Bilgilendirme Minecraft 1.8 Güncellemesi ve Sunuculardan Para Kazanmak (EULA)

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
1- Markus Persson ölmediki... hala yaşıyo 2- katılıyorum :( artık Minecraft'tın keyfide kalmadı :([DOUBLEPOST=1410072175][/DOUBLEPOST]
@1 ozaman sana sorum şu ?
sevindinmi mutlumusun kalbin rahatmı ediyo ?
Evet, rahat ediyo.

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Peki hayal et crack'sin bizim durumumuzu yaşıyosun nasıl hissedersin anlıyomusun crack'leride kaybedersiniz oyun artık dahada kötüleşir
Edit: azcık vicdan nolursunuz :(
Şöyle düşün. Crack'ı olmayan oyunu almadan oynayabiliyomusun ? Hayır. Minecraft'da onların arasına katıldı işte. Durumun yoksa yapıcak bir şey yok.

Leolutanis

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar paranız yoktur veya vermek istemiyorsunuzdur anlarim fakat mojang şirketinin büyük bi emeği var ve böyle yapması şu yönden güzel oldu emeklerinin karşılığını alabilecekler Günde 2 TL bile koysanız alabilirsiniz hatta mobil ödemeye 45 TL te bile satılıyormuş.

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunu bırakıyorum artık skinsiz olucaksa kimene küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum[DOUBLEPOST=1410066792,1410066422][/DOUBLEPOST]Bir oyun için para verilirse artık bunu şurda söylemek istiyorum Mojang herşeyi paraya bağlamaya başladı ya abi crack'ler size ne yaptı server'ınıza onlarda insan değillermi olm biri bir şey söylesin ya onlar bot'mu naptılar size :(
yakın gelecekte zaten hiçbir oyunu crackli oynayamayacağız mesela ben garry's mod u crackli oynuyordum artık onada çözüm buldular VALVE çözüm bulduysa diğerleride artık yakın gelecekte cracklilerin sonununu getiricekler

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
yakın gelecekte zaten hiçbir oyunu crackli oynayamayacağız mesela ben garry's mod u crackli oynuyordum artık onada çözüm buldular VALVE çözüm bulduysa diğerleride artık yakın gelecekte cracklilerin sonununu getiricekler
artık oyun kalmadı beyler :D KralOyundan oynayak (Dalga amaçlıdır)[DOUBLEPOST=1410092488,1410092426][/DOUBLEPOST]
Arkadaşlar paranız yoktur veya vermek istemiyorsunuzdur anlarim fakat mojang şirketinin büyük bi emeği var ve böyle yapması şu yönden güzel oldu emeklerinin karşılığını alabilecekler Günde 2 TL bile koysanız alabilirsiniz hatta mobil ödemeye 45 TL te bile satılıyormuş.
Hadi o iyi bizim durumumuz var ama ailem kabul etmiyo kredi kartım yok nasıl alıcam ? (almayı bilmiyom alay etmeyin :D )

Leolutanis

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yav arkadaş ne cimri ne pinti insanlarsınız beleş olsun herhaltı yaparsınız ne kadar ufkunuzdar emeğe saygı gösterin biraz siz 2 blok koyunca emeğe saygı diyorsunuz mojang bunca sene izin vermiş hiçmi 60 TL olmadı 4 senede ayiptirya

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak tekrar tekrar söylüyorum durumum var istersem giderim 2 tane alırım bir arkadaşıma birtanede bana ama anla
ailem izin vermiyo bunun Kredi Kartsız bir yolu yokmu PayPal Diceksiniz anlarım ben kaçkez almaya çalıştım ama her yolum yanlış...
bana bunu aşamalı anlatırsan sevinirim :( @Leolutanis

Emrah_GT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mineshafter Sahte Premium Gibi bir şey mineshafter. info diye sitesine girip üye ol giriş yaptıktan sonra settings diye bir bölüm çıkıcak oraya gir username yerine ismini seç altına skin url'si onun altınada pelerin sonra sitesindeki dowload yerinden launcherini gir ismin ve şifren ile giriş yap bu kadar skin görebilirsin yani :)
Not: Sadece Mineshafter Launcheri İle Oyuna Girenler Skin'ini Görebilirler
[DOUBLEPOST=1410097133,1410097027][/DOUBLEPOST]
Bak tekrar tekrar söylüyorum durumum var istersem giderim 2 tane alırım bir arkadaşıma birtanede bana ama anla
ailem izin vermiyo bunun Kredi Kartsız bir yolu yokmu PayPal Diceksiniz anlarım ben kaçkez almaya çalıştım ama her yolum yanlış...
bana bunu aşamalı anlatırsan sevinirim :( @Leolutanis
Aslında Var Benim Arkadaşım İnternet Cafe'ye Peşin Parayı Verip Premium'unu Aldırdı Bence En Yakın İnternet Cafe'ye Gidip Bir Sorman Gerek

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mineshafter Sahte Premium Gibi bir şey mineshafter. info diye sitesine girip üye ol giriş yaptıktan sonra settings diye bir bölüm çıkıcak oraya gir username yerine ismini seç altına skin url'si onun altınada pelerin sonra sitesindeki dowload yerinden launcherini gir ismin ve şifren ile giriş yap bu kadar skin görebilirsin yani :)
Aslında Var Benim Arkadaşım İnternet Cafe'ye Peşin Parayı Verip Premium'unu Aldırdı Bence En Yakın İnternet Cafe'ye Gidip Bir Sorman Gerek
Mineshafter'a giren kişiler sadece görebilir ? kime ne allah aşkına üstelik o umrumda değilde benim ismim email'im gibi gözüküyo

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
mineshafterda artık işlemiyor 1.7.10 ve 1.7.9 versiyonları ve üstü artık mineshafterdan skin yüklesek bile yok

Edit: Fakat mineshafterin yapımcıları üstesinden gelmeye çalışıyor mineshafter . info dan baktım haberlere

Son düzenleme: