CrossOnline / Sıfırlandı 29.05.2015 / Köylü Takas / Timber / Meslek / İpeksi / Vip Çekilişi / Yeni

murat6135

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Onlara Göre Güzeldir ?
Bize Göre Kötü
Iyi Forumlar.

BroBuilder

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Builder Veya Mod Alımı Varsa Ulaşın Lutfen mustafa.bakoglu1

AdanalımıKiBu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Siz Bu Serevere kötü Diosanız Ne Dim Size Server Beğendirilmior işte Bu serverden baska güzel server yoki >:/ Dha ne bekliosnuz adam tek basına emek sarf etmis ama sadece parada sıkıntı var market var ama parayla bişi alınmıor xd sadece satılıor ama güzel server tavsiye ederim beyler

BlueLight

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucudaki topluluğun %90'ı v3led tabi beğenirler hayatında güzel server görmemişler güzel serverdediğin FFA adında bir sunucu var onun gibi olur siz sadece server açmışsınız pl paketinizi alıntı yaptınız ! bu güzel server mi ?

@murat6135

murat6135

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sen Düğer Survival Sunucularına Bak Bi +30 Online.Sen +19 Online Görünce Güzel Server Diyorsun.

AdanalımıKiBu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverin güzelliği Onlineyemi bağlı ? Server Güzel ama bırakdım emeklerm gitti çünkü 4 set yaptım 2 si p2 p3 diyerleri p4 hep evime girip gü iksiri içip öldrdüler bende hazırlıksız yakalanıp ölüorm yeter dedim çıktım serverde[DOUBLEPOST=1433261771,1433261712][/DOUBLEPOST]
Sunucudaki topluluğun %90'ı v3led tabi beğenirler hayatında güzel server görmemişler güzel serverdediğin FFA adında bir sunucu var onun gibi olur siz sadece server açmışsınız pl paketinizi alıntı yaptınız ! bu güzel server mi ?

@murat6135
O serveri oynadım kasılmısdım herkesi öldüordum silahlı facitionda bi adamı encli elma bugu yaptım dedim şakasına oda kurucuya foto çekip atmıs banladı beni ne diorsun ama bu serverde öle bişi yok !

CrossOnline

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

@murat6135
Pluginlere alıntı diyorsunda daha ne plugini var say desem sayamazsın. Bukkit'in kendi sayfasından pluginleri indirip kendim topladım türkçeleştirdim. Herkesin görüşü farklıdır, sen kötü dersin diğer iyi der. İyi forumlar

CrossOnline

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar bu foruma girip bu mesajı okuyanlar bilsinler. ... Denilen ve bir kaç arkadaşı bir şekil yapıp oyundaki istediği kişiye crash yedirtiyor. Sonra burdan gelip serverin berbat diyor online kalmaz diyor çünkü daha demin beni crashledi 3 4 kere bir nevi ddos gibi düşünün IoI diye bir şey mi neymiş yazınca şekil oluyor tabi bunlar pro ya onlar daha iyi bilir rahat rahat atıp güzel serveri böyle kötü yorumlarla ve ddos'lar ile yıldırmaya çalışıyorlar. [DOUBLEPOST=1433283392,1433279854][/DOUBLEPOST]Crash engeli eklenmiştir. İyi oyunlar. BİZİ YILDIRAMAYACAKSINIZ.

Son düzenleme:

lauwwie

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Zaten türklerin %75'i hiledir türklerle minecraft bu yüzden oynanmıyor. hilesizler birtek kendi emeğiyle oynar.

BlueLight

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
BlueLight bunu beğendi[DOUBLEPOST=1433501346,1433444043][/DOUBLEPOST]
Kardeş Daha Sikmicem Okey Sunucuyu Acık Var Sunucuda Ondan Yararlandım Sİkcektim bi ara Vazgectim /Cmute Engelleyin /Bukkit: komutlarını engelleyin pluginerininiz kimse onu sikyim bi boktan anlamıyomus
Küfür etmen yanlış dostum ne olursa olsun böle akılları 19.yüzyıldan kalma insanları he de geç.