Haronken Vanilla - Ekonomi Vanilla Deneyimi! - BETA

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
oyna.haronken.com.tr
Oyun Sürümü
1.20.4
Sunucu Slotu
60
Sunucu Türü
Ekonomi Vanilla
Ekonomi vanilla türü, vanilla oynanışa ekonomiyi dahil edilmesiyle oluşan bir oyun modudur.
Türkiye'de henüz bir örneği olmadığı için ki olsa da ekonomi tarafı önemsenmediği için bu sunucuyu yaptım.
Sunucuda pvp kapalıdır ve keepinv açık durumdadır, yani barışçıl bir sunucuyuz.
Çayını alıp evini inşa etmek isteyen herkesi bekleriz!

Açılış tarihi: 11.02.2024

Vanilla
Sunucumuz özünde vanilla bir sunucudur. şu an sunucumuz 1.20.4 sürümündedir ve her yeni sürüm geldiğinde sunucuyu sıfırlayıp yeni sürüme geçmeyi düşünüyoruz. (ara sürümler hariç)

Ekonomi
Sunucumuzda 100% player-driven economy yani tamamen oyuncular tarafından yönetilen ekonomi modeli vardır. Topladığınız eşyaları sadece oyunculara satabilirsiniz ve sunucudan bir şey satın alamazsınız.

ChestShop
Oyuncuların sandıklarda para karşılığı eşya alıp satmasını sağlar. Oyunda olmanıza gerek kalmadan bu sistem sayesinde 7/24 eşya satıp para kazanabilirsiniz.

PlayerWarps
Sunucu özünde vanilla bir sunucu. Bu sistem sayesinde oyuncular kendi warplarını oluşturabilirler. Bu sayede insanların yaptığınız yapıları görmesini sağlayabilir, aynı zamanda kurduğunuz sandık pazarlara oyuncu çekebilirsiniz.

Jobs
Meslek sistemi sayesinde bir meslek seçerek sevdiğiniz işi yaparken para kazanabilirsiniz.

Sunucumuzdaki önemli sistemlerden bazıları bunlardır.
Daha fazlası için sunucumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Sunucu spawn

Sunucu haritasından bir kare

Sunucumuzdaki papağanlar

Sunucumuzdaki tavşanlar

IP: oyna.haronken.com.tr
Version: 1.20.4

Not: Sunucu 1 haftada hazırlandığı için konu tasarımına ve spawn yapmaya vaktim olmadı fakat sunucu oynanabilir durumdadır.

Son düzenleme:

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
1 hafta o spawn için uzun sürmüş diye yorumladım ahahah ama tatlı