Minigames Plugin Paketi | Türkiyede Tek Ve En Iyisi | 1.7.2 | Bungeecord | KemaL895[Yakında]

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1

Merhaba Arkadaşlar.
Bu Gün Sizlere Türkiyede Tek Ve En Iyisi Olan Minigames Plugin Paketini Tanıtmak Istiyorum.
Öncelikle Türkiyede Minigames Plugin Paketi Yok Farketmişsinizdir.
Fakat Bu Paketle Sorunlarınızın Çözüleceğine Inanıyorum.
Paket Yenilikçi Olmakla Birlikte Stabil Çalışmaktadır.
Kendime Göre Düzgün Çalışması İçin En Az 4 GB Ram Gereksinimi Duymaktadır.
Paket Bungeecord Üzerine Tasarlanmıştır Yani Bungeecorda Göre Ayarlandı.
Bazı Oyunlar Türkiyede Yoktur Bu Yüzden Zevk Alacağınıza Eminim.
İçinde 18'e Yakın Oyun Vardır Eğlenceli Ve Görsel Bir Şekilde Tasarlanmıştır.
Linkini Paketi Bitirdikten Sonra Paylaşacağım Buda Bugün, Yarın Veya 2 Gün Sonra Oluyor.
Öncelikle Oyunları Türkçeleştirmek Için Elimden Geleni Yaptım Fakat Bazıları Genede Ingilizce Java Bilgim O Kadar Olmadığı Için Hepsini Türkçeleştiremedim.
Öncelikle Hiçbir Şekilde Yardımı Dokunmayan @byMasterTurk 'e Teşekkür Ederim Canım Sıkıldığında Onunla Uğraştım Hep.
Pakette Bulunan Oyunlar:
Toplu Minigames Sistemi[İçerisinde 11 Oyun Bulundurur], Saklambaç, KitPvP, OITC, Quake[Cs Edition],Açlık Oyunları[Kitsiz],Zombi Survival,GunGame,SkyWars,DragonShout
NOT: ÖNCELİKLE ÜŞENGEÇ ARKADAŞLAR PAKETİ İNDİRMESİN BİLE ÇÜNKÜ KURULUMU AZDA OLSA ZORDUR VE BİLDİĞİNİZ SİSTEMLERDEN FARKLIDIR BU SAYEDE ÜŞENGEÇ ARKADAŞLARA SON DİYORUM.
Paketin Şuanki Halinden Birkaç Resim Atıyorum Fakat Hepsini Atmayacağımki Süprizi Kaçmasın O Yüzden Paket Bittiğinde Resimlerin Hepsini Atacağım
Resimler:
Gardrop:

Lobi Eğlence Aletleri:

Counter Strike[Tamamen Türkçe]:

Çeşitli Oyunlar:

Kişisel Holographicler:

Eğlenceli Warp Sistemi[Oyun Lobilerine Giderken Kullanabilirsiniz]:

/menu:

Pluginlerin Hepsi Bana Ait Olup Forumdaki Kimseden Gıdım Alıntı Yapılmamıştır.
Amacım Türkiyedeki Minigames Serverlerini Çoğaltmak.
Paketin Kurulumu Serverinizde Azda Olsa Sıkabilir Veya Uğraştırabilir Faket Bu Minigames Bildiğiniz Gibi.
Skype: otakugamer001 Sorularınızı Buradan Veya Skypedan Iletebilirsiniz

ARKADAŞLAR PLUGİN PAKETİMİ BAŞKA BİR KONU ÜZERİNDEN YAYINLAYACAĞIM. LÜTFEN BANA ŞİKAYET ETMEYİN.

Son düzenleme:

Snowman16

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşım valla çok makbule geçti neredeyse bunu minigamelerin türkçe video anlatımı bile mevcut deil çok az server yapıyo onlarda kopya bile vermiyo sen hazır yapıp bize veriyosun valla büyük fedekarlık helal olsun :D

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
İlk hubplugin paketi diyebilirm.
Bir emrahın vardı o da cok kotuydu.Ama yindede emeğe saygım sonsuz.

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Diyorumki minigamesler crackli sunucularda olursa hicbir turk premium almaz
Türkiyede Kaç Tane Minigames Server Biliyorsun? Zaten Son Oyuncu Minigames Server Değilmi? Benim Tek Yaptığım Türkiyede Minigames Serverinin Çoğalmasıdır Ne Azı Ne Çoğu. Premium Alıpta MCSG Gibi Serverlerde Oynamıyormusunuz? Peki Türkiyede Olsa Ne Olur Türklerle Yabancıların Farkı Nedir? Bizde Olupta Onlarda Olmayan Şey Üşengeçliktir Kardeşim. Dediğimi Düşünüp Tekrar Yorum Yaparsan Sevinirim :)[DOUBLEPOST=1407787798,1407787740][/DOUBLEPOST]
arkadaşım valla çok makbule geçti neredeyse bunu minigamelerin türkçe video anlatımı bile mevcut deil çok az server yapıyo onlarda kopya bile vermiyo sen hazır yapıp bize veriyosun valla büyük fedekarlık helal olsun :D
İlk hubplugin paketi diyebilirm.
Bir emrahın vardı o da cok kotuydu.Ama yindede emeğe saygım sonsuz.
Teşekkürler. Dediğim Gibi Türkiyede Tek Ve En Iyisi Olması Için Çabalıyorum Içinde Hiç Görmediğiniz Oyunlar Var Paylaşınca Beğeneceğinize Eminim :)

byMasterTurk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok yardım etmiştim ^^

*Sadece ChatPerWorld ekle demişti*

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu party block u çok istiyordum pluginini biliyordum da kurmaya üşenmiştim :D
bide şu yeni eklediğin pluginlerde çok işime yarayacaktır faction sunucu açıcağım tutarsa yanına bi minigames serveri ekleyeceğim orda kullanmayı düşünüyorum
Edit: Birde son oyuncudaki zombi istilası plugini yoktur demi :D bence kendi yapmışlardır ama :D