★★TekKrallıkRPGServer★★

Yeni Krallık barış ve huzur içerisinde yaşamaya devam etsin mi?

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .
T

Tekyedilan

Ziyaretçi
ulan hancı olaydım ya :D[DOUBLEPOST=1436964080,1436964043][/DOUBLEPOST]MUHAFIZ BOŞ BOŞ BEKLİYCEKMİ ŞİMDİ ANCA SUÇLU OLUNCA YAKALIYCAZ MI YOKSA KRALLIK SAVAŞLARINDA SAVAŞCAZMI

batuhan5101

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Çifliği yapmam için kaç kiş
ulan hancı olaydım ya :D[DOUBLEPOST=1436964080,1436964043][/DOUBLEPOST]MUHAFIZ BOŞ BOŞ BEKLİYCEKMİ ŞİMDİ ANCA SUÇLU OLUNCA YAKALIYCAZ MI YOKSA KRALLIK SAVAŞLARINDA SAVAŞCAZMI
Krallık savaşlarında kesin olarak askerler savaşacak ama saldırıda savunmada ise kalede yaşayan tüm çiftçiden çoban a herkes kalesini savunacak...
Hancı işine gelince sunucu açılınca hancı olmak isteyenleri çok zor sorular bekliyor cevaplamanıza göre ama bitek sen olmak istersen seni Hancı yaparız...
Birde Çiftçi olacak lar skypeden belirtsin ona göre onların evinin yanına çiftlik yapıcam...

Leckomio1232

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad:orxan
Soyad:KEyvazli
Minecraft Nick:Blad3AFK
Hesap premium mu :Hayır
Rp nedir:Rol yapılan oyun türüdür
Metagaming nedir:karakter dışı bilgiyi karakter içi kullanmaktır
Refuse rpg nedir:RP DEN KAÇMAKTIR ÖRNEĞİN ADAM SANA RPG BAŞLATARAK DALIYOR VE SEN OYUNDAN ÇIKIYORSUN
Powergame nedir:Rp de yapılmıyacak şeyleri yapmak
Mixing: Oyunda gerçek hayata karışmak
/me nedir:Karşı tarafın haraketini bildirmektir
/do nedir:Bilgi verme komutudur
/f nedir:Rolde fısıldamak örnek:4000 bin lira verirsen seni tutuklamam
/ba nedir:Roldeki anlamı bağırmaktır
Karakterinizin özellikleri:Güçlü ve kendine güvenen bir savaşçıdır.İnsanlara yardım etmeyi sever ve güzel ok kullanir o yüzden kendini okculuga adamistir ve vatanini daima korur

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad: Ahmet
Soyad: Saz
Minecraft Nick: BoUtShOng (freeggden aldım)
Hesap premium mu:?(Premium şart değil): evet
RP nedir:? rol yapma
Metagaming nedir:? gerçek hayattaki şeyleri oyundakiyle karıştırmak mesela birisi size vurdu gidip arkadaşınızı çağırıp söylemek metagaming olur
Refuse RP nedir:? bir şey olunca oyundan çıkmaktır mesela ck olucaksınız oyundan çıktınız bu refuse rp olur
Powergame nedir:? yapılamayan şeyleri yapmaktır anlamadıysanız 5 kişiye dalıp (siz 1 kişisiniz) kazanmak
Mixing nedir:? IC ve OOC u karıştırmak heralde
/me nedir:? karşı tarafa hareket bildirmek mesela 1 bloktan kayarak gitti gibi
/do nedir:? karşıdaki oyuncuya bilgi vermek
/f nedir:? fısıldama
/ba nedir:? bağırma
Karakterinizin Özellikleri: gözlüklü zayıf kaslı atletle dolaşmayı seven orta güçlü çok imanlıdır (annesine küfür edilirse dalar kendim gibi yaptım burda :D) sporu sever
Edit: birisi hesap adımı kullanırsa size bildirebilir miyim
inşallah hancı olurum

Son düzenleme:

