1.4.4 Yamasının Kötü Yanı

macera41

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bana söyleyin sizde oyunda mağralara girerken tuhaf sesler duydunuzmu eyer duyduysanınz işinize devam etmeyin çünkü izeniyorsunuz ! Bende il duyduğumda etrfıma baktım bazen ya canavarlar yakındayken yada Herobirine vardır belki bazılarınız herobrine modsuz çıkmaz diye bilir ama minecraftın resmi açıklamalarına bakarsanınz göreceksiniz
1.4.4 yamasıyla birlikte herobrine modsuz olarak karşınızza çıkabilecek !

Bi söyleyim dedimde sonra birden karşınıza çıkınca korkmayın(korkmamak inkansız :D)

darkfighter35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bunu söylediğin için teşekkürler artık rahat minecraft oynayamıyacağım

Select555

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bana söyleyin sizde oyunda mağralara girerken tuhaf sesler duydunuzmu eyer duyduysanınz işinize devam etmeyin çünkü izeniyorsunuz ! Bende il duyduğumda etrfıma baktım bazen ya canavarlar yakındayken yada Herobirine vardır belki bazılarınız herobrine modsuz çıkmaz diye bilir ama minecraftın resmi açıklamalarına bakarsanınz göreceksiniz
1.4.4 yamasıyla birlikte herobrine modsuz olarak karşınızza çıkabilecek !

Bi söyleyim dedimde sonra birden karşınıza çıkınca korkmayın(korkmamak inkansız :D)

gördüğüm an sandalyeden düştüm :D

<[GürkanTR]>

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekten 1.4.5'te Herobrine olsa iyi olurdu.Nezamandır görmüyorum kendisini.Bi çay ikram edeyim:D

Ruméysa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Herobrine diye bir şey yoktur.Sadece Mod'u var.
Her söylenene inanmayın.

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine diye bir şey yoktur.Ve olmayacaktır.Herobrine sadece beta aşamasındayken yaratıkların hareketlerini denemek için kullanıldı.

Ruméysa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herobrinenin yapılma amacı infdev-Beta Aşaması Mobların yürüyüşü ve hareketleri deneyi yapılmak için oluşturuldu.

macera41

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
gördüm ama resimleyemem üstünden 4 gün geçti ve çekemedim

Ruméysa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gürkan Herobrine silinse bile tekrar oyuna girebilir. Herobrine'i silmek zor birşeydir. Ozaman neden 1.3.2'de ''-Removed Herobrine.'' yazıyor? Notch çok ugraşıyor Herobrine'i silmek için.
Doğru söylüyorsun herobrine kodlaması oyunun içine index olarak eklenmiştir.Silinmesi zor ama imkanlı birşeydir.