selam, Öncelikle Değerli Yorumun İçin Teşekkürler. Kazı Kazan, Ada Oylaması, Maden Gibi birçok Sistemleri Sizlere Sunuyoruz.

Turgut331

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
3
Kazı kazan basit bir sistem diye düşünüyorum. Maden ne demek pek bir fikrim yok. Ada oylaması da keza basit bir sistem.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Oyuna etki eden, oyuncuyu sunucuya bağlayacak bir sistem göremedim? Daha detaylı yazabilirsiniz.

BeKoo_

En iyi cevaplar
1
Oyuna etki eden, oyuncuyu sunucuya bağlayacak bir sistem göremedim? Daha detaylı yazabilirsiniz.
Öncelikle Yorumun İçin Teşekkürler. Pakette Kazı Kazan, Envanter Sesleri, Özel Takas, Görevler, İşçiler, Maden, Yazı Tura, Geri Dönüşüm, Ada Oylaması, Ada Reklamı, Drop Eventi Gibi Sistemlerimiz Mevcut Ve Bence Bunlar Çoğu Sunucuda ve Çoğu Pakette Olmayan Sistemler.

MrAnilcaan_K

TurboMC Plugin paketi Hizmetleri
Satıcı+
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar herkesin yorumunu gördüm kiminiz güzel kiminiz klasik yazmış ben pakette kardeşimizin çok emeğini gördüm çok emek etti çalıştı yaptı sağ olsun Emin olabilirsiniz V2.0 da daha güzel bir eklenti paketi çıkartacağından Berke'cim seni tekrardan tebrik ediyorum bu paket için

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Öncelikle Yorumun İçin Teşekkürler. Pakette Kazı Kazan, Envanter Sesleri, Özel Takas, Görevler, İşçiler, Maden, Yazı Tura, Geri Dönüşüm, Ada Oylaması, Ada Reklamı, Drop Eventi Gibi Sistemlerimiz Mevcut Ve Bence Bunlar Çoğu Sunucuda ve Çoğu Pakette Olmayan Sistemler.
Demek istediğim Ada Oylaması, Ada Reklamı Envanter Sesleri Özel Takas Yazı Tura, Geri Dönüşüm değildi, görevler işçiler ve çoğu sunucuda olmayan sistemleri belirtirsen konuda sevinirim

BeKoo_

En iyi cevaplar
1
Arkadaşlar herkesin yorumunu gördüm kiminiz güzel kiminiz klasik yazmış ben pakette kardeşimizin çok emeğini gördüm çok emek etti çalıştı yaptı sağ olsun Emin olabilirsiniz V2.0 da daha güzel bir eklenti paketi çıkartacağından Berke'cim seni tekrardan tebrik ediyorum bu paket için
Bu Değerli Yorumun İçin Teşekkürler.

Demek istediğim Ada Oylaması, Ada Reklamı Envanter Sesleri Özel Takas Yazı Tura, Geri Dönüşüm değildi, görevler işçiler ve çoğu sunucuda olmayan sistemleri belirtirsen konuda sevinirim
Tamam V.2'de Yorumunuzu Dikkate Alacağım Tekrardan Teşekkürler.