Lucid rüya ve kineziler hakkında.

Centeglassered

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

bundan bahsediosan yapabilirsen banada sölemeni isterim,cok hoş görünüyoda herkes yapamıyor. Budistlerin falan uçması gibi...
Video 0:01 - 0:02 de atlıyor. Siz de inanıyorsunuz.
Bir adam vardı. Astral seyahat ile yan odada ne olduğunu bilene 1 trilyon dolar veriyordu. Eğer yapabilirsen (ki öyle bir şey yok) o yarışmaya baş vurabilirsin.
Not: Yıllardır var ve şimdiye kadar 1 kişi bile yapamadı. (Çünkü öyle bir şey yok)
Bu arada sinir hücreleri yenilenemez hiç kimse ama hiç kimse gözünün gerçek rengini (lens falan dahil değil) böyle bir koşulda değiştiremez.

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
La nasıl yapacağım diyorum uyumayı bende biliyorum.taktik verin.zaten hayal gücün yetersse pek ise yaramaz ama hayal gücüm ii bnm
Hayal gücüm iyi ile olmaz genelde çok hayal kuran kişilerde veya çok yaratıcı kişilerde oluyormuş diyorlar. Bir de delirenler var. Öyle hadi lucid görim demekle olmuyor, yatağa yatıp lucid lucid diye tekrarlamıyorsun. Oluyor yani sadece oluyor elinde değil

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şey de oluyor mu sende ben bazen bir şey düşünüyorum aklımdan çıkmadığı için sürekli oluyor ne bileyim ileri gitmek istiyorum bir anda gidememek geliyor aklıma, aklımdan çıkmıyor bu düşünce kendi düşüncemle savaşıyorum resmen.

aynısı rüyamda oluyor,beyin senden ayrı bi canlı organizma oldugundan bazen derler ya *beynin seni kadnrııyo* fln,bazen kavga edilebiliniyo,ben rüyada bir şey yapıyorum bırakmıyo bazen... gün içindede öyle düşünceler olabiliyo tabi

Video 0:01 - 0:02 de atlıyor. Siz de inanıyorsunuz.
Bir adam vardı. Astral seyahat ile yan odada ne olduğunu bilene 1 trilyon dolar veriyordu. Eğer yapabilirsen (ki öyle bir şey yok) o yarışmaya baş vurabilirsin.
Not: Yıllardır var ve şimdiye kadar 1 kişi bile yapamadı. (Çünkü öyle bir şey yok)
Bu arada sinir hücreleri yenilenemez hiç kimse ama hiç kimse gözünün gerçek rengini (lens falan dahil değil) böyle bir koşulda değiştiremez.

sen konuyu yanlış anlamışsın,astral seyahat diye bieşy yok tabi,ama rüya var..

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Kinezi? Rly?
Lucid Dream denilen şey bildiğim kadarıyla gerçek. Değişik rahatlama ve ağır meditasyon teknikleriyle oluyor. *Denenmedi, kanıtlamaya çalışılmaz*
Hayal gücün yüksekse kendi rüyanda tanrısın, za. Yüksek değilse belki lazer felan atarsın. O da iyi iyi .-.
Ruh bedenden iki kere ayrılır. Ölürken, bir de uykudayken. Senin bahsettiğin Astral seyahat ile ilgili bir batıl inanç. Bilincin hareket ediyor Astralde .-.
Öyle bir şey yok yani dönmene gerek de yok .-.
Tabi bunların hiçbiri kanıtlanabilir ya da deneysel ortamda gözlenebilirliğe sahip değil. Yani büyük ihtimalle hiçbir şey yapamazsın .-.
*Rüyasında sonraki günü deja vu olarak görebiliyordu, daha sonra yeteneğini kaybetti*

LegendWH

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lucid göreceğim kararım kesin kafayı taktim

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Bazen bende oluyor. Rüyamı hatırlayabiliyorum ve rüyamda kendimi kontrol edebiliyorum.
Ama bu en fazla 1 dakika sürüyor.

Şuna yakın bir şey bende çok oluyor ve çoğu zaman böyle rüyamı hatırlıyorum:
Alarmı saat 12'ye kur Saat 10'da yat. Bunun sebebi kalktığında uykunun çok fazla olması. 12'de kalktığında alarmı 1 dakika ileriye kur. 10 saniye içinde bir şey hayal edip uykuya dalarsan (ve rüya görürsen) 50 saniye sonra bu rüyayı hatırlayabiliyorsun. (En azından bende oluyor.)
(Ve bu 50 saniyelik süreç çok uzun sürüyor.)

LegendWH

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Birkaç yerde bir şey okudum onları deneyeceğim olursa haber veririm. =)

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim her ruyam öyledir*
Tek sorun nasil yaptigimi cozememek.

DirenCan

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kinezileri araştırdım duyduktan sonra baya hoşuma gitti *-*
lucid rüya denemişliğim var .-.
işin üzücü yanı Bunlar gibi etkileyici şeyler her zaman yalan çöp tür :(

LegendWH

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

MantisWrath

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
telekinezi gerçek değil amerikada telekinezi yapabildiğini kanıtlayan kişiye 1 milyon dolar veriyorlarmış şu ana kadar kimse kanıtlayamamış

OrnitorenkAdam

Hıyar isteyen köpekbalığı
En iyi cevaplar
0
*Etiket*
Yalnız Ben Herzaman Lucid Rüya Görüyorum :/

AkanCe

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Lucidde video çekip youtube atarsak olurmu ki :)

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ZereftheBlackMage

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir şey soracağım. Lucid rüya esnasında ruhun, vücuttan ayrıldığı doğru mu? Astral seyehat gibi.

Son düzenleme: