Pokemon Modlu Server // 3.4 Pixelmon Mod Minecraft 1.7.10

Türkiyem12

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bana

kasma konusunda yardım edermisin normalde 200 fps fln alıyorum bi anda düşüş yaşıyorum bi yükseliyor bi düşüyor çok hızlı oluyor takıla takıla oynuyorum zevki çıkmıyor bilgisayarımın özellikleri 4G ram ama 2.99 unu kullanabiliyorum ram de veriyorum optifine da var ama hala aynı şey oluyor gamebooster da kullanıyorum yardım edermisin sorunu çözmeme
Skypenı ozelden atarsan yardım etmeye calısırım

muradza

Marangoz
En iyi cevaplar
0
giris yapilior dior girmior nolur acin ve 3.5.1 e gecirmeyin eskisinki gecirdinizde noldu server oyuncu kayp etti crash sorunlari yuzunden

Türkiyem12

Marangoz
En iyi cevaplar
0

muradza

Marangoz
En iyi cevaplar
0
umarim cabuk acilir

lutfen tahimini acilis suresi yada zamani verirmisiniz ?

ben cok eski pokemon faniyimda eskiden pokemonu yabanci serverinde oynardim sonra pixelmon turkiye acildi ora gittim efsanevi lider fln oldum server 3.5.1 olunca cok kastigindan biraktim her server 3.5.1 oldu onceden gunluk 100 kisi girerdi bi yabanci serverine su an 3 kisi var

yani anlicaniz buda giderse cok kotu olur

Türkiyem12

Marangoz
En iyi cevaplar
0
umarim cabuk acilir

lutfen tahimini acilis suresi yada zamani verirmisiniz ?

ben cok eski pokemon faniyimda eskiden pokemonu yabanci serverinde oynardim sonra pixelmon turkiye acildi ora gittim efsanevi lider fln oldum server 3.5.1 olunca cok kastigindan biraktim her server 3.5.1 oldu onceden gunluk 100 kisi girerdi bi yabanci serverine su an 3 kisi var

yani anlicaniz buda giderse cok kotu olur
Suan server bugun acılcak aksama dogru

mcmastery

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucuya sabah girmeyi deniyorumda giremiyorum ? 9:40