Herobrine Sesi (mod Yoktur)

Bu Sizdede Oldumu?

• Kullanılan toplam oy
    85
En iyi cevaplar
0
veyada artık bu konulara bulaşmıyım kimse anlamıyor herkes birbirine herobrine yüzünden sataşıyo (bütün site için geçerli) herobrine artık 1.6.6dan beri modlarla geliyo ve gerçek minecarftta olduğunu idda edenler yalan söylüyo

minecraft survival

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bismillah 1,5 yıldır mc oynuyorum bir beyaz gözlü koyun görmedim hata olamaz.
Herobrine a da hiç inanmamıştım artık inanıyom?!

En iyi cevaplar
0
sonunda cevap verecek yok tamam o zaman BİİİİİİTTİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Darkthunders

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
strange things will troll notch snapshot

errors you find any bugs

full versions are deleted

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Allah banada çikti sürüm 1.4.4 alin kanit ço korkuyorum :D mod yoktur allahtan crevite yimEkli dosyayı görüntüle 12856
Puhahahahahahahahahahahahahahahahaha mouse imlecinden paint'te biraz resimle uğraştığın belli oluyor.

Herobrine gerçek ve hepinizi izliyor... HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAH

Aha beyler gerçek herobrine'yi bulduk :D.

davounn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bnde duydm ole nefes sesleri ayak sesleri garip ürkütücü sesler acayip tırstım :surprise:

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
ewet ben 1.4.2 oynuorum ve minceraftta herobrine'ı görme şansı 0.0001 gibi bir şey çok az ama var

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Madem 1.6.6 dan sonra kaldırıldı. Orjinal Texturepack'te neden Herobrine'nin yaratabildiğin yaratıklar ve kendi yüzü mevcut.?
Beyaz gözlü tavul inek ve koyunlar mevcut.??? 1.6.6 dan sonra Herobrine'nin görülme oranı %0.1- %0.10 arasına alındı. Çünkü oyunun satışlarının düşürülmesinden korkuldu.. Herobrine hikayesi aslında şu: Steve ve Herobrine isimli iki kardeş evlerinden uzakta bir geziye çıkıyorlar. Anca Hero. yolda garip bir şekilde kayboluyor. Ve Steve'de hayatta kalmaya çalışıyor. Steve yeni bir yaşama atılmaya çalışırken yeni yeni yaratıklar ortaya çıkmaya başlıyor. (bkz:Creeper, Skeleton) Steve'nin bir sonraki amacıda artık bu yaratıklardan korunmak oluyor. Yani Herobrine gerçek. 1.6.6 dan sonra sadece görünme oranı değiştirildi. Yoksa Minecraft'ın gerçek amacı hayatta kalmaya çalışmak değil mi? Herobrinede bunu zorlaştırıyor.

hayır aslında herobrine notchun kardeşi notch ölen kardeşini anmak için oyuna herobrinı koymuş

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Şu herobrine gerçekten kim? niçin oyuna koyuldu? bu soruların cevabını bir türlü öğrenemedim.

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Beyler hepiniz herobrine olayına kendi gözünüzden bakıyorsunuz,Ama bir de bu olaya herobrine nın gözünden bakmayı deneyin.

Arda Bolat

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler şu fotoğraftaki şey Koyun çokta belli oluyor neyin kafasındasınız?
O Kadar Geniş Ve Beyaz Vicutlu HeroBrine Olur mu?