Konu Kapansın !

Sizce Sunucumuz Size Göre Nasıl?

• Muhteşem

• İdare Eder

• Kötü (Kendinizi Geliştirmelisiniz)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

iFroZen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı kötü.Hala 4 biyom harita, hala tabelalı 1vs1 sistemi. Puanlamayı hak etmiyor.

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şu anki yaşanan sorundan dolayı çok özür dilerim. xFall ekibi sunucuma bakmak için geldiler ama pek iyi karşılayamadık çünkü sahte birisi geldi. Benim adım Ultraoyun ama ultraoyun diye birisi geldi. Hiçbir şey anlamadım. Bu arada iFroZen yorumunuz için teşekkürler. :)

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu 4 biyom map , LiteBans ve Featherboard sahte. Sunucudaki hitler kötü ,Nitrado ayrıca 36 slota 3072 mb ram veriyor sizde 2 GB Var düşündürücü , Yetkilerinizde ise terbiye yok [SS'de Belirttiğim Gibi] 0/10.

Son düzenleme:

BerkantEserTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı kötü.Hala 4 biyom harita, hala tabelalı 1vs1 sistemi. Puanlamayı hak etmiyor.
Sunucu 4 biyom map , LiteBans ve Featherboard sahte. Sunucudaki hitler kötü ,Nitrado ayrıca 36 slota 3072 mb ram veriyor sizde 2 GB Var düşündürücü , Yetkilerinizde ise terbiye yok [SS'de Belirttiğim Gibi] 0/10.
Arkadaşlar adamın üstüne neden gidiyorsunuz.
1- Belki adam klasik pvp seviyordur, 4 biyomlu harita seviyordur. Oyuncuları şikayet etmiyorsa sıkıntı yok bilhassa sizde oyuncu olmadığınıza göre sıkıntı yok. Zaten oyuncusu olsaydınız böyle sert çıkışmazdınız. Yemek programlarındaki gurmeler gibisiniz vallahi pes !
2- Yetkilileri terbiyesiz olabilir, gerekli cezayı verir zaten o siz konuyu baltalıyorsunuz.
3- Adam biraz acemi üzerine gitmeyin, ayıp sizde bir zamanlar acemiydiniz.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Arkadaşlar adamın üstüne neden gidiyorsunuz.
1- Belki adam klasik pvp seviyordur, 4 biyomlu harita seviyordur. Oyuncuları şikayet etmiyorsa sıkıntı yok bilhassa sizde oyuncu olmadığınıza göre sıkıntı yok. Zaten oyuncusu olsaydınız böyle sert çıkışmazdınız. Yemek programlarındaki gurmeler gibisiniz vallahi pes !
2- Yetkilileri terbiyesiz olabilir, gerekli cezayı verir zaten o siz konuyu baltalıyorsunuz.
3- Adam biraz acemi üzerine gitmeyin, ayıp sizde bir zamanlar acemiydiniz.
Nediyelim sende haklısın.Ama fazla nazikçe davranınca şımartıyoruz.Bu dönem böyle oluyor yapcak bir şey yok :ci:

Ayrıca konu kapansın yazarak mağarada beklemeye gerek yok.Kendi konunu "konu kapatılsın" diye rapor edersen gerekli şeyleri yetkililer hızlıca yapar.

BerkantEserTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nediyelim sende haklısın.Ama fazla nazikçe davranınca şımartıyoruz.Bu dönem böyle oluyor yapcak bir şey yok :ci:

Ayrıca konu kapansın yazarak mağarada beklemeye gerek yok.Kendi konunu "konu kapatılsın" diye rapor edersen gerekli şeyleri yetkililer hızlıca yapar.
Başkan yine söylüyorum arkadaşımız acemi bariz belli yani.

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar beni savunmanız için teşekkür ederim. Yeni sunucuya geçicez rabisu hostingine o zaman gene yorumlarınızı belirtirsiniz. Teşekkürler

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rabisu geçmemelisin.
En iyisi Batihost @batihost.com
Batihost al pişman olmayacaksın.

Kardeşim ben sonuna kadar kararlıyım. Rabisu hostingine geçiş yapıcam ve adam akıllı harita yapıp, gerekirse crack plugin kullanmadan yoluma devam edicem. iFroZen sizden bir isteğim vardır. Özele yazıcam birazdan gerekirse xFall ekibi olarak bana yardım edersiniz bu sorunumla umarım. Şimdiden teşekkürler :)

BerkantEserTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim ben sonuna kadar kararlıyım. Rabisu hostingine geçiş yapıcam ve adam akıllı harita yapıp, gerekirse crack plugin kullanmadan yoluma devam edicem. iFroZen sizden bir isteğim vardır. Özele yazıcam birazdan gerekirse xFall ekibi olarak bana yardım edersiniz bu sorunumla umarım. Şimdiden teşekkürler :)
İyi, al ve gör.