Minecraft Satın Alabileceğiniz Siteler

ElectroTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben daha yeni aldım kendi sitesinede girdim skin bile yükledim (************) sadece mcsg ile hivemc de banlı olarak geldi 6 gün.Mineplexe girdim
Milleti oyun almaktan soğutma,Kendi sitesinden aldıysan eğer öyl bir şey olmaz hemen zaten bu mesajı yazmak için kayıt olmuş foruma !
yalan atıpta yanlışa yönlendirme insanları...

Lanetli Creeper

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Milleti oyun almaktan soğutma,Kendi sitesinden aldıysan eğer öyl bir şey olmaz hemen zaten bu mesajı yazmak için kayıt olmuş foruma !
yalan atıpta yanlışa yönlendirme insanları...
Öyle bir şey söylememiş benim anladığım kadarıyla. Sadece demiş ki:
Ben kendi sitesinden almadım oyunu. Ama Minecraft'ın kendi sitesine girilebiliyordu , bende ordan skin değiştirdim.

TheLoner

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
************ sitesinde 21 tl premium satılıyor..Bu siteyi çoğu oyun kanalı paylaşıyor..Tavsiye eder misiniz ?

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
En güveniliri minecraft.net'den 60Tlye almak.Diğerlerinin hiç birisi güvenilir değil tavsiye edilmez.[DOUBLEPOST=1420487960,1420487929][/DOUBLEPOST]
************ sitesinde 21 tl premium satılıyor..Bu siteyi çoğu oyun kanalı paylaşıyor..Tavsiye eder misiniz ?

Oyun kanalına para versen ninenin de reklamını yaparlar.

çoban_yıldızı16

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben 10 euroya hesabı (30 tlye yani) aldım fakat türk crack serverlerin %95 ine girilmiş o yüzden bende premium sunucularda mcsgde takılılıyorum :)

TanerTekinTr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şunu Demek isterimki yanliş bilgi veriyorsun @aradabir007 Minecraft.Net Gir Minecraft.Net Harici alınan Gift Codeler veya premium hesaplar belirlendigi taktirde silinecekdir yaziyor haberin olsn.

aradabir007

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Şunu Demek isterimki yanliş bilgi veriyorsun @aradabir007 Minecraft.Net Gir Minecraft.Net Harici alınan Gift Codeler veya premium hesaplar belirlendigi taktirde silinecekdir yaziyor haberin olsn.
MaxiGame, LevelTR gibi siteler minecraft.net üzerinden Gift Kod alıp size vermektedir. Yani minecraft.net ile aranızda aracılık yapmaktadır. Bu sitelerden aldığınız premiumların iptal edilme, silinme durumu söz konusu değildir çünkü aslında minecraft.net üzerinden almış oluyorsunuz bu sitelerden aldığınızda.

TanerTekinTr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
MaxiGame, LevelTR gibi siteler minecraft.net üzerinden Gift Kod alıp size vermektedir. Yani minecraft.net ile aranızda aracılık yapmaktadır. Bu sitelerden aldığınız premiumların iptal edilme, silinme durumu söz konusu değildir çünkü aslında minecraft.net üzerinden almış oluyorsunuz bu sitelerden aldığınızda.

https://help.mojang.com/customer/portal/articles/325947-where-can-i-buy-minecraft-

Sadece minecraftedu ya izin veriyo ? atmin bey

aradabir007

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sen nasıl minecraft.net ten girip alıyosan MaxiGame, LevelTR gibi sitelerde aynı şeyi yapıyor. Ordan alıp sana veriyor. Sen bana para atsan benim kartım yok Gift Kod alır mısın bana diye bende minecraft.net e girip alıp sana versem bunun için iznim olması mı gerekiyor? Hayır. Bu sitelerin yaptığıda aynı şey. Türkiye çapında resmiyeti olan, yasal şirketlerdir MaxiGame ve LevelTR. Ortada herhangi bir suç söz konusu değildir.

TanerTekinTr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen nasıl minecraft.net ten girip alıyosan MaxiGame, LevelTR gibi sitelerde aynı şeyi yapıyor. Ordan alıp sana veriyor. Sen bana para atsan benim kartım yok Gift Kod alır mısın bana diye bende minecraft.net e girip alıp sana versem bunun için iznim olması mı gerekiyor? Hayır. Bu sitelerin yaptığıda aynı şey. Türkiye çapında resmiyeti olan, yasal şirketlerdir MaxiGame ve LevelTR. Ortada herhangi bir suç söz konusu değildir.

peki teşşekürler sadece belirtmek istemişdim.