Heroes of Minecraft - McMMO - 1.8 [] YAPIM AŞAMASINDA [] 3D item [] Sihirbaz - Savaşcı - Düzenbaz []

R

Reloven

Ziyaretçi
"HoM sunucusuna çok fazla kişi aynı anda giriyor...Lütfen Bekleyiniz."
Diyor ne yapmak gerek?
Bekleyin Biraz Tekrar Deneyin. Aynı Anda Çok Fazla Kişi Girmeye Çalısınca Bot Koruması Aktif Oluyor.

Arkadaşlar Neden Sunucumuza Girmek İstiyorsunuz Kısmını Çok İyi Yazın. Çünkü Beğendim Gibi Şeyler Yazarsanız Alınma İhtimaliniz Direk 0 lanıyor. Güzel Belirten Ve Bizi Uğraştırmayan Arkadaşlara Teşekkür Ediyoruz Ve Direk Onaylıyoruz.

Külse02

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bekleyin Biraz Tekrar Deneyin. Aynı Anda Çok Fazla Kişi Girmeye Çalısınca Bot Koruması Aktif Oluyor.

Arkadaşlar Neden Sunucumuza Girmek İstiyorsunuz Kısmını Çok İyi Yazın. Çünkü Beğendim Gibi Şeyler Yazarsanız Alınma İhtimaliniz Direk 0 lanıyor. Güzel Belirten Ve Bizi Uğraştırmayan Arkadaşlara Teşekkür Ediyoruz Ve Direk Onaylıyoruz.

Peki şu ana kadar gerçekten bot atan var mı?
(Sadece merak,sisteme laf etmiyorum...)

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Suanda mobildeyim, nitrado konsol app ile bakıyorum bi bot atan olmamış muhtelemen sunucu bugu oluştu, bilgisayar başına geçtiğimde kontrol edeceğim

R

Reloven

Ziyaretçi

Külse02

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlerleyen Saatlerde Yaparız Alımları.

Gerçekten Bot Atan Yok Ancak Bot Gibi Zaten Aşırı Fazla Girmeye Çalısan Var +300 Kişi Girmeye Çalısıyor Betada Kayıtlı Olmadıkları Halde.

Al işteeee... :alkış:
Ayrıca mümkünse şu görünüş paketinin linkini atar mısnız,her açtığımda yüklenmesi biraz sinir bozucu da...

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Facebook hesabım yok,hesabımı onaylar mısınız ? Oyun adım madgoblin

Sent from my iPhone using Tapatalk

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Facebook bende kullanmıyorum onu ne yapacağız ,_,

Külse02

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu günlük sorumu çözüp yemeği yedikten sonra bakacam sunucuya :D
Gerçi bi' şifre koymalık giriş yaptık,neyse...