Play.NuyoPVP.com> 3yıl Sonra Tekrar Geri dönüyor ( FFA/1vs1) 1.8

JastRekt__

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu'dan permament ban yemişim, üstelik sebebi bile yazmıyor, düşündürücü.

OyunNuyo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu'dan permament ban yemişim, üstelik sebebi bile yazmıyor, düşündürücü.
Bilgisiyarımın Anakartı sorun cıkardıgı icin bilgisiyarda yoktum ve ben bilgisiyarda olmadıgım icin bazı modlar Serveri kıskandıgı icin tüm herkezi banlamıs bu yüzden Tüm Banları Kaldırdım iyi Oyunlar...

JastRekt__

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler, moderatör alırken daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim.. İyi Günler..

OyunNuyo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konu Güncellenmiştir +++

Serverimizin Yeni Rekoru 70/70
Bütün Oyuncularımıza teşekkür ederiz..

Servere Eklenen Yenilikleri sizlerle paylaşmak istedim:
-Donor Sistemi Baştan Sona Güncellendi

BG_Berkay

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Acaba şimdi serveri ne kadar kötülemeye çalışıcaklar bunu yapmalarında ki tek sebep bence onların 1 yılda geldikleri yeri bizim 2 ayda gelmemiz bence onları bu gelişimimiz çok bozmuş hadi yolunuza

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Acaba şimdi serveri ne kadar kötülemeye çalışıcaklar bunu yapmalarında ki tek sebep bence onların 1 yılda geldikleri yeri bizim 2 ayda gelmemiz bence onları bu gelişimimiz çok bozmuş hadi yolunuza
Buyur anlamadım ? Dostum oyuncu kitlelerimizi karşılaştırabiliriz. Kaldı ki Ege size gelmemiş olsaydı max 35 kişi görecektiniz. Biz sadece 1.8 ile 103 kişi görüyoruz. 1.7 desteği verince bu daha da artar. Siz 1.7-1.8 ile 70 kişi görüyorsunuz. Zorlasalar 100 göreceksiniz. Sunucuda hile açan açana. Otomatik bir sistem yok. Herşeyi kendiniz elle manuel olarak yapıyorsunuz. Bizim aldığımız pluginler ile sizin sunucunuzu 5 ay rahat bir şekilde ödeyebiliriz. Yoluna gitmesi gereken kişi kimmiş acaba ? Bir saldırı yediniz herkese donor alın diye yalvarıyorsunuz. Ama millet bir şey istediğinde o olmaz bu olmaz diyorsunuz. Siz anne babanızın kredi kartını çarpıp sunucu açıyorsunuz. Biz hakkımızla sunucu açıyoruz. Fark ettin mi bilemem ama 2 ay geçti ve hala donor satamadınız. Otomatik mesajlarda sürekli donor alın. Whitelist mesajında bile sürekli donor alın yazıyor. Bir söz yaptık onu aldınız. Kaldı ki bir saldırı yiyince kapanmaya çalışan bir sunucu biz değiliz. Daha bunu çözemiyorsanız açmayın. Neyse çok uzun yazdım hadi selametle.

BG_Berkay

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Buyur anlamadım ? Dostum oyuncu kitlelerimizi karşılaştırabiliriz. Kaldı ki Ege size gelmemiş olsaydı max 35 kişi görecektiniz. Biz sadece 1.8 ile 103 kişi görüyoruz. 1.7 desteği verince bu daha da artar. Siz 1.7-1.8 ile 70 kişi görüyorsunuz. Zorlasalar 100 göreceksiniz. Sunucuda hile açan açana. Otomatik bir sistem yok. Herşeyi kendiniz elle manuel olarak yapıyorsunuz. Bizim aldığımız pluginler ile sizin sunucunuzu 5 ay rahat bir şekilde ödeyebiliriz. Yoluna gitmesi gereken kişi kimmiş acaba ? Bir saldırı yediniz herkese donor alın diye yalvarıyorsunuz. Ama millet bir şey istediğinde o olmaz bu olmaz diyorsunuz. Siz anne babanızın kredi kartını çarpıp sunucu açıyorsunuz. Biz hakkımızla sunucu açıyoruz. Fark ettin mi bilemem ama 2 ay geçti ve hala donor satamadınız. Otomatik mesajlarda sürekli donor alın. Whitelist mesajında bile sürekli donor alın yazıyor. Bir söz yaptık onu aldınız. Kaldı ki bir saldırı yiyince kapanmaya çalışan bir sunucu biz değiliz. Daha bunu çözemiyorsanız açmayın. Neyse çok uzun yazdım hadi selametle.
Paranız ile ego yapmakta maşallah çok iyisiniz Bizim aldığımız pluginler ile sizin sunucunuzu 5 ay rahat bir şekilde ödeyebiliriz falan neyse bunu geçtim anne babamızın kredi kartıylamı açmışız serveri çok komiksin yeni çağdayız ininal kart diye bir şey var bide her saldırı yediğimizde donor alın diye abartılı şekilde spam yapmıyoruz zaten serverde kendisi belirli sürede donor bilgilerini veriyor ve 2 ay geçti donor satamadınız demişsin sadece benden kaç kişi donor aldı ve ege size gelmemiş olsaydı max 35 kişi görecektiniz demişsin tmm bir şey diyemem ege de iyidir ama türkiyede ondan daha iyi lerde var illa karşımıza başka biri gelirdi merak etme hadi şimde sen selametle