TrRolLing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ad:Tahsin
Soyad:Yarar
Minecraft Nick:TrRolLing
Hesap premium mu:?(Premium şart değil):Hayır
RP nedir:Rol yapmadır.
Metagaming nedir:Real Life(Gerçek hayat)ki biligileri oyunda kullanma.
Refuse RP nedir:Rolden kaçmaktır.
Powergame nedir:Real lifede fazla görünmeyen hatta hiç görenemeyen şeyleri oyunda yapmaktır
Mixing nedir:IC ve OOC'yi karıştırmaktır.
/me nedir:Yaptığın hareketi bildirir örnek çubukları alır
/do nedir:Yapılan eylemi bildirir /do bayılmıştır
/f nedir: Fısıldama
/ba nedir: Bağırma
Karakterinizin Özellikleri: Bir suikastçıdır sadece para karşılığı çalışır gizlice hedefine yaklaşır öldürür ve kaçar. Yaş 26 Boy 1.80 Kilo 60

batuhan5101

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
bu adam benim başvurumu yapmış :D
Çalmış olabilir şimdi bunun başvurusunu kabul edeceğim ama rol yapamazsa sınırsız ban yiyecek..! B)[DOUBLEPOST=1436969100,1436968959][/DOUBLEPOST]
Ad: Ahmet
Soyad: Saz
Minecraft Nick: BhoUtShOng (freeggden aldım)
Hesap premium mu:?(Premium şart değil): evet
RP nedir:? rol yapma
Metagaming nedir:? gerçek hayattaki şeyleri oyundakiyle karıştırmak mesela birisi size vurdu gidip arkadaşınızı çağırıp söylemek metagaming olur
Refuse RP nedir:? bir şey olunca oyundan çıkmaktır mesela ck olucaksınız oyundan çıktınız bu refuse rp olur
Powergame nedir:? yapılamayan şeyleri yapmaktır anlamadıysanız 5 kişiye dalıp (siz 1 kişisiniz) kazanmak
Mixing nedir:? IC ve OOC u karıştırmak heralde
/me nedir:? karşı tarafa hareket bildirmek mesela 1 bloktan kayarak gitti gibi
/do nedir:? karşıdaki oyuncuya bilgi vermek
/f nedir:? fısıldama
/ba nedir:? bağırma
Karakterinizin Özellikleri: gözlüklü zayıf kaslı atletle dolaşmayı seven orta güçlü çok imanlıdır (annesine küfür edilirse dalar kendim gibi yaptım burda :D) sporu sever
Edit: birisi hesap adımı kullanırsa size bildirebilir miyim
inşallah hancı olurum
Kabul edildiniz!
Hatırlatma:Mesleğinizi sunucu başlangıcında belirleyeceksiniz.Hancı olmak isteyen birkaç kişi daha var size sunucuda sınav yapacağım...(süreli)
Sunucu Çok Yakında Açılacak...
[DOUBLEPOST=1436969143][/DOUBLEPOST]
Ad:Tahsin
Soyad:Yarar
Minecraft Nick:TrRolLing
Hesap premium mu:?(Premium şart değil):Hayır
RP nedir:Rol yapmadır.
Metagaming nedir:Real Life(Gerçek hayat)ki biligileri oyunda kullanma.
Refuse RP nedir:Rolden kaçmaktır.
Powergame nedir:Real lifede fazla görünmeyen hatta hiç görenemeyen şeyleri oyunda yapmaktır
Mixing nedir:IC ve OOC'yi karıştırmaktır.
/me nedir:Yaptığın hareketi bildirir örnek çubukları alır
/do nedir:Yapılan eylemi bildirir /do bayılmıştır
/f nedir: Fısıldama
/ba nedir: Bağırma
Karakterinizin Özellikleri: Bir suikastçıdır sadece para karşılığı çalışır gizlice hedefine yaklaşır öldürür ve kaçar. Yaş 26 Boy 1.80 Kilo 60
Kabul edildiniz!
Hatırlatma:Mesleğinizi sunucu başlangıcında belirleyeceksiniz.

