ARTIK PORTLU LAPİS YOK! | MARKET YOK! | *********** Factions Wars 1.7.10 EMEK SUNUCU

• Konuyu başlatan Sergunkorowakurwa
  • Başlangıç tarihi

Oynar mısınız?

• Evet.

Kullanılan: 38 60.3%
  • Hayır.

Kullanılan: 25 39.7%

• Kullanılan toplam oy
    63

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilgisayar ve telefon yasak ise nasıl sunucuya giriş yapmayı planlıyorsunuz?
Akşam 7–8–9–10... dan sonra bilgisayar yasak.(Her ayın aralıklı 5 günü 11 e kadar serbest.)
Yine akşam 10–11–12... den sonra da telefon yasak.

furigold

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Geliriz bide ip ver ip yok bende

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Bana adminlik ver :D
Hayır. Bu teklif sadece lSincapl için geçerli.[DOUBLEPOST=1411058921,1411058618][/DOUBLEPOST]@Ege. @UpFall[DOUBLEPOST=1411065327][/DOUBLEPOST]Eklentiler %90....[DOUBLEPOST=1411068933][/DOUBLEPOST]Pluginler %100. Map başlanıyor... Tahmini açılma süresi: Yarın
@Zorinkun_ @B35T14 @RaptorEX @cbg2002 @qlawing @zombiespaceman1

Foruma şimdiden üye olanlara başlangıçta 1K hediye!

http://***********.bedavahosting.net/
http://***********.bedavahosting.net/forum/portal.php
[DOUBLEPOST=1411072520][/DOUBLEPOST]Build %1 1 dirt kırıldı. @ByTheEfsane @RaptorEX @Zorinkun_ @B35T14

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
elbette oynanır. market veya lapis gibi saçma kominizm tarzı şeyler olmazsa ve emek ile yapılmış şeyler görürsek çok iyi olur. çok basit bir spawn olacak, hiçbir şekilde gösteriş filan olmayacak... bildiğin easy modda bir server olacak serverin mantığı bu olur. açtıysan veya açmayı düşünüyorsan yardım ederim boss plugin bile ayarlamayı biliyorum..

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
elbette oynanır. market veya lapis gibi saçma kominizm tarzı şeyler olmazsa ve emek ile yapılmış şeyler görürsek çok iyi olur. çok basit bir spawn olacak, hiçbir şekilde gösteriş filan olmayacak... bildiğin easy modda bir server olacak serverin mantığı bu olur. açtıysan veya açmayı düşünüyorsan yardım ederim boss plugin bile ayarlamayı biliyorum..
Allah'ım. Adam Boss diyor :'( Gömün beni. @EscapedSquid @Laloww @Laloww_ @UpFall @Vienicome @BlackRains