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Dostum kıymet bilmiyorsunuz ki siz. Yok ben mi yanlış görüyorum ? İlker dün sunucuda firma değiştiriyoruz donor alarak destek olabilirsiniz diye sohbetin içine etmişti. Whitelist mesajında donor alın yazıyor. Donor alan oldu neden ben göremiyorum acaba ? Abi komedi gibi, günümün belirli zamanları sunucunuza geliyorum, sadece yetkili var. Donor yok. Ege'den daha iyileri de var. Kabul, fakat onlar sizinle çalışır mıydı ? Bunu bir düşün bakalım istersen.

NOT: Örnek vermek ve ego kavramlarını araştırıp gelmeni tavsiye ederim evlat.

OyunNuyo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Max 35 kişimi ? ege Gelmeden Önce full cekerdim skript yazamayan , Çalıntı Skriptlerle ortalıkta dolanan biri yüzündenmi server doluyor zannediyorsun ?

Dostum kıymet bilmiyorsunuz ki siz. Yok ben mi yanlış görüyorum ? İlker dün sunucuda firma değiştiriyoruz donor alarak destek olabilirsiniz diye sohbetin içine etmişti. Whitelist mesajında donor alın yazıyor. Donor alan oldu neden ben göremiyorum acaba ? Abi komedi gibi, günümün belirli zamanları sunucunuza geliyorum, sadece yetkili var. Donor yok. Ege'den daha iyileri de var. Kabul, fakat onlar sizinle çalışır mıydı ? Bunu bir düşün bakalım istersen.

NOT: Örnek vermek ve ego kavramlarını araştırıp gelmeni tavsiye ederim evlat.
donor alınmı yazıyor yoksa bize destek olmak icin donor almak icin skype mi yazıyor okuma yazma ?

1.7 1.8x de anca 70 kişi diyorsun server 70 kişilik zaten hayırdır ?

BG_Berkay

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bir şey dicem evlat falan noluyoz ben çocukmuyum neyin kafası

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
bir şey dicem evlat falan noluyoz ben çocukmuyum neyin kafası
Davranışların onu gösteriyor.
1.7 1.8x de anca 70 kişi diyorsun server 70 kişilik zaten hayırdır ?
Dostum slotunuz 200 olsa 100 geçemeyeceksiniz. Daha bir sunucu yapamıyorsunuz. Sürekli çöken bir sunucunuz var. Bana mı laf atıyorsunuz ?
NOT: Ege'nin size verdiği skriptlerin aynısını bize mi verdiğini sanıyorsunuz. Bizden ban yiyen oyuncu direk size geliyor. Hatta daha öncesinde sırf bu yüzden kavga çıktığı bile olmuştu.

OyunNuyo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Varsa sıkıntı skypemi biliyorsunuzdur sunucumuzda çok oynadıgınız için forumda önünze gelene Kötülemekle Olmuyor Bu İşler

Davranışların onu gösteriyor.

Dostum slotunuz 200 olsa 100 geçemeyeceksiniz. Daha bir sunucu yapamıyorsunuz. Sürekli çöken bir sunucunuz var. Bana mı laf atıyorsunuz ?
NOT: Ege'nin size verdiği skriptlerin aynısını bize mi verdiğini sanıyorsunuz. Bizden ban yiyen oyuncu direk size geliyor. Hatta daha öncesinde sırf bu yüzden kavga çıktığı bile olmuştu.
Kardeş 200 kişi yaptıkmıda geçemiycegini biliyorsun sen 120 yaptında full mu cekti server ? en fazla 96 gördün

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Varsa sıkıntı skypemi biliyorsunuzdur sunucumuzda çok oynadıgınız için forumda önünze gelene Kötülemekle Olmuyor Bu İşler

Kardeş 200 kişi yaptıkmıda geçemiycegini biliyorsun sen 120 yaptında full mu cekti server ? en fazla 96 gördün
Rekorumuza bir bakmanı şiddetle tavsiye ederim.