[1.7.2] MCTR Krallık Savaşları (2.Sezon) Yeni Özellikler /MCTRGaming.Nitrado.Net / AntiX Ray /

Bligzer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız : Eray
Oyundaki Adınız : Bligzer
Yaşınız : 16
Çekirdek kadronuzun kişi sayısı : 2
Eklemek İstedikleriniz : Harika bir sezon olacak. :)
Krallık başvurumu iptal ediyorum. İyi forumlar.

SantaRoyw_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bni de alın D daha yeni gördüm konuyu bn kral olsaydım 2prens 10 asker 2 demirci 2 ciftci ve 2 keşifci olarak takımım olmasını isterdim
Sunucumuzda gene kendi arkadaşlarınızla kendi çapınızda krallık kurabilirsiniz.Kim bilir belki ileride resmi krallıklara kafa bile tutarsınız.

SantaRoyw_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Peki tek çalışıp etrafta yağmacı olarak gezebilirmiyiz ?
Elbette gezebilirsiniz.Normal survival sunucuya ek olarak krallık sistemi ekledik.Zaten daha çok tek gezecek kişilere yarıyacak avcı sistemi bulunmantadır bu sistemin detaylarını sunucumuz açılınca öğrenebilirsiniz.

cbg2002_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Elbette gezebilirsiniz.Normal survival sunucuya ek olarak krallık sistemi ekledik.Zaten daha çok tek gezecek kişilere yarıyacak avcı sistemi bulunmantadır bu sistemin detaylarını sunucumuz açılınca öğrenebilirsiniz.
Yer altına sığnak gibi bir yer yapıp koruma altına alabilirmiyiz ?

luketarık

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Adınız : TARIK
Oyundaki Adınız :lukepker
Yaşınız :16
Çekirdek kadronuzun kişi sayısı :3
Eklemek İstedikleriniz : savaş <3 :D

taygun26

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adınız : Taygun Balaban
Oyundaki Adınız : taygun26
Yaşınız : 13
Çekirdek kadronuzun kişi sayısı : 3
Eklemek İstedikleriniz : Kalede vatandaşlarımın daha güzel yaşaması için gereken her şeyi eklerim
not: şu an tatildeyim 1. sezondan belki beni hatırlarsınız...

ByHinsa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adrenalin isminde ki insanlık dışı varlığa sunucuyu tekrar satma ve sonucunda başta ben olmak üzere tüm oyuncuları banlama gibi bir ihtimal umarım yoktur .

İnanın eğer Adrenalin yönetim kadrosuna girerse sunucunuz hakkında sayısız şikayet konusu açarım .

Tho1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Eminim server gene cok guzel olacak 1.sezondada vardım ancak eski admin yuzunden herkes gibi bende serverdan sogumustum ama bu sefer oyle
olmayacagını tahmin ediyorum.eski sezondan belki beni hatırlayanlar vardır. Nickim Sh4rk3s dı

GProto004

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar geçen sezonun ve bu sezonun yorumlarını dikkatle inceledim. Daha çok önyargılı davrandığınızı fark ettim. Elbette her sunucuda oldugu gibi bazı aksilikler olacaktır. Ancak güzel kısımları göz önünde bulundurarak bazı şeyleri görmezden gelebiliriz. Sunucu açıldıktan sonrada yönetim kadrosunun hepimize düzgün,seviyeli,hilesiz ve nezih bir ortam yaratmak için elinden gelenleri yapacaklarına inanıyorum. Umarım beklediğimiz gibi bir sunucu olur. Teşekkürler.

IErimI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Geçen Sezon ki classları hiç beğenmemiştim yenileri warmı (Varsa Yazar mısınız) (Bunu sormamın nedenide geçen sezon bir derebeylik kuruyim dedim ana krallıklara kafa tutcaktım ama bi baktım class yüzünden bişiler yapamıyorum)

- Bazı Sw' lerde Karşılaştığım Bir Sorun Var Anti Join Plugini Umarım Yoktur Swde.
Proxy Algılandı - Hata Olabilir Modeminizi Resetleyin.
Ben Modemi Resetleyemem Tatilden Dolayı Yazlıktayım Vınn Var Oda Resetlenmez.
http://prntscr.com/4d4v3g

Son düzenleme: