Minecraft Kaybolan Dostlar

Minecraft ilk Dostluklar

• Halen beraberiz

Kullanılan: 9 36.0%
  • Kaybettim nalet olsun

Kullanılan: 8 32.0%
  • Kavga ettik

Kullanılan: 4 16.0%
  • Beni o bıraktı

Kullanılan: 1 4.0%
  • Ben terkettim

Kullanılan: 3 12.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Konu Hikaye İcermektedir sizde anılarınızı yazınız ama konu dışı saçma gifler ile 2-3 sayfa doldurmayın...lutfen

Hepimiz minecraftdaki ilk dostlarını hic unutmayız...
Ama ya cocukluktan ya serverin kapanacağını düşünememekten yitirmişizdir dostları.Benim böyle 3 anım var unutamadığım...

5 yıl once idi İstanbul'da bi eve misafirdik Kartal'da her yer kar altındaydı ev sahibinin oglu minecrafti açtı benim bakmama bile izin vermemişti o olaydan 2 yıl sonra minecraftı pc"me kurdum oyunu 1 ayda kısmen kavramıştım oyunu sadece lan sanıyordum ama online olarak oynandıgını gorunce ilk server ip'mi almaya bu foruma geldim
Ve buldum pyme (Tolga) adlı arkadaşın buyuk bi hub serveriydi tabi sonra beraber efsane server FFA ' yı kurduk...Serverin faction bolumune girdim daha once server gormemisim lapis ne bilgim yok 1 gun filan spawnda cıkıs aradim sonra chatten o Darune bana warp komutunu ogretti

Ormana girdim heryer alt ustu bi yer buldum yer altinda biri fırında bir şey pişiriyordu arkasında vurmadan bekledim cunku kavga deil dost ariyordum dondu beni gorunce kılıc cekti ama vurmadı

Adı TheBlack gibi bi seydi o kadar mutluydumki oda lapisi bilmiodu beraber komur ariyorduk oralarda sonra birden magaramiza 2-3 tane elmas setli parlayan yani enchli cocuk atladi dedik nasil buldunuz HİLE ile dedi ... kestiler
Sonra ilk arkadaşım bana o zaman dedi Türk serveri burasi iste ben yabancıda Prison oynamaya gidiyorum dedi daha GELMEDI kim bilir simdi ne yapiyor :/

Darune ve Siphaziz ile klan kurduk Siphaziz bu foruma üye serverin 2. Klanı olmustuk custom enchantment yukluydu serverde ice diye bi kilic ile vipleri soyardik 60-70 sandik ozel item toplamistim ilk oynadigim serverde sonra Darune bi gun gitti daha geri gelmedi

Geçen yıl 120 userli you craftda yoneticiydim Daruneyi gordum adin ne dedim Berk dedi gözlerim doldu
Numarası var simdi halen gorusuruz

Siphaziz : Berke
Pyme'nin serverinden sonra bu yıla kadar hic bi serverde Berke olmadan oynamadim şimdi onun tel nosu whatsapp adı soy adı bende

Yani Minecraftdan bana kalan

2 Dost
1 Ortak
ve 1 yoldaştır

Ya sizin ?

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
2 yıl steve ile arkadaşlık yaptım. Daha sonra premium aldım 1 yıl kadar LegendofAnatolia ile takılmaya başladım. Şimdide premiumun ismini KaptanPenguen olarak değiştirdim Penguenle birlikte takılıyom. Çok sadıklar hepsi hiç beni terk etmediler.

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben ilk kankamı Efsanecraft diye bir emek faction serverin klan alımında tanıştım.Klan ararken olea diye biri klan kuralım dedi sarklan diye kurdu benide mod yaptı.Klan alımı yaparken hayatmurat diye birisi çıktı birden setimi çaldı felan dedi ortalık karıştı baktım onu alırsan ben çıkarım dedi bende attım klandan adamı sonra düşman olduk klan birgün efsanevi bir şekilde kapandı.Klan evinde oyundan çıkmıştım.Girdiğimde ev yıkık klan disbandlıydı.Klan çöktüğünde zaten hayatmurat klandaydı iyide anlaşmıştık.Sonra onla kanka olduk falan bir gün tatile gittim 15 gün girmedim.Girdikten sonra ondan hiçbir iz bulamadım :( Hala ne yapıyor ne ediyor hiçbir bilgim yok :(

Bide NoktaCraft diye bir lapisli fekşın sunucu bulmuştum yeni açılmıştı orda geliştim klana girdim felan bull8080 diye biriyle kanka olduk sonra serverin en büyük en güçlü klanıyla düşman olduk server birgün her şey silindi sil baştan yaptık yine en güçlüydük sonra rehber oldum kankam reklamcı oldu felan ondan sonra 15 gün girmeme üzere (yukarıdaki 15 günden bahsediyorum.)serverden çıktım.Geldiğimde serverden iz yoktu başka girdim başka sunucu çıktı (ip sayısaldı) ondan sonra onu görmedim o kadar çabalamama rağmen :( Çok koyuyor dostunu kaybetmek be abi :(

Not:Bu olaylar sırasında skype kullanmıyordum.

Son düzenleme:

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
OttomanCraft oynuyodum yıl 2012. Çok iyi hatırlarım @aradabir007 vip'di ve de @Oxuruk admindi (server kapanana kadar :(). O zamanlar oyuncuyu itleyebiliyodun, iç içe geçmiyodu. Oxuruk biyerde afk kalmış ileride de havuz vardı. Aklıma hemen fikir geldi onu ilerdeki fıskilelerin altına sokup boğarak öldürcektim. Attım havuza ama ölmedi gamemode' da olduğunu sonradan fark ettim.

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Benim hiç arkadaşım olmadı moruk. :olgun:
üzülme kartallar yalnız uçar moruq fln :/
@rayandu06Yok (Kalıcı Yasaklanma) :p
Rayandu pvp sen Sky wtf ?
3 Yıldır Karahanla arkadaşım. :D (@KRHN)
Nerde tanıştiniz acaba
2 yıl steve ile arkadaşlık yaptım. Daha sonra premium aldım 1 yıl kadar LegendofAnatolia ile takılmaya başladım. Şimdide premiumun ismini KaptanPenguen olarak değiştirdim Penguenle birlikte takılıyom. Çok sadıklar hepsi hiç beni terk etmediler.

^-^ mantıklıymiş ama bence en azından bi kere biriyle bi kösede ev yapmışsındır

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bundan 1.5 2 yıl önce Orizonda daha minecraftı hiç bilmiyorum balık tutma alanı vardı serverde balık tutuyorum orada bir bayan oyuncu gördüm ve hemen yanına gittim :( birlikte balık tutarken sohbet ettik falan sonra sunucuda uzun süre beraber oynadık survival falan derken arsalardamı ne (neden yaptığımı hatırlamıyorum :( ) evini grieflemiştim sonra küstük falan trip atıyordu
Örnek vereyim
+(ben)örs 30 demirle yapılıyor
-(o) 32 olmasın
falan işte ama minecraftdaki ilk yol arkadaşımdı diyebiliriz. Sobra bende başka bir bayan üyeyle arkadaş oldum onunla oynadık survival falan ama birkaç hafta sonra sunucu gg :(

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlkokulda sınıf ve lisede okul arkadaşım olan kişiden başka başladığım zamanlarda böyle pek kimsem olmadı. Hepsi bir süre sonra zamana karıştı. Ama ilerleyen zamanlarda sunucularda yetkili olmaya çalıştığım zamanları hatırlayınca o zamanların biraz daha heyecanlı geçtiğini söyleyebilirim. Bunların da birçoğu zamana karıştı ama o süre zarfında tanıştığım değerli insanlar da oldu. Farklı hosting şirketlerinde görev yaptım, yeni insanlarla tanışıp yeni deneyimler edindim hem Minecraft hem de yazılım bilgisi açısından.

Daha sonra kendimi bu tür şeylerden bir süre soyutlamaya, tek takılmaya karar verdim. Benim hikayem de böyle.

@İnanılmaz seni etiketliyorum anlatacağın bir şeyler vardır kendinden.

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Bundan 1.5 2 yıl önce Orizonda daha minecraftı hiç bilmiyorum balık tutma alanı vardı serverde balık tutuyorum orada bir bayan oyuncu gördüm ve hemen yanına gittim :( birlikte balık tutarken sohbet ettik falan sonra sunucuda uzun süre beraber oynadık survival falan derken arsalardamı ne (neden yaptığımı hatırlamıyorum :( ) evini grieflemiştim sonra küstük falan trip atıyordu
Örnek vereyim
+(ben)örs 30 demirle yapılıyor
-(o) 32 olmasın
falan işte ama minecraftdaki ilk yol arkadaşımdı diyebiliriz. Sobra bende başka bir bayan üyeyle arkadaş oldum onunla oynadık survival falan ama birkaç hafta sonra sunucu gg :(
Ve sonra ikiside erkek çıktı :( mutsuz son

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Herkesin ne kadarda guzel ve ilginc anısi var kullandıgım nickleri yazayım bellimi olur belki bi arkadaşımı bulurum
Kim bilir belki burdakiler bile kac kere karşılaştı ah Mc ah v3letlere teslim olmadan once ne kadar guzel ve genis bi dunyan vardı

Nicklerim : Saydam23 , 09Sony09

^-^

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkesin ne kadarda guzel ve ilginc anısi var kullandıgım nickleri yazayım bellimi olur belki bi arkadaşımı bulurum
Kim bilir belki burdakiler bile kac kere karşılaştı ah Mc ah v3letlere teslim olmadan once ne kadar guzel ve genis bi dunyan vardı

Nicklerim : Saydam23 , 09Sony09

^-^
Bende eski ismimi söyleyim Goktug14'dü belki bulurum birini :(

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
3-4 Gereksiz insan

Ve Dostlarımdan ; ByMN,Eriny,ErinyBatu,Neria,Ardart,EmreGltkn kaldı.

Tabi mimari yeteneklerim gelişti :(