PixelNW.Rabisu.Com | OPSKYBLOCK-OPFACTIONS-EGGWARS-SKYWARS-SILAHLIPVP-OITC-CREATIVE | 1.8.X |

VolkanFx

• Play.CraftMinerTr.com •
En iyi cevaplar
0
Hem 1.8 hem 130 online bence doğru yoldasın :) devam.

EmirAga

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Mükemmel bir sunucu! Kesinlikle girmeyi unutmayın.

BekirAkmn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok sağolun arkadaşlar. verdiğiniz destek bizi bi adım daha ayakta tutmakta.

Sunucuda bazı sorunlar olabiliyor ama sunucu kesinen 1 yıl daha açık. (Allah izin verirse 2-3 sene daha yürüteceğiz hatta çok daha fazla...)

BekirAkmn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
** GÜNCEL YENİLİKLERİMİZ **

> Factions & SkyBlock'ta otomatik event olduğunda kasa anahtarı vermeme sorunu çözüldü.
> SkyWars'a sıralama alanı eklendi.
> Factions spawnı değiştirildi.
> Vip sunucusu açıldı (faction-skyblock-silahlıpvp sunucularında vip alanlar girebilir) orda kredi kazanılabilir.
> Chat mod alımları açıldı sitemizden cmod alım bölümüne tıklayın. - www.pixelnw.com

# HERKESİ BEKLERİZ. #

TarikHacioglu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eğer bu sunucuyu, gerçekten büyütmek istiyorsan, BATİHOST sana yeticektir. Rabisu kullanmadım ama kullanan nadir onun için bilgim yok ama gerçekten bu sunucuyu büyütmek istiyorsan, BATİHOST hiç bekleme süreni bitir yedekleri al, taşı.

BekirAkmn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer bu sunucuyu, gerçekten büyütmek istiyorsan, BATİHOST sana yeticektir. Rabisu kullanmadım ama kullanan nadir onun için bilgim yok ama gerçekten bu sunucuyu büyütmek istiyorsan, BATİHOST hiç bekleme süreni bitir yedekleri al, taşı.
Rabisudan memnunuz değiştirmeyi düşünmüyoruz bence herkes rabisuya geçmeli @Rabisu