KingTurk.nitrado.net Gerçek Faction nun Adresi [Oto Yenileme]-Büyük Hammadde-Lapis

NitradoIEmre

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Al iste.. Motd a bile %0 lag yazmıs oyuna girdim kaymak gibi kayması lazım dona dona gidiyor lag %0 değil ki siz neye güvenerek %0 lag diyosanız merak ettim.

Maplar kötü.
Sonrasında, bir sürü yetkili var baskurucu v.s 10 yetkilinin böyle sunucu çıkarması berbat, kısaca asırı kötü bi sunucun var =)

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Konu düzenini böyle gören kimse gelmez + reklam vermişsin düzeltirsen eminim güzel olicik

Ege_KT

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bence server dediğiniz gibi değil Müthiş
Al iste.. Motd a bile %0 lag yazmıs oyuna girdim kaymak gibi kayması lazım dona dona gidiyor lag %0 değil ki siz neye güvenerek %0 lag diyosanız merak ettim.

Maplar kötü.
Sonrasında, bir sürü yetkili var baskurucu v.s 10 yetkilinin böyle sunucu çıkarması berbat, kısaca asırı kötü bi sunucun var =)
bence senin int kötü bizde 0 lag oluyor 2 aydır oynuyorum kendimi pre aldım adıma Bile Ege_KT yaptım sonra skinimde KT yazıyor KT nin anlamı ise KingTurk Bayılıyorum bu
sunucuya

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güncel birazdan Event Olacaktır Ve 15 adet balık Tutana p4 set verilecektir!

IWhyReis

Ayyıldız[TİM] - BlackKinq
En iyi cevaplar
0
sw de haksız kazanc arkilerine vip verme edit verme var + sw me gelip reklam atıyorsan bilki sen haksız kazancı seviyorsun

bida reklam atmayı denemeyin yapamazsınız ama denerseniz rezil ederim heryerde
buldun tabi 78 onlineli olan serverimi reklam yap ohhh ne ala biz emeğimizle yapak sen gel reklam yap yok ölee yavma kendi hakkınla reklam yap

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
reklam yapa nicki nedir bulursak banlarız ve oyuncularınızı geri yollarız.

serverde edit plugini dahi yok bilip bilmeden laf etme

kenidi birsey zanneden bir vip var o işler cevirmiş ban yedi kötülemek için geldiysen cık git

MantisWrath

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zaten hiç yoktu böyle server reklam yaparken mantıklı yapın ha ona girmişsin ha buna girmişsin bir şey fark etmiyor herkes kolaya kaçıp faction sunucu açıyor

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kadeşim Biz Reklam Falan Yapmadık bu 1 Birde o nicki tanımıyoruz[DOUBLEPOST=1414237858,1414237633][/DOUBLEPOST]
sw de haksız kazanc arkilerine vip verme edit verme var + sw me gelip reklam atıyorsan bilki sen haksız kazancı seviyorsun

bida reklam atmayı denemeyin yapamazsınız ama denerseniz rezil ederim heryerde
buldun tabi 78 onlineli olan serverimi reklam yap ohhh ne ala biz emeğimizle yapak sen gel reklam yap yok ölee yavma kendi hakkınla reklam yap
Kardeşim biz öyle bir serverde reklam falan yapmadık kaldır mesajını konuyu kirletme