Liseli Olmak

goliac

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar, 1 aylık acemi olarak liseliyim, liseyi bitirmiş olanlardan nasihat bekliyorum :D belli mi olur belki ortaya işe yarar şeyler atılır, eski anılar canlanır. Neyse meydan sizin.

ProJustPro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
10.sınıflar sizi ezcek
ama bizim okulda biz 10.sınıfları eziyoz velcam to endüstri meslek

SalimGrss

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
cok cahil var olum
sıraya vuruyor biri tak tak tak hoca diyor
ne yapıyorsun oğlum=?
hocam makina bölümüne hazırlanıyom::SD:FA:a.

Rayandu

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
En önemli şey ortam ve karı kız işini lisede düşünmemek. En iyi şekilde dersine çalış ve müthiş bir üniversitede müthiş ortamlar yaparsın zaten.

SalimGrss

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hll sen oylemi yaptın vallah biz garıya gıza bakmiyrizz !!

konu kilit>

Gavatos

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Taktik şunlar;
Arkadaşların seni ters tutacak ve tavana ayakkabıların ile basacan ayakkabıların çamurlu olmalı.
Kantinden aldığın çiğ köfte tutmuş mu diye tavana atacaksın eğer tavana yapıştıysa orjinal çiğ köftedir.
Silgiyi kopartıp arkadaşlarının kafasına atıp arkadaşlarınla konuşmuş gibi yapıp çaktırmayacaksın.
Ne taktiği ilk okula giderkende babandan mı taktik istedin ?

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
-Merdivenaltı vardı okulun bahçesinde orayı inşaat demiri ile delmiştim ,10 cm felan delik olduydu.
-Okula laptop götürüp wifi şifresini kırmak.
-Sevdiğim kızın önün de ayağımın kaldırım taşına takılması[okulun kaldırım taşları yamuktu].
-Sınıfımız da çok sinek vardı.Sinek ilacı aldık. Camları kapatıp sınıfa sıkıyoduk kapıyı örtüyoduk.Hocalara sınıfı ilaçladık diyoduk[onlarda şikayetçiydi sineklerden].1 günü kantinde geçirmiştik. Diğer gün hocanın ilaca rağmen ders işletmesi sonucu 4 kişi zehirlenmişti.

goliac

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Taktik şunlar;
Arkadaşların seni ters tutacak ve tavana ayakkabıların ile basacan ayakkabıların çamurlu olmalı.
Kantinden aldığın çiğ köfte tutmuş mu diye tavana atacaksın eğer tavana yapıştıysa orjinal çiğ köftedir.
Silgiyi kopartıp arkadaşlarının kafasına atıp arkadaşlarınla konuşmuş gibi yapıp çaktırmayacaksın.
Ne taktiği ilk okula giderkende babandan mı taktik istedin ?
Senden öndeyim. Daha anaokulundayken milletin kafasına lego atardım. :)Ayrıca tevessüp ederim (doğru yazdım mı bilmiyorum) anaokuluyla lise aynı mı