[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Cloore

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Umudumuzu yavaşça kaybediyoruz.Hopes and Dreams soundtrackini kapayacam git gide.MEGALOVANIA!DUDUDUT DUT DUT DUT DUUUT DUDUDUT!

korvrulle

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Umudumuzu yavaşça kaybediyoruz.Hopes and Dreams soundtrackini kapayacam git gide.MEGALOVANIA!DUDUDUT DUT DUT DUT DUUUT DUDUDUT!
Hergün güzel şeyler geliyor mesela küçük bi spoiler karpuz aldın diyelim manavdan karpuzu yanlışlıkla Q tuşuyla attın diyelim :D
Aa karpuz gitti ama 5 dilim karpuz geldi ezilmiş :D tabi bu en basit spoiler çok daha güzel şeyler var

shodowhawk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
mesaj yazmayında bekleyin önemli bir mesaj bekliyorum burdaymış heyecanlanıyorum sonra hayal kırıklığına uğrulyorum

Cloore

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hergün güzel şeyler geliyor mesela küçük bi spoiler karpuz aldın diyelim manavdan karpuzu yanlışlıkla Q tuşuyla attın diyelim :D
Aa karpuz gitti ama 5 dilim karpuz geldi ezilmiş :D tabi bu en basit spoiler çok daha güzel şeyler var
O zaman serverda daha fazla meslek olsun!!Hep sadece polis, doktor veya gangster olmak ÇOOOK sıkıcı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KakashiCZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
O zaman serverda daha fazla meslek olsun!!Hep sadece polis, doktor veya gangster olmak ÇOOOK sıkıcı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Serverde sadece onlar olmayacakki ? Oynamadın galiba eski sürümünü. Eski sürümünde olup ama kullanılmayan meslekler vardı. Onlar gelecek, bu mesleklerde var yani:
Astronot, pilot, kamyoncu, öğretmen, asker vb...)

Cloore

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverde sadece onlar olmayacakki ? Oynamadın galiba eski sürümünü. Eski sürümünde olup ama kullanılmayan meslekler vardı. Onlar gelecek, bu mesleklerde var yani:
Astronot, pilot, kamyoncu, öğretmen, asker vb...)
İşte biliom sadece onlar vardı taaa kurban bayramında mı ne oynamayı bıraktım bu swde ama değişmiş ha

ToprakAri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ozaman Tüm Gerçekçilikler var :D
Bakın bu yorumdan sonra aklıma ne geldi.İktidar olsa yani SweetNetwork başkanı gibi.O kararlar verse falan,seçimler olsa yönetim şekli yani.

Ama yanlış anlamayın kurucuyu yerinden etmek değil amacım başbakan gibi.Onun istedikleri falan oylansa vede isyanlar falan çıksa,ona yüksek maaş falan verilse.