BySemihFRKN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim Böyle Meslekler Olucaksa Server Çok Güzel Olur :) Gerçekten Güzel Bir RPG Serveri Düşünmüssün[DOUBLEPOST=1436969754,1436969710][/DOUBLEPOST]
Sunucuya bakınca 3 kez ard arda kusmam lazımdı.
Kardeşim Adam Mapı Biraz Kötü Yapmış Olabilir Ama Hikaye Ve Sunucu Bilgileri Güzel Sen Bunun Neyini Beğenmedinki ? Ve Hala Yapmaya Devam Ediyor
Birde Skype Ekliyorum

Son düzenleme:

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çalmış olabilir şimdi bunun başvurusunu kabul edeceğim ama rol yapamazsa sınırsız ban yiyecek..! B)[DOUBLEPOST=1436969100,1436968959][/DOUBLEPOST]
Kabul edildiniz!
Hatırlatma:Mesleğinizi sunucu başlangıcında belirleyeceksiniz.Hancı olmak isteyen birkaç kişi daha var size sunucuda sınav yapacağım...(süreli)
[DOUBLEPOST=1436969143][/DOUBLEPOST]
Kabul edildiniz!
ismimi yanlış yazmışım düzelttim
BoutShOng

PatatoMan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Böyle Meslekler Olucaksa Server Çok Güzel Olur :) Gerçekten Güzel Bir RPG Serveri Düşünmüssün[DOUBLEPOST=1436969754,1436969710][/DOUBLEPOST]
Kardeşim Adam Mapı Biraz Kötü Yapmış Olabilir Ama Hikaye Ve Sunucu Bilgileri Güzel Sen Bunun Neyini Beğenmedinki ? Ve Hala Yapmaya Devam Ediyor
Sen buna iyi mi diyosun hikayesi filan diğer sunucuların yanında bu bir hiç.

batuhan5101

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
hiçbir yere gitmiyorum burası senin tapulu alanın mı :) yaşın kaç ki bana kardeşim diyosun ?
Tamam buildim kötü,hikaye berbat ve bu meslekleri de herkes düşünebilir ve minecraft gibi bir oyunda gerçekleştirebilirdi.Değil mi??
Diğer Server ları seviyorsan git oyna burda işin ne,Sen sevmiyosan sevene laf atamazsın!
Kimse kusura bakmasın...
Bazı pluginleri eklemedim.Neden? Çünkü RolePlay'da plugin'in işi ne ?
Build kötü diyenler gerçekten server açılınca gelin bakın , şu an fotoğraflarda olmayan server'da olan çoğu yapı var...
Dümdüz haritaya maden yapması bin bela ama role play etkili olsun diye yaptık işte...
Sunucu'ya katılan herkesin eşyasını,yiyeceğini,yatacağı yeri ve evlerini dahi ayarladım sorabilirsin...
Çoğu sunucuda olmayan şey... Ev oyun başlayınca muhafızlar hariç herkes'in evi olacak...
Muhafızlar'da zaten rol gereği kışlada yatacak...
Sana sözüm;
Sevmiyosanız,beğenmiyorsanız bile en azından saygı duyun![DOUBLEPOST=1436978647,1436978552][/DOUBLEPOST]
Sunucuya bakınca 3 kez ard arda kusmam lazımdı.
Kardeşim senin yaptığını da görelim , günler aldı bu harita![DOUBLEPOST=1436978774][/DOUBLEPOST]
Ad:orxan
Soyad:KEyvazli
Minecraft Nick:Blad3AFK
Hesap premium mu :Hayır
Rp nedir:Rol yapılan oyun türüdür
Metagaming nedir:karakter dışı bilgiyi karakter içi kullanmaktır
Refuse rpg nedir:RP DEN KAÇMAKTIR ÖRNEĞİN ADAM SANA RPG BAŞLATARAK DALIYOR VE SEN OYUNDAN ÇIKIYORSUN
Powergame nedir:Rp de yapılmıyacak şeyleri yapmak
Mixing: Oyunda gerçek hayata karışmak
/me nedir:Karşı tarafın haraketini bildirmektir
/do nedir:Bilgi verme komutudur
/f nedir:Rolde fısıldamak örnek:4000 bin lira verirsen seni tutuklamam
/ba nedir:Roldeki anlamı bağırmaktır
Karakterinizin özellikleri:Güçlü ve kendine güvenen bir savaşçıdır.İnsanlara yardım etmeyi sever ve güzel ok kullanir o yüzden kendini okculuga adamistir ve vatanini daima korur
Kabul edildiniz!

Despondency

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şu düz dünya yerine köyün ve kalenin çevresindeki o camları kaldırıp yerine elinle veya setle kocaman dağlar,tepeler yapabilirsin.Estetiksel olarak çok daha iyi gözükecektir.Bunu 2. kez söylüyorum önceden oynadığım birkaç rpg serverda görmüştüm işine yarayabilir.