Minecraft'taki noobluklarınız?

Whoproshenob

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk açtığımda, creative modunda crafting table alıp onun üzerinden barutla tnt yapmaya çalışmıştım.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Hiç video izlemeden girmiştim oyuna. Ağaçların elle kırıldığını bilmiyordum, yalnızca balta ile kırılır felan sanıyordum. Sarı çiçek bulup onu çantadaki crafting ile sarı boyaya dönüştürmüştüm (ismini bilmiyordum ve halen daha ismini bilmiyorum). Boya olduğunu bilmiyordum onunla ne yapılır acaba diye düşünürken sıkılıp kapamıştım oyunu.
aslında akşam oldu diye canavar felan gelir diye korkup kapamıştım

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft'a ilk başladığımda faction servere girmiştim /warp ormana gidip claim atmadan ev yaptım sonra başka bir adam geldi claim attı :D

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
oyunu 1.5yıla yakın survival oynamıştım sonra multiplayera geçince boş boş spawnda kalmıştım warp bilmedğim için

SarıBücürIsBack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Benden önce benim arkadaşlarım başlamıştı oynamaya ben balta,kazma yapmayı bilmiyordum onlara yaptırıyordum.Bir keresinde de diamond bulup taş kazmayla kazmıştım nerdeyse 5-6 yıl önce falan :(
Bunu okurken içime bi acı girdi, ciddiyim.
Galiba yaptığım en büyük noobluk şuydu:

Ben oyuna daha yeni başlamışım oyun hakkında henüz hiçbir fikrim yok, youtubeden video açıyorum nasıl bir oyun olduğunu öğrenmek için ve videoda adamın oynadığı seed ile benim oynadığım seed birbirine çok benziyor(Farklı seedler olduğunu bilmiyorum tabii ki). Adam ne yaptıysa onu yapıyorum, bir ara bir miktar sola doğru gidip kömür felan buluyodu. Ben de hemen o tarafa doğru gitmiştim ama gidiyorum gidiyorum kömür yok. En sonunda nasıl yok ya felan diyip sinirlenip oyunu silmiştim direk. :D
En güldüğüm de bu :D

RoWTeeN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben oyunu oymadan önce ************ falan izliyordum Burası geçilmez gm den geçicem diyodu deliriyordum şöyle şöyle yapsan geçicen diye ,WG falan bile biliyordum daha başlamadan oyuna bu yüzden Noobluğum yok +ım var ama Tabi bazı küçük noob luklar var mesela Server'a nasıl kayıt oluncağını bilmemek serverları bozuk zannediyodum :D

SarıBücürIsBack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ben oyunu oymadan önce ************ falan izliyordum Burası geçilmez gm den geçicem diyodu deliriyordum şöyle şöyle yapsan geçicen diye ,WG falan bile biliyordum daha başlamadan oyuna bu yüzden Noobluğum yok +ım var ama Tabi bazı küçük noob luklar var mesela Server'a nasıl kayıt oluncağını bilmemek serverları bozuk zannediyodum :D
Neden sansür koydun?

Onuuk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hareket edememek....

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
itemlerin zombi öldürerek kazanıldığını düşünerek zombi yumruklamak :)

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
altın (ozaman dia falan takmıyorum benim için en güçlü şey altın) bulup tahta kazmayla kırıp su diye lava düşüp ölüp çay bahçesinde rage atmak.

KozyOldV

Dünyayı anlamak yetmez, onu değiştirmek gerekir.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyuna mobilde başlamıştım. İlk indirdiğimde oyun hakkında hiç bilgim yok... Önümde yön okları var. 9 Slot var. Nasıl zıplarım? 9 Slot ne işe yarar? Bilmiyordum.. Bunları öğrenmek yaklaşık 30 dakikamı almıştı. Ama hala hiçbir şey bilmiyordum. Ellerimle taş kırmıştım ve gelmemişti. Telefon kaldırmadı kastı falan diye düşündüm. Babama gidip yeni telefon alması için rica ettim. (Telefon da zamanın en yenilerinden denilebilecek bir şey... Şu anın Gala** S7'si :) gibi. )